Trend

Merkür Pluto karşıtlığı 2-8 aksında nasıl bir potansiyel sunar?

Çok yakında sizlere, karakter / kadersel potansiyel, psikolojik eğilimler ve dürtüler konusunda youtube kanalımızdan uygulamalı videolar yayınlamaya başlıyorum.


İlk bölümümüz; Natal harita üzerinde Koç – Terazi burcu aksında konumlanmış yaklaşan açıdaki Merkür Pluto karşıtlığı 2-8 aksında nasıl bir potansiyel sunar?


Neden bu konumu Natal haritasında mevcut olan kişiler, ilişkilerinde bir türlü dikiş tutturamaz ve sıkıştıklarında kuyruklu yalan söyler, Suçunu örtmek için kabadayılık nasıl taslar. Her konuyu nasıl saptırır ve kendini bağıra çağıra nasıl haklı çıkarmaya çalışır. Bunları anlatmamı ister misiniz? hemi de komedi şeklinde… 


Daha sonra sizlere Güneş Koç burcunda Lilith’ e pluto karşıtlığında kavuşuma yaklaşıyor ise 2-8 aksında nasıl entrikalar çevirebilir, bunlardan da bahsedebilirim eğer isterseniz. ?


Birde bu kişinin venüsü balık 1. evdeyse size nasıl tatlı tatlı gelir ve sizin en dibinize kadar nasıl sinsi sinsi sokulur offf ki ne off 🙂 onun o Minnoş kedi görünümüne aldanır, onu evinize sokarsınız ama o ilk fırsatta, yani ilk venüs retrosunda sizi nasıl ayakta şaapmaya kalkar 🙂 amenin booo… kaç kaç kaççç ‼ 


Öyle sizlere “Caput Algol” yazısını yabancı sitelerden translate ederek, kendi yazısı gibi yazdığında, sizden rağbet görüp, şaşkına dönen ve sanırım bu keklere ilmim olduğunu ispat ettim diye böbürlenip, kendini astrolog sanan soytarılar gibi değil. video çekerek, kanlı canlı tecrübelerimi aktarıcam. Bizde böyle… Biliyorsunuz artık beni çok iyi tanıyorsunuz.
Hayat bana ağır bedeller karşılığında uygulamalı öğretip Litaritürü tasdik ederken, ben sizlere Like karşılığında komik bir Üslup öğretiyorum ya. Valla işiniz iş hee… 


Bende sizler ile bilgimi pekiştiriyor, adeta bilgiyi hayatıma zımbalıyorum. Ben bu bilgiyi size anlattığımda artık sindiriyorum. Ölsem unutmuyorum. Hayat böyle bir yer işte. Sana öğretir. Kitapta yazanları okursun bilirsin, hocan anlatır dinlersin bilirsin ama hayat sana öğretir. Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. Hayat tecrübe kazandığın bir platformdur. Bilirsin ama tecrübe kazanmak mecburiyetindesin. Tecrübe, bu hayatta senin yediğin kazıkların bileşkesidir.


Uzun zamandır youtube kanalımız için bu tarz bir bölüm yapmak aklımdaydı. Adını koyamıyorum ama…
Bu bölümümüzün adı ne olsun 😕


Adını sen koy☺
Dipnotlar şeklinde mi devam etsin, yoksa yeni bir bölüm adı koymamı ister misiniz? Astro Show yayınlarımıza çok yakında kaldığımız yeden başlıyoruz merak etmeyin o ayrı zaten. Bu bölüm özel çekim olacak ve sürekli devamı gelecek.


Güzel isim önerilerinizi bu postun altından mutlaka bekliyorum.

Sevgiler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu