Trend

O Sarı ve Gri Parlayan Şeyler

Sizlere altın ve gümüş yükselecek uzun vadede altın ve gümüş yatırımı yapın diye Astrolojik delilleri ile uygulamalı anlatırken benim videolarımın ve paylaşım postlarımın altından bana küfür eden tayfa nereye kayboldu bilmiyorum. 🙂

O ettiğiniz küfürler bana şu an bu yazıyı yazdırıyor. 🙂

Birileri Finansal astrolog olduğunu sanıyor, ahkam kesip, yaygara yapıyor ancak piyasayı ve gökyüzünü aynı anda analiz etmelisiniz başka türlü olmaz bu iş.

Ben kazanırken sizlerde kazanın istedim. Bu ciddi bir risktir. Bu şekilde kesin konuşmaz hiç bir astrolog, bunun da bilincinde olun. Bizi takip ederken bundan sonra elalemin ne dediğine değil de, bizim ne dediğimize daha dikkat kesilin. Sadece hafta sonları ilgilenerek astrolog olunmaz. Yıldızlar ile yatıp kalkmıyorsan bu iş zor.

Şimdi ne olacak.

Olacak olan şu. Sizi bilmem ama, ben Allah’ ın ilmini hayatıma ışık tutarak zengin oldum zengin, yaşasın.. 🙂

Yuppiiii… 🙂

2021 yılının sonuna doğru eğitim sistemimizi yeniden değiştirip tamamen paket yayına geçmeyi ve 2022 yılında bir dünya turuna çıkmayı planlıyorum. Bundan sonra (2022 yılından sonra) kitaplarda buluşuruz. Çünkü 2022 yılına kadar 50 tane kitap projem olur diye umuyorum. Ve pek tabi ki sizlere başarılı öğrencilerimden bir demet sunmayı ihmal etmeyeceğim…

Bunları Natal haritam zaten olasılık olarak vaat ediyor. Şuan 20 kitap projem oldu bile. üstüne 30 eklemek benim için artık çok kolay.

Peki nasıl oldu bu ya şimdi…. 2022 yılına daha çok var. Daha önce böyle bir yazıyı başka bir astrologtan okuduğunuzu sanmıyorum.

Nasıl mı oldu?

Zengin olurken riske hiç girmedim. En güçlü olan her ne var ise, onun ile beraber oldum ve gücünden gücüme güç kattım. En güçlü gökyüzü pozisyonlarında sürekli bir başlangıç yaptım, adeta namaz vakti gibi hiç kaçırmadım. Hatta bazen gökyüzü süper açılar kurdu ama benim aklıma bir proje gelmedi, kolaya kaçıp kıçımdan proje bile uydurdum ve inanılmaz değer kazandı.

Hayat aslında çok kolaymış, iyi de 35 sene neden süründüm onu da enayiliğime verip deneyim olarak saydım. Bilgi, 35 sene sürünmüş biri için çok değerlidir.

35 sene sürekli çile çeken bir hayat sürdüm. Emeğim sürekli çarçur edildi. Taaa ki astroloji ile tanıştığım 15.08.2015 tarihine kadar son 5 senedir Her şeyi yaparken tamamen astroloji tekniklerini kullandım. Astrolojinin tüm tekniklerini aynı anda kullandım. Hayatımı analiz ettim. Hedeflerimi doğru belirledim ve doğru zamanda güçlü gökyüzü pozisyonlarında risk aldım. Aslında hiç risk almadım.

Hatta hiç aklımda ve hayalimde yokken sırf gökyüzündeki güçlü transiti kaçırmamak için, 2016 yılında yani en acemi astrolog olduğum günlerde hiç para ödemeden araç satın aldım. Aslında bisiklet alacaktım ama yıldızlar beni araç satın alsan vizyonu biraz yüksek tutsan diye uyardı. ve ben yıldızları dinledim, büyük düşünmeyi yıldızlardan öğrendim.

Bana astroloji öğreten hocalarımın tümünün ellerinden, ayaklarından, her yerinden…..xxxx… bile öpmek istiyorum. Benim için paha biçilmezler. hatta ve hatta hocam olmamış ama Astroloji camiasında üstad olarak her kim var ise hepsinin ellerinden öperim, sizler iyi ki varsınız. Allah sizi ulu kılsın. İlminize ilim katsın.

Bilgiyi onlardan öğrendim, gerisi doğaçlama gelişti diyebilirim. Bilgi öğrenilir ama nasıl kullanıldığı da çok önemli. Bilgimi kullanırken asla kul hakkına girmemeye dikkat ettim. İnsanları manipule etmedim. Sadece kendi vizyonumu ve hayata bakış açımı değiştirdim ve geleceğe göre doğru zamanda ve yerde, doğru kişiler ile konumlandım diyebilirim.

Yani bilgi öğrenilmeli ancak geliştirilmesinden yanayım. Bilgi bazı ruhlara yan etki de yapabilir. Dikkatli kullanılmalıdır.

Şimdiden 2 yıllık planım hazır. Tabi ki kaderi tam olarak bilemeyiz ancak olasılık olarak planlarımda bugüne kadar sadece % 15 sapma olmuş biri olarak ben kesin eminim ve kendime bir gemiyle dünya turu rotası çiziyorum. 🙂

Kısacası şunu anladım. Bu hayat sadece bilen için kolay. Bilmeyenler burada survivor yaşar. Bu hayatta sana sunulan İlk fırsatta bindiğin dalıda kesebilirsin, dikkatli olmalısın. Ney doğru? ney yanlış? Ne zaman? bazılarımız bunu asla anlayamayacak maalesef, Bu yüzden ben sadece gökyüzüne güvenirim.

Yıldızlardan Başkası ile istişare etmem.

Gökyüzü asla yalan söylemez.

2+2=4 eder. Astrolojide bu; 1+1+1+1=4 eder veya 0+4=4 eder veya diğer olasılıklar şeklinde değerlendirilebilir.

Özet ile hayat sadece olasılıktan ibarettir. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişiler ile olursan asla kaybetmezsin.

Şimdi 2022 yılında başlayacağım, yıldızlar ile 90 günde devri alem isimli vloglarımdan sizlere dünyanın çeşitli yerlerinden yıldızları anlatmaya devam edeceğimden emin olabilirsiniz. 🙂

Bunu şimdiden sizlere aktarmış olmam size manyakça gelmesin, evet mantık ile yoğurunca bu yazıyı şimdi yazmak ve yayınlamak büyük bir risk ancak unutmayın, ben astroloğum, gelecekten geldim.

Ne demek istediğimi 2021 ocak ayından sonra o sarı ve gri parlayan şeylerin fiyatlarının nereye ulaştığını gördüğünüzde benim öngörümü çok daha iyi anlayacaksınız.

İnsanın zengin olunca dötünün kalkması muhteşem bir şey… 🙂 ama sizleri asla unutmayacağım ve youtube kanalımızdan sürekli beraber olacağımızı garanti ediyorum.

Bana zengin oldu ve dötü kalktı diyebilirsiniz 🙂 Ancak tavsiyem şudur ki, dötümden çok, bunu nasıl yaptığıma odaklansanız sizler için çok daha iyi olur.

Sevgiler…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu