Trend

HARP olasılığı var

Şimdi bu İzmir depreminde olay anında, Ay lilith ve uranüs kavuşumu var bu elektronik hackleme ile ilgili (SABOTAJ) olasılıklarını ortaya koyar. Yani HARP olasılığı var.. Lilith karanlık konuları ve asla teşhis edilemeyen ala vere- dalavere, entrika işleri sembolize eder. ama şimdi ben bunu kime anlatayım. Yetkili var mı aranızda…YOK.‼ Bu gibi olaylar olduğunda herkes başının çaresine bakmak zorunda. Yetkili olsa ne olacak, dinleyecek mi ki bizi? Astroloji bilim değil ki sonuçta… Biz kimiz ki.. Adeta falcı muamelesi görüyoruz toplumda.

Deprem bilimciler de şimdi kanal kanal konuşmaya başlar yine… Siz şu deprem bilimcilerin deprem olmadan önce konuştuğunu gördünüz mü? madem jeoloji bir bilim ? neden olduktan sonra konuşuyorlar. Marifet olmadan önce konuşmak değil mi?

İzmir de deniz kenarından da uzak durmalısınız. sizi uyarmazlar da ben şimdiden belirteyim, Olay anında incelerseniz Neptün T kare. deniz gel-git çok şiddetli yaşanır, Tsunami tehlikesi de var.

Ben bunu aylar öncesinden bu tarihleri belirterek, sabotaj, deprem, elektrik gidebilir kötü olasılıklar var dedim mi? Dedim‼ kendimce tedbirler alırken sizi de uyarmak istedim. tedbir almak yerine Panik yaptınız. tedbir alabilen var mı? yok. siz de haklısınız. tedbir nedir ki? Müteahitler ev yapıyor sizde alıyorsunuz. Hayat tüm hızı ile devam ediyor.

Şimdi bunlar sadece başlangıç, 2022 yılında komple Uranüsyen tutulmalar ile dolu.. Daha büyük problemler yaşayacağımız olasılık dahilinde mümkün. Sadece BOŞ panik yapmak yerine bence tedbir almaya başlasanız iyi olur.‼

Ben kendi evimi satışa aylar öncesinden çıkardım, kendime tek katlı bahçeli bir ev yapma planları içindeyim. Bunu keyfimden yapmıyorum, 1 senem var şuan 4-5. katta yaşıyorum burada yaşamaktan korkuyorum. Millet Mütehitlerin son teknoloji 24 katlı sitelerinde nasıl oturabiliyor anlamış değilim.

Sizi paniğe sevkettiğim için üzgünüm ancak Astroloji önceden öngörüler yapmak ile ilgili bir ilimdir. Bizi takip ediyorsanız bu beklentiniz olmalı, farkında olun, bunun bilincinde olmalısınız. Bizi takip ederken, sözlerimizden Panik olmak yerine hayatınıza nasıl daha iyi yön verebilirsiniz bunu daha ön planda düşünmelisiniz.

2022 Mart + Nisan ayında daha büyük deprem olasılıkları mevcut şimdiden belirtiyorum. O güne kadar yüksek binalardan çürük binalardan çıkmanızı ve kendinize daha güvenli bir hayat planlamanızı tavsiye ederim. Müteahitlere verdiğiniz o paralar ile bahçeli bir nizam ev inşaa etmeniz çok kolay.

2022 komple Full Uranüsyen bir Yıl olacak. yani tüm yıl ŞOK ŞOK ŞOK olaylar yaşayacağız, Deprem yılı asıl 2022 dir. Şimdiden tedbirli olmanızı tavsiye ederim. Şuan yaşadıklarımız sadece bir fragman…

EGE ve Marmara bölgesi bu söylediklerimi daha çok dikkate alırsa çok daha isabetli ve iyi olur.?

Bu gerçekleri sizler ile paylaştığım için üzgünüm. Olduktan sonra konuşmak yerine olmadan önce konuşmayı tercih ettiğim için beni yadırgamazsınız sanırım. Hatırlatırım, ben Astroloji ile ilgileniyorum. ve sanırım sizde beni bu yüzden takip ediyor olmalısınız. Burada benim yazdıklarımı okumanızın, başka bir sebebi yok.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu