Trend

5 Temmuz Ay Tutulması

5 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşecek Oğlak burcu Ay tutulması için üzülerek söylüyorum ki, adeta tokat gibi bir tutulma arkadaşlar.

5+6+10+11+12+25+26 temmuz 2020 tarihlerinde inşallah büyük bir deprem olmaz.

Daha ayrıntılı yazmak isterdim, ancak bu ara eski projelerimi bitirmek için baya yoğun bir hengamenin içinde cirit atıyorum. Vakit ayıramadığım için Üzgünüm…

Sizlere sunmak için hazırladığım, 15 kitap üzerinde çalışıyorum, (aynı anda 15 kitap) düşünün nasıl bir hengame içindeyim, hepsi uygulama içerikler…

Merak etmeyin çok yakında, şu merkür bir düze çıksın, yeniden burada Astro şenlikler yapacağız. 🙂

Belirttiğim tarihlerde gökyüzündeki zorlayıcı etkilerin, Coğrafi olarak, sismik hareketliliklere vesile olabileceğini düşündüğüm bölgeyi, Türkiye haritası üzerinde, siyah kalem ile dikdörtgen şeklinde işaretliyorum. Ekte incelersiniz.

Şunu da belirtmeliyim ki, Ben bir bilim adamı, jeolog veya deprem uzmanı değilim, İyi ki de değilim, eğer olsaydım, kurumsal beklenti, hedef ve planlarımdan dolayı, bu yazıyı bu kadar bile olsa belirtip, insanlara bilgi veremezdim o da ayrı konu.

Sizlerden biri olarak ve bir astroloji sevdalısı olarak ancak bu kadar belirtebiliyorum. Moralinizi bozmuşta olabilirim, eğer bozduysam üzgünüm. Belki içinizden birine bir faydam olur, umudu ile bu yazıyı yazdım ve yayınlıyorum.

Sevgiler….

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu