Trend

Mars Retro

►Venüs balıklar dikkat; skandal ilişkileriniz ortaya çıkabilir. maddi konularda harcamalarınıza dikkat edin lütfen. Eğer evli barklı iseniz başka kadın / erkeklerden medet ummayın, ikizler tutulmaları 1,5 yıl sürecek Nisan ayında venüs ikizler retrosunda iyi tokat yediniz zaten. Hala akıllanmadınız mı? sınav devam ediyor. 1,5 yıl aklınızı başınıza almanızı tavsiye ederim. özelikle Yükselen balık veya yükselen kova burcunun son derecelerinde olan venüs balıklar aile düzeniniz bozulabilir. Dikkat edin, aklınız mantığınızı kullanın 5-6 dakikalık zevkler için geleceğinizi heba etmeyin. Bu Transit kad ikizler geçişi sizi kökten etkileyecek sarsıntılar ile dolu.

►Satürn aslan jenerasyonu özelikle 1976 ağustos tan itibaren 1977 kasım ayı dahil olmak üzere bu tarihler arasında doğmuş arkadaşlar; uranüs sağlam geliyor 2021+22 yılları arasında kalp sağlığınız tehdit ediliyor, farkında mısınız? Erken teşhis hayat kurtarır, lütfen kalp sağlığınıza dikkat edin ve check up yaptırın. Ayrıca tüm mars aslan burcu konumu yerleşimi olanlar özelikle 8° üzerinde mars aslan olanlar da bu tedbiri almalarında fayda var. özelikle yükselen burcu balık olup bu konum yerleşimlere sahip olan kişiler daha çok dikkat etmelidirler.

MARS RETRO YAPIYOOOOR….

►Natal haritasında Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro pozisyona 4 eylül ayı itibarı ile geçecek ancak geçtiğimiz haftadan beri mars yavaşladı ve gölge dönemler başladı arkadaşlar. ve bu mars retrosu 15 Kasım 2020 ye kadar devam edecek. Bilginiz olsun. Bu sert bir geri dönüş (retro) olacak. Gökyüzü zorlayıcı açılar kaynıyor. Mars retro yaparken zorlanacak ve savaş çıkarmak isteyecek. Aşağıdaki detayları mutlaka okuyun ve haritanızı inceleyin lütfen. DİKKAT ÖNEMLİ BİLGİ İÇERİR. Natal haritanızı çıkarmak için bu linki https://www.youtube.com/watch?v=h3Q1MfCnFtM&t= tıklayarak izleyin ve natal haritanıza göre aşağıdaki olasılıkları irdeleyin.

◙Yükselen Koç burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 1.evinizde bu sizi kazalara belaları açık duruma getirir. ilişkiler konusunda aksi davranışlarda bulunmayın bu geri hareket sizin ilişkilerinizi koparabilir. Siz pek haklı değilsiniz bunu belirteyim. Ani çıkışlarınız her zaman ki gibi yine mantık içermiyor. Tamamen dürtüsel ve sonu hüsran olabilir. Sonradan pişman da olabilirsiniz. Pişman olabileceğiniz aksiyonlardan uzak durmalısınız. Spor yaparken kafanıza dikkat edin ayrıca bu önemli, kafa yara bere içinde zaten yine kafayı delmeyin. 🙂

◙Yükselen Boğa burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 12.evinizde bu etki sizi psikolojik olarak ta etkileyebilir. Gizli düşmanlar ile mücade etmeniz de gerekebilir. doğru siz haklısınız. Bu düşman bunu belirteyim ve tam dibinizde ama siz bugüne kadar onu göremediniz. Eğer Venüs koç burcunda konumlanmış ise bu Gizli ilişkileriniz olabilir demek ve bu ilişkileriniz ortaya çıkabilir aman dikkat scandal sayılabilecek bir girişiminiz, ilişkiniz var ise bu ilişkiniz tamda bu dönemde patlayabilir. Biraz ilişkilerinizde etik olmalıydınız. Psikoljik durumunuzu zorlayan ve sizi hastanelik etmeye yetecek bir zorlayıcı etki ile de mücade edecek olabilirisiniz. Sakin olun. Tatil planlarınızı da ertelemenizi tavsiye ederim.

◙Yükselen İkizler burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 11.evinizde bu etki sizin sosyal çevrenizde arkadaşlarınız ile zorlayabilir. Boş umutlar içinde olmanızı tavsiye etmem biraz gerçekçi olmanızı tavsiye ederim. Geçmişten gelen arkadaşlık ilişkileri bu ara pek kar etmez sorunlu arkadaşlarınızdan uzak durmalısınız. Arkadaş seçiminizde bir sorun var ama sizin bunun farkında olun artık. Şu çevreniz neden bu kadar saçma insanlar kaynıyor. Siz seçtiniz bu kişileri şimdi uğraş dur. Hiç suçlama karşı tarafı senin yediğin hurmalar şimdi seni tırmalar. Sosyal medyada mantıksız ahkam kesmeyin söylemleriniz bu dönemde elinizde felaket patlayabilir. Dediydi dersin sonra bak.

◙Yükselen Yengeç burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 10.evinizde bu etki sizin kariyerinizde geriye çeker. yeni bir iş başlangıcı yapmanız gerekiyorsa yapın ama keşke yapmasaydınız. O iş sürekli olmayabilir. size verilen vaatlere pek inanmayın iyice bir araştırın hemen her teklife zıplamayın. Sakin olmanızı tavsiye ederim. Ayrıca çok aksi bir kişiye dönüşebilirsiniz. Biraz anlayışlı olmanızı tavsiye ederim.

◙Yükselen Aslan burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 9.evinizde bu sizi kazalara belaları açık duruma getirir. Dikkatli araç kullanın ve uzak yolculuklara hemen paldır küldür çıkmayın, bilet hemen almayın iptal olabilir veya eğitim alma ile ilgili yeni gündemler oluşursa dahil olmayın. Olmaz o iş. O eğitimden hayır gelmez. Zaten sen şu eğitim ve hoca seçerken ne zaman doğru yaptın ki. Biraz araştır ve istikrarsız tutumlarından artık bir vazgeç istersen. Hocada değil sorun, senin istikrarsızlığında. Bir okula başlayınca bitirmeyi denemelisin. Daldan dala daldan dala olmaz bu işler. Reklam, ilan verecekseniz vermeyin önermiyorum.

◙Yükselen Başak burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 8.evinizde bu etki sizleri kredilere yöneltebilir. Bir kez daha düşünün lütfen. Borçlarınızı doğru yönetin. Vergiler ile başınız biraz derde girebilir. Ameliyat durumları ortaya çıkabilir. ben kesinlikle ameliyat olmanızı önermiyorum. Ameliyatınızı erteleyebiliryorsanız erteleyin. Eğer acil bir durum oluştuysa allah size sağlık sıhhat versin yapacak bir durum yok. Ameliyata girmeden önce Bol bol dua edin ve sevdikleriniz ile helalleşin lütfen. 🙂 şaka şaka ölmezsin ama acı çekersin veya geç iyileşirsin veya o ameliyatı tekrar olmak zorunda kalabilirsin. Doktorunu bari doğru seç. Biraz araştır paldır küldür ameliyata girmemelisin.

◙Yükselen Terazi burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 7.evinizde bu etki sizleri ilişkiler konusunda baya yaralayabilir eşinizin verdiği kararlar manyakça anlıyorum. Belki de bir manyak olduğunu şimdi anladınız. Kavga etmekten kaçının diyeceğim ama o size saldırabilir. Bir deli ile beraber olduğunuzu anlamış olabilirsiniz. Adli süreçler için delil toplayın hukuki süreç ile işinizi halletmeye çalışın en azından kavga etmekten kaçının. Tavsiyem budur. Evet anlıyorum adam cidden deli siz haklısınız. Mars bu evlat olsa sevilmez.

◙Yükselen Akrep burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 6.evinizde bu etki sizin iş hayatınızda baya zorlayabilir. geçmişten kalan işlerinize odaklanın işlerinizi bitirin yeni projelerden uzak durmanızı tavsiye ederim. yeni iş girişimleri sakın ama sakın yapmayın lütfen. İş arkadaşlarınız ile de polimik yapmaktan biraz uzak durun bu ara. psikolojik durumunuz önemli rahatlayın biraz. Sağlığınıza dikkat edin özelikle kafa çarpması sonucu yaralanmalar veya beyin ve kafa tası ile ilgili sağlık sorunları meydana gelebilir. tedbirli olun ve sakar davranışlardan kaçının.

◙Yükselen Yay burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 5.evinizde bu etki sizin egonuzu al aşağı edebilir. rezil kepaze de olabilirsiniz. Aşk hayatınıza dikkat edin. Sevgilinizin gerçek yüzünü de öğrenebilirsiniz. Bu dönemde sakın yeni bir ilişkiye başlamayın lütfen. O ilişkiden hayır gelmez. Çocuklarınız ile ilgili bazı kötü sonuçlar, sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınıza da kızıp fazla yüklenmeyin lütfen. çocuklara yazık etmeyin. Spor yaparken kafanıza dikkat ve eğer hamile iseniz lütfen ağır kaldırmayın ve doktorunuz ile sıkı iletişim içinde olun. Düşük doğum yapma riskiniz var. bunu size belirtiyorum panik yok erken teşhis hayat kurtarır. doktorunuz ile iletişimde olun ve çocuğun iyi durumda olduğundan emin olun lütfen.

◙Yükselen Oğlak burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 4.evinizde bu sizin aile yapınızı sarsabilir babanızın sağlığına dikkat edin. Yuva alanınızda tadilat çıkabilir. Sizi kökten etkileyecek bir etkinin içindesiniz. Kariyeriniz ile ilgili bazı durumlar sizi zorlayabilir ani kararlar vermeyin lütfen. Ev almaya kalkışıyorsanız bence yapmayın etmeyin şuan yanlış bir kararın içindesiniz. Satın alacağınız ev muhtemelen dandik dundik bir ev ve siz yine mantıksız çıkış yaparak o eve ciddi bir ödeme yapacak gibi de duruyorsunuz. Aile içerisinde davranışlarınıza dikkat edin lütfen çatışma çıkarmayın. Artık şu ailenize bir değer vermelisiniz.

◙Yükselen Kova burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 3.evinizde bu sizi trafik kazalarına açık bir konuma getirir. Zihinsel karmaşalar ile dolu bir dönemin içerisine girebilirsiniz. sakin olmanızı ve okuduğunuzu anlamadan bir yerlere imza atmamanızı tavsiye ederim. Kardeşleriniz ve yakınlarınız ile tartışmayın kavga etmeyin lütfen. Sonradan pişman olabilirsiniz. Uzaklara yolculuk ederken veya kısa yolculuklarda planlar aksayabilir. mantıklı olun ve hemen bilet almayın. Araçlarınızı doğru kullanın hız yapmayın. Size mutlaka birileri sataşacaktır ve siz yine koç stelyumunuz olduğu için mantıksız söylemlerde bulunacaksınız. Sözlerinizden pişman olabilirsiniz.

◙Yükselen Balık burcu olup Koç stelyumu veya koç burcu yerleşimi olan arkadaşlar; mars retro 2.evinizde bu sizin para harcamalarınızı artıracak bir etkidir. Kazançlarınızı doğru kontrol edin lütfen. Ciddi maddi kayıplar içerisine girebilirsiniz. Bu dönemde sakın iş girişimi yapmayın. Geçmişten gelen bir iş ise girişim yapabilirsiniz ancak ben yinede girişim yapmanızı önermiyorum. Cinsel hayatınıza dikkat.. koç stelyumunuz 2.evde olduğu için önünüze gelen ile cinsel birliktelik bu ara sizi ciddi sıkıntılara sokabilir. Umarım bir scandal ilişkinin içine dahil olmamışsınızdır. Aksi halde bu konu baya ayukka çıkabilir. Şu cinsel hayatınıza biraz çeki düzen verseniz iyi olmaz mı sizce de artık.

*****
Arkadaşlar gökyüzü sert ben biraz espriye vurdum üzgünüm ama ne yapayım komik anlatmak istedim. Ancak benden de bu ara bu kadar komedi bekleyin ortalık karışık dikkatli olun ve hayatta kalmaya çalışın lütfen pes etmek yok.

Pandemiye dikkat arkadaşlar, ben daha mart ayında demiştim Ağustos ayından sonra bu pandemi yeniden hortlar diye bakın dikkat tedbirli olsun herkes. Baya sert bir etkinin içine giriyoruz. inşallah bu kadar kötü olasılığın içinde bir de savaş çıkmaz, bir o eksikti zaten ama olasılık olarak savaşta bir ihtimal ve inşallah bu olmaz.

Bir şekilde hayatta kalın çünkü Türkiye Çok güzel yerlere gelecek bunu görmenizi istiyorum…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu