Trend

Not edin… (Tarih:4.08.2020)

Not edin… (Tarih:4.08.2020)
Şuan Altın + gümüş için piyasa bu…
24 ayar 1 Gr Altın=442 ₺/gr
999,9 ayar 1Kg Gümüş Külçe=6400 ₺/Kg

****
2021 mart ayı sonu için gözlem noktası belirleyelim. Bu tarihte gerçekleşmesini beklediğim Astrolojik öngörümü belirtiyorum.
24 ayar 1 Gr Altın=800 ₺/Gr
999,9 ayar 1Kg Gümüş Külçe=15.000 ₺/Kg

En büyük yükseliş 2021 yılının ilk çeyreğinde yani Satürn uranüs karesinin ilk anlarında gerçekleşeceğini belirtmek isterim. Sonrasında, Altın ve gümüş piyasasının bu seviyede stabil devam edeceğini veya bu seviyelerin maximum %15-20 civarında üzerine çıkarak veya değerini koruyarak yıl sonuna kadar devam etmesini öngörüyorum. İkinci zirve 2022 mayıs + ekim ayları arasında gerçekleşecek. Onu sonra ayrıntılı belirteceğim.

Bu öngörümü not edin, eğer gerçekleşirse bana bir kahve söylersiniz. 🙂 Zira Bu astroloji camiasında benim kadar açık konuşabilen Finansal Astrolog zor bulunursunuz.

2020 ocak ayında ve mart ayında sürekli belirttiğim 2020 Ağustos Öngörümüz aşağı yukarı hatta bence tam isabet gerçekleşmiş sayıyorum. Ağustos sonuna kadar benim dediğim rakkamlara gelecek Gr altın için 500 tl gram altın demiştik. Sayfamızın eski müdavimleri bilir.

Bu iddalar da bulunmak için ya finansal astroloji tekniklerini ve ekonomi bilim dalını ya çok iyi bileceksin veya rakkam belirtmeden yüzeysel konuşup geçeceksin.

Bu tahminler Finansal Astroloji teknikleri ile hazırlayıp sizlere sunduğum öngörülerdir. Asla bir Yatırım tavsiyesi değildir.

‼YASAL UYARI‼
*****************
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, müşterilerin ve diğer yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan sayfamız sorumlu değildir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu