Trend

Demek ki neymiş?

►Mars retrosun da haksız savaş girişimi yapmayacaksın. Aksi halde Ermenistan’ın durumuna bakın ibret alın.

►Buna benzer bir gökyüzü pozisyonunda savaşı başlatan yenilgiye mahkumdur. Savunma yapan çok kolay bir şekilde saldırıya geçeni imha ve rezil kepaze eder.

►Gökyüzünde mars, venüs, merkür retro harekete geçtiğinde karmik olarak, skandal meydana getirmek ister. Gizli planları açık eder, Daha önceden işlenmiş suçları, yalan dolan işleri, sahtekar Girişimleri açık eder. Seni hata yaptığın mekana ve konulara geri sürükler ve konuları yeniden değerlendirmeni sağlar. Israr ile eylemine devam ettiğinde, hatalarından ders almadığında, büyük bir skandalın içinde bulursun kendini.

►Bu yüzden Venüs retro yaptığında genelde sevgilinizi başkası ile yakalar. İlişkileriniz sarsılır, İlişkinizde dönen çarpık yönleri apaçık görürsünüz. İlişkinizi yeniden değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz. veya ilişkinizde etik olmayan pozisyonlara girdiyseniz, kendinizi büyük bir skandalın içinde de bulabilirsiniz. Venüs retroları sadece ilişkiler ile ilgili değil maddi kazançlar ile de ilgilidir. haksız kazanç sağlayanlarda, venüs retrosunun hedefinde olacaklardır.

►Mars retrosunda kaza bela çok olur. Agrasif konular ile yüzleşiriz. Yeni girişimler sonuca pek ulaşmaz. Hayat seni sürekli geçmişe sürükler ve geçmişte yarım bıraktığın işleri doğru düzgün yeniden ele almanı sağlar. Yeni bir eylem yerine geçmişte yarım kalan işlerinizi bitirmenizi tavsiye ederim.

►Merkür retrosunda yeni anlaşma yapılmaz çünkü; kadersel etkiler seni, daha önce yaptığın planlar ve söylediğin sözler ile yüzleştirir. Eğer sen gerçekten doğru düzgün her işini tas tamam ve etik hallettiysen sana bir şey olmaz.

►Retro hareketler genelde hile ve yalan dolan olayları skandal bir şekilde ortaya dökme peşindedir.

►Retro dönemlerde alınmış kararlar, atılmış imzalar, yeni girişimler, eğer geçmişten gelen bir konu ile ilgili ise, sonuca ulaşabilir. Yeni bir gündem ise sonuca ulaşması mümkün değildir. Retro pozisyonlarda konuların kesinlikle geçmiş gündemler ile ilgili olması gereklidir.

►Mars retrosunda size haksız bir saldırı olursa, nefsi müdafaa yaparak karşı tarafa, azerbeyjan’ ın ermanistana uyguladığı gibi karşı taaruz başlatabilirsiniz. Başarı ile sonuca ulaşmanız olasılık olarak yüksek ihtimaldir. Ancak eğer siz, mars retrosunda hem suçlu, hem de güçlü olmak istiyorsanız, bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim. Eğer siz doğruysanız, hak ve adaletten yana iseniz Allah sizin ile beraberdir. Aksi halde peygamber dahi olsanız dünyanız başınıza yıkılacaktır.

Evrende işler bu şekilde yürür.‼

Bunun farkında olabilmenizi umut ediyorum.

Sevgiler…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu