Trend

Finish te görüşürüz….

Benim en büyük şansım şu; son 5 yıldır bizzat görüştüğüm çok fazla arkadaşım yok. Sürekli eğitim aldığım ve eğitim ve danışmanlık verdiğim için Topu topu 7-8 kişi ile çok samimi görüşebiliyorum. Onlarda ya öğrencim ya da danışmanlık verdiğim firmamdır. Sentezim boğa, gölge burcum yengeç burcudur. Toprak ağırlıklı bir haritam var. Bana gerçeklerden bahseden kişileri dinlemeye vakit ancak bulabilirim.

Arkadaş edindiklerim ile sürekli aynı frekanstayız. Eleştiri bu yüzden kabul etmiyoruz. Enerji çok pahalı. Benim ile aynı frekansta olmayan bir kişinin benim hayatımda değeri ve bir önemi yoktur. Babam olsa silerim. Hayat enerjisi çok pahalı. Gıy gıy ve fostirik muhabbetler, fantastik hayaller dinlemeye vaktimiz pek yok.

Navigasyon bizim için yıldızlardır. Hayatında kendine hayrı olmayanın bana hayrı olamaz prensibimiz bulunmaktadır. İnsanların birçoğunun da kendine hayrı yoktur ve hüsrandadır. Hüsranda olan kişinin eleştiri sunma hakkı zaten yoktur.

Bizim hiç bir konuda fikrimiz yoktur. Fikir çöptür işe yaramaz. Bizim için bu hayatta salt bilgi bahistir ve önemlidir. Öngörü fikirler ile yapılmaz salt bilgi ve teknik şart. Karşındaki kişi sana bilgisi ile teknik konuşurken karşısında fikir beyan edilmez. Bilgi ve teknik biliyorsan konuşursun, bilmiyorsan dinlersin. Bu adep adaptır. Toplum daha bu edepten yoksunken ben toplumun nesini dinleyeyim. Nesine değer vereyim.

Şimdi size göre ben egoistin teki olabilirim. Herkes beni sevmek zorunda zaten olamaz. Bu matematiksel olarak mümkün değil. Biz buna astrolojide sinastri ve compozit değerlendirme ve analiz diyoruz. Haritası bana uyan beni sevebilir, diğerlerine ağzım ile kuş tutsam da kar etmeyecek zaten, bunu çok iyi biliyorum. Vakit değerli. enerji pahalı. İşte bu yüzden biz sadece hedefe ve sonuca odaklıyız. Fastirik fustirik muhabetler anlatanlar ile pek işimiz olmaz. Bize salt bilgi gerekli.

İşte bu yüzden toplumdan soyutlanmış, izole ve inzivada yaşamaktayım. Toplumdan izole yaşamak güzel bir şey, yalan dolan yok, asparagas duyum yok. Herşey gerçek. Benim en büyük dostum satürndür, jüpiterdir…

Yıldızlar bana yeter.

Bol bol arkadaşın var ise sınavın da doğru orantıda bir o kadar boldur. Hayat seni sadece yakın temas kurdukların ile sınayacak. Bunu asla unutma. Bana arkadaşın kim onu söyle, sana kim olduğunu ve başına neler geleceğini söyleyeyim.

Yıldızlar benim olsun, tüm toplum sizin.

Finish te görüşürüz….

********

hayat bir orkestra ve ritmi bozan kişileri hayatınızdan uzaklaştırmanız size %50 istikrar kazandıracağını garanti ediyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu