Trend

Halen Altın ve Gümüş alalım mı?

Halen Altın ve gümüş alalım mı? diye soran arkadaşlar var. Buradan hepsine tek elden bir cevap vermek istiyorum.

Arkadaşlar; Altın ve gümüş diğer değerli metaller için yatırım uzun vadeli yapılır bunu da hatırlatarak kesinlikle fiyatına bakmaksızın altın ve gümüş satın alabilirsiniz.

Fiyatına bakmaksızın diyorum çünkü uzun vadeli yatırımcı iseniz, her türlü kazanacağınız garanti. Kısa vadeli yatırımcılar al-sat yapan arkadaşlar Aralık ilk haftası altın ve gümüş fiyatlarında kısa vadeli bir geri çekilme olabilir. Bu geri çekilmeleri anlık olarak öngörmemiz çok zor… Ara ara Kısa vadeli düşüşler yaşanabilir Ancak hemen sonrasında Değerli metallerin fiyatlarında yeniden yükseliş devam edeceğini öngörüyorum. Bu yükseliş daha henüz zirve de yapmadı. En zirveyi 2022 den sonra gerçekleştirecek.

Mart 2021 bizim 2. gözlem noktamızdı, hatırlatırım… o yazımızın linki burada okumayan arkadaşlarımız buradan okuyabilirler. http://www.astrolojibakani.com/…/04/not-edin-tarih4-08-2020/

2021 Ocak ve Şubat ayında dünya genelinde büyük isyanlar büyük problemler var. Altın ve gümüş fiyatlarına bu krizin yansıması çok büyük olacağını hatırlatırım.

3. Gözlem noktamız haziran 2021 olarak planlayarak sizlere öngörülerimi daha sonra ayrıca bildireceğim. Genel olarak belirtmem gerekirse. Kesinlikle Altın ve gümüş vb. değerli metallerin fiyatlarındaki engellenemez yükselişine devam edecektir. 2022 yılı Değerli metal ve madenlerin En zirve yapacağı dönemdir. 2022 Yılında özelikle bankacılık sektöründe ve borsada ani şimşekler çakacak, Tsunamiler, depremler olacak. Şimdiden belirtiyorum.

Yıllardır astrolojik öngörülere dayanarak Krediler üzerinden fon oluşturup altın ve gümüş yatırımı yapmış biri olarak çok ciddi kazançlar elde ettiğimi eski takipçilerim, öğrencilerim veya beni yakından tanıyanlar bilir. Size kredi çekin altın ve gümüş alın demiyorum çünkü bunu sosyal medya üzerinden demek resmen suçtur. ? Ayrıca etik değildir çünkü normal hayat düzeninizin ne durumda olduğunu teknik olarak bilmiyorum. Bu yüzden bana bu şekilde saçma sorular sormayın lütfen. Size yatırım tavsiyesi veremem.

Ancak hani sizler hep merak edip soruyorsunuz ya tüm astrologlara. Sen astrologsunda ne kazandın diye. İşte ben diğerlerini bilemem ancak Astrolojik öngörülere dayanarak son 3 yıldır girdiğim risklerde çok ciddi kazançlar elde ettim. Çektiğim krediler kendi kendini ödedi bir kısmı bitti. ve bir kısmı devam etmektedir. Üstüne bana ekstra yüksek kazançlar bıraktı ve baya keyif ettim diyebilirim. O aradığınız deli astrolog sanırım benim. Çünkü astrolojik göstergelere dayanarak yatırım yapmak ciddi risktir. Gökyüzü asla yalan söylemez ancak astrolog yanılabilir. Astroloji yoruma dayalı bir ilimdir. Bu riski göze alabilecek kişiler zaten normal değildir. Bir astroloğun bile yıldızlara bu kadar güvenmemesinin ve yatırım yapmayışının sebebi gökyüzünü doğru okuyamamış olabilme olasılığıdır.

Ancak ben Normal biri zaten olmak istemiyorum. ? Beni astroloji camiasının en delisi olarak görebilirsiniz. Ben elalemin ne dediğine değil yıldızların ne dediğine bakarım. 35 senem elalemin ne dediğine bakmak ile geçti ve sürekli kaybettim. Şunu anladım ki yıldızlar asla yalan söylemez. Ancak her astrolog gökyüzünü doğru okuyamama riski ile karşı karşıyadır.

Hazır olun ‼Hazır olun ‼Hazır olun‼

Olasılık olarak geleceği değerlendirecek olursak, Yıldızlar diyor ki;

2022 Yılında Dünyadaki tüm devletler şaşkına dönecek ekonomik olarak ciddi sıkıntılar olduğunu ve bu sıkıntıların dünya genelindeki tüm devletlerin para ve bankacılık sistemlerini ilgilendirdiğini ve hemen akabinde Türkiye nin 2023 ten sonra enteresan bir şekilde değerleneceğini ve önemli bir konuma aniden yükseleceğini belirtmek istiyorum. Olanlar karşısında şaşkına döneceğiz hazır olun. Bu sarsıntı hepimizi ürkütebilir, yeniden belirtiyorum. Türkiye için endişelenmeyin olan biten herşey bizim hayrımızadır. Yastık altında tuttuğunuz tüm yatırımlar Türkiye nin geleceğine olan olumlu bir yansımadır.

Şimdi ABD doları çok yüksek seviyelere belki de 1 Dolar=11 Tl kadar yükseldiğini görebilirsiniz. Sakın ama sakın Kağıt paraya güvenmeyin, ABD Ekonomik olarak yıkılmak zorunda arkadaşlar, o paranın karşılığı yok. ‼ Matematiksel olarak mümkün değil. Mümkün değil…‼

Joe Biden resmen ABD için seçildiyse, olacak olanlara hazır olun. Ayrıca Biden resmen seçimi kazanmış olabilir bu doları yükseltecektir ancak sakın bu şekilde sanmayın, 2021 Ocak ayını bekleyin bakalım. Biden resmen başkan olabilir ancak direksiyon kontrolü kendi elinde olmayan şoför gibi, saçma sapan hareketlerini apaçık göreceksiniz. Trump öyle hemen arkasını dönüp gitmeyecek. Direksiyon halen Trump’ un elinde. ABD nin bu iç karmaşası tüm dünyayı ilgilendirmektedir. Trump KAD uranüs olan bir liderdir. Bu adamın sağı solu pek belli değil. Bu adam eğer seçim kaybettiyse, o zaman ABD korkmaya başlasa iyi olur. Çünkü Bu adam kaybettiyse bana yar olmayan kimseye yar olmasın mantalitesinde acayip açıklamalar ve eylemler yapacağını ve Trump ın Bidenin direksiyon kontrolünü eline vermeyeceğini belirteyim. Bu hesaplaşma öyle tek bir seçim ile bitecek gibi görünmüyor. Biden seçilmiş olabilir ancak Trump ABD nin halen direksiyonunu tutmaktadır.

ABD dolarının karşılığı zaten yoktu da bu göstergeler ile incelediğimiz de artık gerçekten yoktur. ABD dolar üzerinden ulusal dolandırıcılık yapmaktadır. FED in kasası sadece kağıt doludur, rezervinde altın yoktur. Varsa açıklasın… Altın rezervlerini açıklasın… Gerçek şudur ki; Altınlar ÇİN dedir. FED in sahipleri İllimünatidir ve tüm yatırımları ÇİN dedir. İllimünati, ABD nin yıkımı ve yıkılmadan önceki son piyasa vurgunu planlanmaktadır.

Doların değerini açıklanan 11 TL lik tabela fiyatı üzerinden değil de kağıdın kg. fiyatı üzerinden hesaplamaya başlasanız iyi olur. Dünyanın hiç bir ekonomik sisteminde Altın ve gümüş rezervi olmadan basılan paranın hükmü yoktur. Garanti yatırımda kalın. ‼

Altın ve gümüş diğer değerli metallerde kalın. Altın, gümüş, platin, bakır, demir vb. Bu metallerin yakında elektronik para karşılığını da görebilirsiniz o zamanda paranın bu metallerin fiyatlarına olan endeksinin doğru işleyip işlemediğini kontrol etmelisiniz. Elektronik paraya dikkat edin her elektronik para sistemi farklı işlemektedir. Tüm hepsi güvenli değildir. Dikkatinizi çekmek istiyorum.

Türkiye için herşey güzel olacak ancak önümüzdeki bu fırtınalı denizi aşmak için Türkiye vatandaşı olarak uzun süreli gayret etmemiz belki biraz dişimizi sıkmamız şart, Bu fırtınalı denizi aşarken mideniz (cebiniz) biraz bulanabilir. İflas dahi edebilir veya çok acayip zengin olabilirsiniz. Dikkat.. Dikkat.. Dikkat‼ Garanti olmayan hiç bir yatırım yapmamanızı öneriyorum. Neptün T karesinde insanlar hayal görür, 1 koyup 5 almak ister… hayal görmek için şuan güzel bir dönem değil. Gerçekleri görün… 1 koyun 3 alın ama gerçekten sizin olsun…

Eliniz ile dokunamadığınız kağıt üzerindeki tüm yatırımlar yalan olabilir… Dünyadaki tüm Para sistemlerinin yalan dolan olduğunu çok yakında acı tecrübeler ile tüm dünya idrak edecektir… O kişiler biz olmayalım.

Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Astrolojik öngörüdür. Bunu da hatırlatmak istiyorum.

Sevgiler…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu