Trend

Elektronik Olan Her Şey Tehlikede

21 ocak 2021 de Uranüs + Lilith + mars kavuşumu yaparak satürn ve jüpiter ile kare açı kuracak arkadaşlar. Bu ne demek?
Elektronik olan her şey tehlikede. Bu bir elektronik hackleme olabilir. Elektrik sorunu ama nedir? nasıldır? inanın gaybı bilmiyorum. Dünya çapında gerçekleşecek bu etki. Elektronik paralar üzerinde büyük bir sarsıcı etki bırakabilir. Bu yüzden elektronik paralar konusunda bir video çekiyorum ayrıntılı ama bu yazıyı önden yazmak istedim.


Elektronik paralara dikkat. Bu elektronik paralar düşecek dikkat demek değil. Bu etki ekonominin elektronik paralar karşısında sarsıldığı veya güvenlik olarak açıklarının ortaya çıktığı bir dönem olabilir. Bekleyip görelim. Ekonomi elektronik paralar yüzünden çökecek. Dolar felan tutmayın elinizde bakın dikkatli olun elektronik paraların ilk işlem haritalarını yavaş yavaş ele geçiriyoruz. Bu elektronik paraların haritaları oldukça güçlü.


Bu etki ile elektronik paralarda ani bir fiyat düşüklüğü de olabilir. veya bazı elektronik paralar güvenlik açığı hasebiyle elimizde patlayabilir. Güvenli olmayan paralardan uzak durmalısınız.


Bekleyin her ne kadar şuan bitcoin ve türevleri yükseliş gösterse de bekleyin arkadaşlar. Bu tehlike geçsin hep beraber elektronik para alacağız çünkü gelecekte elektronik para var evet ama bu etkinin geçmesini bekleyin.


Belki birçok para bu dönemde yükseliş gösterebilir ama beklemek en doğrusu. Riskli bir dönemde aklına pek güvenmemelisin. Dürtüsel olmayın.
Bu elektronik sorun olasılığı geçsin 2021 mart ayından sonra rahat rahat satın alır yatırım yaparız. merak etmeyin elektronik paralar öyle çok yükselecek ki. Şaşıracaksınız. Sebeb=FED in ekonomik kriz bahanesi ile sürekli bastığı ABD dolarları piyasalara değil elektronik paralara kaydırılıyor. Balina Yatırımcılar bu elektronik para enstrümanını çok beğendi. Yani gelecekteki ekonomi kesinlikle kripto paralar üzerinden olmak zorunda.


14 mayıs 2021 den sonra jüpiter balık burcuna geçtiğinde rahatlayacağız. Ancak 2021 haziran ayından sonra sıkıntılar ile mücadele etmeye kaldığımız yerden devam etmek zorundayız. Daha öncede belirtmiştim. Hatırlatıyorum. Virüs için aşı maşı hikaye 2022 girişini görmeden tedbiri elden bırakmayın.


Ayrıntılı video içerikler ve yazılar daha önce sunmuştum yine daha ayrıntılı olarak ta hazırlıyorum. Kanalımızdan yayına girecek. Bilginiz olsun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu