Trend

Şimdi ne olur bu Kovid-19 ?

Bize virüs bitti denecek ve dışarı çıkacağız veya bir şekilde medya dikkatini başka yere verdiği için virüs önemsizleşecek, biz de dışarı çıkacağız…

Kovid-19 ile mücadele kapsamında Sokağa çıkma yasağının devam etmeyeceğini öngörüyorum. En geç 2020 yılının Haziran ayından sonra sokağa çıkmamak için nedenimiz ya kalmayacak veya konu önemsizleşecektir.

Dikkatli olmanızı öneriyorum, ancak ne kadar dikkatli olsak ta sivrisineklerin Kovid-19 bulaştırma ihtimali söz konusu olabilir mi? Ben bilim adamı biyolog değilim, Ancak elimdeki Astrolojik veriler bu mümkün olabilir diyor.

Afrika’ da yaşadığım dönemde Sivrisineklerden Malaria hastalığına 3 kez yakalanmış biri olarak. Bu sivrisineklerin birçok hastalığı bulaştırmada yardımcı faktör olduğunu yaşayarak ta öğrenmiştim.

Malaria nedir; Dişi anofel cinsi sivrisineklerde bulunan parazitlerin, insanları ısırmasıyla meydana gelen, nöbetler halinde ateş ve titremeye neden olan, yaygın bir hastalıktır. Ölümcüldür. Sıtmanın bir diğer adı malaryadır. Bu yüzden Afrikada yaşam ortalaması 45 yaştır ve ölenlerin çoğu malaria hastalığından ölür.

Dünya üzerinde istatistiklere göre ölümcül tehlike saçan en tehlikeli hayvan köpek balığı veya katil balina değil Sivrisineklerdir.

Peki bu olasılığı hesaplayan var mı?

Aklınızda Bulunsun. ‼

Kovid-19 ile karşı karşıya kalınca Kolonyaya hucum eden bizler, yaz gelince çeşitli Sivsisinek savar, veya KOV ilaçlarını da hızla tüketeceğiz gibi görünüyor.

Peki herkes kısa bir sürede Kovid-19 a yakalanırsa ne olur. Hastahaneler ve doktorlar hizmet veremez.

Neptün balık burcunda Düğümlere T kareye gidiyor demiş miydim? Hastane ve doktor ve ilaç sıkıntısı 2020 aralık ayından sonra yaşanır da demiştim.

Gelişmeleri, gelişmeden sizler ile paylaşmak üzere. Sevgiler…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu