Hakkımda

04 Ocak 1980 Yılı, Çanakkale / Biga Doğumludur.

Ar-Ge ve Tasarım üzerine mobilya sektöründe öncü firmalarda 2000 ile 2012 yılları arasında uzman olarak görev yapan İlker Şahin, tek düze hayatından sıkılmış ve büyük risk alarak, 2012 yılında görevinden istifa edip Çanakkale / Biga ilçesinde Tam Proje isimli kendi endüstriyel tasarım firmasını kurmuş ve İnternetten online mobilya satılması ile ilgili çok sayıda mobilya kobilerini büyütmeye yönelik çalışmalar başlatmıştır. Birçok sayıda firma istihdam etmiş ve işleri tam da büyütürken, Ocak 2015 yılında gerçekleşen “Uranüs Pluto” karesi ile hayatında büyük depremler meydana gelmiştir.

İşi ile ilgili büyük yıkım ve kayıplar ile yüzleşmek zorunda kalmış olan İlker, bu Bunalımlı döneminde hayattan tamamen umudu kesmiş ve büyük hayal kırıklığı ile ofisinde pusmuş ne yapacağını düşünürken… Dinlediği Senfoni Rock Grubu Nihtgwish – Ever Dream Şarkısınının şu sözleri ile birden bire bir umut yakalamış,  “Var mısın benim ile, Geçmişin izlerini silmeye ve yıldızları değiştirmeye?” Bu sözlerin ritmi ile hayatında sebep sonuç ilişkisi kurmaya çalışırken, yıldızları araştırmaya koyulan İlker, kendini astroloji eğitimlerine adamış ve Astroloji öğrenerek hayatına renk ve anlam yüklemeyi başarmış ilginç ve enteresan bir karakterdir. O bunalımlı günlerinden bir şarkı sözünden esinlenerek, gökyüzünden ona açılan ilahi umut kapısını fark edebilmiş ve yeni bir meslek ve hatta yepyeni bir bakış açısı ile, enteresan bir hayatın içine yelken açabilmiştir.

Sosyal medyada “Astro Show” Facebook Kapalı grubunun kurucusu olan İlker ŞAHİN, iddalı ve dobra konuşmalarından dolayı kendisine “Astroloji Bakanı” rumuzunu takan takipçileri ile inanılmaz bir ritim yakalamıştır.

Halen Çanakkale / Biga ilçesinde ikamet eden İlker ŞAHİN, çocukluk aşkı olan, Hülya YAZAN (Edebiyat öğretmeni ve Eksantrik ilimler Akademisi kurucusu) İle Evli ve 2 çocuk babasıdır. Astroloji alanında eğitici ve öğretici bir misyon edinmiş olan İlker, Youtube üzerinden video içerikleri de üretmektedir. Astroloji alanında birçok uzman hocadan eğitim ve VIP dersler almış ve halen almaktadır.


İlker Şahin’in uzmanlık alanları:

Rektifikasyon Analizleri (Doğum saati belirleme)

Astro Psikoloji (Psikoloji üzerine, karakter geliştirme)

İlişkiler Astrolojisi (İlişkilerdeki uyum analizleri)

Horary Astroloji (Soru Astrolojisi)

Seçimsel Astroloji (Eşref saati / Zamanda kalite analizleri)

Coğrafi Astroloji (Astro Kartografi – İkamet Astrolojisi)

Medikal Astroloji (Sağlık Astrolojisi)

Finansal ve Kurumsal Astroloji

Mundane Astroloji (Dünya Astrolojisi)

Prenatal Astroloji (Doğum Öncesi gökyüzü analizleri)

Astro Criminal (Olay anı gökyüzü analizleri)

Kaderde manipülasyon teknikleri (Kötü kadersel etkileri farklı alana çekme ve iyi kadersel etkileri artırma)

Başa dön tuşu