Danışmanlıklarım

2015 yılında başlayan astroloji eğitimlerime kesintisizi olarak sürekli devam ettirmekteyim. 2016 yılından bugüne profesyonel astroloji danışmanlıkları vermekteyim. Öğrencilerime ve danışanlarıma farklı bakış açıları sunabilmek adına Temel / Orta / İleri seviye eğitimleri birçok kez bitirdim. Astrolojinin hayatımızın içinde navigasyon anlamında işe yarayan en pratik kısımları ile ilgileniyorum. Etik ve rütük anlayışını bahane edip, öğrencimden ve danışanımdan bilgi saklamıyorum. Marjinal ruhluyum. Klasik bakış açım yoktur. Randevu sistemi ile danışmanlık vermekteyim. Danışmanlık süremiz minimum 2 saattir. Ancak karşımdaki kişinin özel bir durumu var ve bana soracağı sorular halen bitmemiş ise Danışanımın hayatına katkıda bulunabilmek adına, ekstra ücret talep etmeden zamanı uzatabilen amatör ruhunu halen kaybetmemiş kişilerdenim. 

Genellikle danışanlarım, danışmanlık sonunda hayretler içinde kalıp, tüm sorularını onlar daha sormadan benim cevapladığımı belirtmekteler. Yine de hatırlatmam gerekirse, ben bir medyum değilim, astrolojik danışmanlıklar analitiktir. Realite içerir. Hatırlatırım. Danışmanlıklarımı Online olarak skype veya telefon üzerinden vermekteyim.

Tüm görüşmelerimiz kayıt altında olup sizlere danışmanlık sonrasında e-mail olarak gönderilmektedir. Görüşmelerimizde ekstra not tutmanıza gerek yoktur. Bana her konuda danışabilirsiniz.

Sizden öncekiler genellikle şu konular için bana danıştılar…

Retrifikasyon; Doğum saatiniz belli değil ise, sizin ile beraber online olarak karşılıklı yapacağımız çalışma (Analiz) ile doğum saatinizi belirleyebiliriz.

Genel Danışmanlıklarımızda; natal haritanızın çıkarılması ve tek tek burç ve planet konumlarınızın sizin üzerinizdeki karakteristik etkilerine değinmekteyiz. Karakterinizi nasıl çok daha iyi bir şekilde geliştirebilirsiniz. Natal Haritanızı baz alarak Gelecek öngörülerinizi Transit + Progress + Solar Return + Prefeksiyon haritalarınızı baz alarak değerlendirip sizlere sunuyorum.Geleceğiniz ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap olarak Natal haritanızı kapsamlı olarak analiz edip, geleceğiniz ile ilgili risk analizi sonuçlarınızı, negatif ve pozitif yönleriyle sizlere öngörü olarak uygun bir şekilde sunuyorum.

İlişkilerinizde ihtiyaç duyduğunuz karakterinize en uygun ilişki modeli nedir? Erkek arkadaşın sana evlenme teklifi etti ve sen bu teklife evet demeli misin? 

Boşanmak mı istiyorsun? veya şuan ilişkilerinde yaşadığın Agrasif bir durumun sebebini mi öğrenmek istiyorsun?

Hangi tarihte sevgilim ile evlenmeliyim veya hangi vakit ticari bir ortaklık kurmak kadersel olarak daha iyi sonuçlar getirir?

Kurumsal anlamda bir iş kurmak ve finansal güzel getiriler elde etmek için en uygun vakitler ne zamandır?

Hangi iş alanları senin kadersel potansiyelin için çok daha iyi olur?

Riskli bir ameliyat olmak ile karşı karşıya kaldığında hangi günler senin için daha az kadersel risk barındırır?

Çok kapsamlı bir reklam çalışması yapmak istiyorsunuz değil mi? Gelin bu reklamınızın kadersel olarak en kapsamlı yayılmasını birlikte belirleyelim?

Coğrafi olarak hayatını nerede geçirmek senin için çok daha uygun olur merak ediyor musun? Coğrafi astroloji teknikleri ile sana çok daha güzel kadersel etkiler getirecek yerleri merak edeceğinizi düşünüyorum.

Natal haritanız mı yok ? Doğum tarihiniz belli değil mi? Merak etmeyin. Astrolojiden yine de faydalanabilirsiniz.

Horary Teknikleri (Soru Astrolojisi) kullanarak sizlere tek soru danışmanlığı verebilirim.

Başa dön tuşu