Trend

Korona Aşısı

Nihayet aşı bulundu haberi geldi, ancak aşının bize ulaşması 2021 yılının sonunu bulur açıklaması bizim sizlere de daha önce belirttiğimiz Astrolojik hesaplarımıza tutuyor.

Şunu da belirtmeliyim ki; 14.12.2020 tarihinde meydana gelecek güneş tutulmasında gökyüzünde tam partil Neptün karmik “T” kare pozisyonda olması ve bunun etkisinin uzun süre devam edebilecek bir açı olması vesilesi ile 2021 ilk çeyreğinde dünya üzerinde birçok hastahanede tedavi görmek için yer olmayabilir. Çünkü Korona hızla artıyor bu anlamda eskisinden daha fazla dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

2021 yılında Zor bir Kış geçireceğimizi herkes bilsin. Dünya üzerinde yeniden sokağa çıkma yasaklarının uygulanacağını ve Okulların tekrar kapatılarak hayatın bir çok alanında stop pozisyona tekrar geçilebileceğini öngörüyorum. Çok yakında bunun sinyallerini duyarız. Korona virüsü şuan zirveye doğru açık ara fark ile koşmaya devam ediyor.

Bulunduğu açıklanan aşının durumunu ve pozisyonunu Horary soru astrolojisi teknikleri ile incelediğimizde;

(Konu ile ilgili Horary Soru haritasını ekte yayınlıyorum.)

9. ev göstergesi venüsün güçlü pozisyonda terazi burcunda olması Haber doğruluyor, aşı bulundu haberi doğru. Güneş jüpiter sextil pozisyonda. Ancak; 3. evde akrep burcunda konumlanmış Güneş ve ay (yeni ay pozisyonu) antiscia olarak kova burcuna 7° olarak yansıyor ve 9. evdeki uranüse kare pozisyonda olması hasebiyle. Ayrıca Venüs yani haberin göstergesi satürn kere pozisyona ilerlemesi üstüne venüs terazi kontra antiscia yansımasının Başak burcu 9° yansıması hasebiyle; Bulunduğu idda edilen aşının, tam olarak tamamlanmadığını ve aniden durumda teknik anlamda şok edici şekilde değişikler veya revizyonlar yapılabileceğini veya teknik bazı sorunlar ile mücadele edilebileceğini de öngörüyorum. Dünya sağlık Otoritesi bu aşıyı tam olarak kabul etmeyebilir. Aşının planlanan üretiminde beklenmedik sorunlar oluşabilir. Aşı henüz tam koruma sağlayan bir aşı da olmayabilir. Geliştirilmeye devam edilecektir. Umarım hiç bir sorun çıkmadan bunu başarabilirler.

Aşıyı bulanların Almanya da yaşayan Gurbetçi Türk yurttaşlarımızın olması ayrıca gurur verici bir durum.

Konu ile ilgili haberin linki burada; merak eden arkadaşlarımız linki tıklayarak haberin içeriğini okuyabilir veya google de konuyu daha değişik haber kaynaklarından da araştırabilirler.

https://www.haber7.com/dunya/haber/3033686-asiyi-turk-bilim-insanlari-bulmustu-israil-ile-pfizer-arasinda-anlasma?fbclid=IwAR0I5Dhs-7-zE1UZE04xGogWWjcBqmt-PbYRJjuinrHy2oU113Nbw_hjxaE

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu