Trend

Yıldızlar diyor ki…

Astroloji de Maç tahminleri üzerinde çalışırken şunu yeniden farkettim…

Biyolojik göstergelere göre Joe Biden daha ayakta yürüyemiyor…

Astrolojik göstergelere de Trump, Biden den daha güçlü transit alıyor…

Ancak ABD seçimini Biden kazandı. ? Bu imkansız‼

Gerçek hayatta gördüklerim ile yıldızların söyledikleri çelişiyor… Bu durumu Her incelediğimde yanıldığımı düşündürüyor ama hayır yanılmıyorum, yanılan ve yanıltan medya… Neptün Karmik “T” kare…

Yıldızlar diyor ki;

Bu işin altından büyük bir oyun çıkacak.

Demokrasi yalanı bu sefer tutmayacak…

Şuan gördüğünüz hiç bir şey gerçek değil.

Bu sessizlik 30.11.2020 ay tutulması ile bozulacak. Gerçekler 2021 Ocak + Şubat ayı içerisine de yayılan süreçte açığa çıkacak, arkasından ABD öyle bir karışacak ki vay anam, vay babam… ‼ Şubat 2021 de büyük isyan patlar..

Joe Biden o akrep stelyumu ile seçim kazansa dahi 2021 yılında iktidarda kalamaz. 2021 ilk yarısında bu adam yıkılır. İktidarda kalması ne biyolojik olarak, ne de astrolojik olarak mümkün değil.

Bu seçim iptal edilir veya başka ala vere dalavere döndürülür. Zaten döneceği kadar dönmüş.

Şurası net; bu Biden denilen pedofil sapığın bu kadersel olasılıklar ile iktidarda kalması mümkün değil. Trump denilen manyak bir şekilde bu pedofil sapığı harcayacaktır.

Dinsizin hakkından imansızın gelmesi sanırım böyle bir şey… ?

Birisi sapık ve diğeri manyak olan bu ikili ABD nin içine edecekler…

Trump’u da arada harcarlar, sonra yeniden seçim yaparlar veya gündemde olmayan birisi birden aniden belirir, bu kişi olasılık olarak bir kadın olabilir, çünkü 30.11.2020 ay tutulması esnasında venüs akrep burcundan neptün Karmik T karesinin Apex noktasına Trine 120° açı ile kenardan yaklaşıyor. Şuan gündemde olmayan ancak sonradan gündeme gelebilecek çok ama çok derin bir kadın faktör var.

Transit Satürn’ ün kova burcundan Biden in akrep stelyumuna kare açı ile gelmesi extra problem yani iki kere çifte zorluk çıkaracaktır.

►Biden in ABD iktidarında kalması mümkün değil. ‼

►Trump ABD yi dik yarı ikiye bölüp karıştırmadan ölmeyecek‼

►2021 yılı Full Time isyaaaaann‼

►2021 deki bu isyanın faturası 2022+23 e yansıyacaktır.

►Ayrıca bu tutulma etkisindeki venüs akrep faktörü vesilesi ile piyasadaki ekonomik kaosu dindirmek için yeniden kredi fırsatları – Açıklamaları bekliyorum.

►Krediyi alınca yine gidin APTAL gibi 2x fiyatına Müteahhitten teslim BETON alın tamam mı‼ Bizim bu beton ile olan sınavımızı 2022 de göreceksiniz. O ayrı konu. Şimdiden ayrıntıları belirtip canınızı sıkmak istemiyorum ama sadece şunu bilin; BETON dan uzak durun. Mutlaka istiyorsanız, tarıma elverişli Toprak alın.

Bu not olarak şurada dursun.

Ayrıca seçimden önce videosunu da çekmiştim

Sevgiler..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu