Trend

Kısa vadeli altın yatırımcılarına bir çift sözüm var. Siz kaybetmeye mahkumsuzunuz…

Asla kazanamayacaksınız.

Altın ve Gümüş yatırımı uzun vadeli yapılabilir.

Altın ve gümüşte Al-Sat kazançlar nasıl elde edilir? Sen 6 aydır altında iyi kazanmışsındır. Beklemişsindir…‼ Altın fiyatında manipulasyonu görürsün, aşağı doğru çekilmeye başladığı anda satarsın en yüksek fiyattan, sonra en alttan tekrar satın alırsın. Bu al-sat kazançtır.

Sen daha dün altın almışsın, 10 gün beklemişsin, bugün düştü diye ağlanıp elindeki yatırımı satıyorsan, sen zaten kazanmayı bilmiyorsundur. Senin ne işin var altın yatırımında kardeşim.

Bu kafadaki arkadaşlar lütfen siz bizim yayınlarımızı izlemeyin. Takip etmeyin. Sizin kafa bu işlere basmaz. Siz bu dünyada en son ne zaman kazandınız ki?

——–************——–

ÖNEMLİ BİLGİ‼ Beni anlayabilenler buradan sonrasını dikkatli okuyup değerlendirsin.

2021 Yılı içerisinde ayrıca altın-gümüş ve değerli metallerin satın alımlarında yüksek vergiler dayatılarak yeni satın alımların önüne geçilmesini veya bir şekilde altın-gümüş ve diğer değerli metallerin halk tarafından satın alımının bir şekilde engellenmesini öngörüyorum. Altın-Gümüş yine karaborsa ya düşer… Eski yatırımcı için sorun yok, elindeki altını alıcısı çok olur, iyi fiyattan satacaktır ancak yeni satın alım yapacak arkadaşlara şimdiden bilgi vermiş olayım. 2021 de altın ve gümüş satın almak zor be arkadaş….

Eski yatırımcı elinde altın ve gümüş tutan arkadaşlar da Elinizdeki malın değerini iyi bilin…

3 ay daha bekleseydim iki katına satabilirdim gibi bir durum sözkonusu ‼ Aman dikkat…

Altın-Gümüş ve değerli metal emtialarda Yeni Yükselişlere dikkat, 2020 Aralık ayının ilk haftasından sonra, şok edici olaylar, şok edici açıklamalar ve şok edici yükselişler bekliyorum. Bu sefer fırtınalı bir durum var. Yani öyle saman alevi gibi yükselip inmez, bu sefer fırtına gibi önüne çıkanı deviren dim-dik yükselişlere hazır olmak gerekli.

Pozisyon almak için güzel dönemlerdeyiz.

Borsada riskten uzak durun. Borsada riskten uzak durun. Borsada riskten uzak durun. Borsada riskten uzak durun.

Gökyüzü bu halde iken kağıttan medet umulmaz.

Öngörmek bizden değerlendirmesi sizden!!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu