Trend

Retro Venüs Neptün’e kare yapınca…

Arkadaşlar gökyüzünde 14 Mayıs 2020 de Venüs retro yaparak Neptün’ e kare açısını gerçekleştirecek. 4 mayıs itibarıyla gölge dönemlerin içine girmekteyiz. Bu gökyüzü hareketi 25 Haziran 2020 tarihine kadar kadersel olarak bizi etkilemeye devam edecektir. Venüs retro hareketi süresince çeşitli kare ve karşıt açılar gerçekleştirmenin yanında Venüs çok feci yanacak, kavrulacak felan….Ne olur ? ve biz Ne yapmalıyız.? (Türkçe meali nedir?)

►Dünya çapında Ekonomik bir kaos başlıyor. Sakın panik yapmayın ve elinizdekine sahip çıkın.

►Belirttiğim tarihler arasında yeni bir yatırım aracına yönelirken 10 kez dikkatli bir şekilde düşünün, ölçün biçin ve tartın. Mantıktan uzaklaşmayın.

►Bu dönemde yeni bir satın alma gerçekleştirken daha dikkatli olun ve gerçekten bu satın almanın ne kadar gerektiği konusunda mantıklı olun. Araç, arazi vs. gibi gereksiz satın alımlarınızı ertelemenizi, Değerli madenlerin satın alımlarına yönelmenizi tavsiye ediyorum. Parıldayan şeyler satın alın, rengi Altın Sarısı veya Gümüş grisi olsun

►Bu dönemin içinde, Psikolojik olarak Ekonomik bir kaos ile sınırsız süreli bir belirsizlik içinde mücadele etmemiz gerekebilir gibi algılayabiliriz. Türkiye Cumhuriyeti Devletine bir şey olmayacak. Devlet bütünlüğümüz bozulmayacaktır. Tedirgin olmayın. Türkiye nin Akrep stelyumu var Akrep karakteri efsunludur

🙂 (Akrep stelyumu olanlar bilir) Akrep karakteri asla yıkılmaz. O Sadece kriz ile güçlenir. 2023 ten sonra Türkiye Cumhuriyetine (devletimize) tüm dünya gebe kalacak hiç merak etmeyin…

►Bu dönemde gelen eski sevgiliden pek hayır beklemeyin. Yeni sevgilinin de uzun süreli kalacağını umut etmeyin. Elinizdeki sevgilinize, eşinize, dostunuza sahip çıkın. Sakın kavga etmeyin, daha sonra özür dilemek zorunda kalabilirsiniz.

►Altın fiyatlarında geri hareket gözlenebilirken borsa tepetaklak olabilme ihtimali ile karşılaştırırsak yeniden toparlanıp yukarı harekete geçecektir. Borsada hissesi olanlar için zor bir dönem, ancak altın ve gümüş yatırımcıları için fiyatlar geri ve ileri hareketler yaparak çalkalanabilir, panik yapmayın. (Dünya borsa ve ekonomi gündemini izleyelim, bakalım neler olacak.) Astrolojik olarak Altın piyasaları, Venüs ikizler retrosunu pek sevmez. Bakalım ne kadar sevmiyor muş. Hep beraber gözleyeceğiz.

►Haziran ayından Sonra FED yani ABD yi zor günler bekliyor. Şuan ABD öyle bir zor durumda ki, konuyu değiştirmek için UFO görüntüleri bile yayınlamaya başladı. Bu tarihte bir ilk…

🙂 İnanabiliyor musunuz? Pentagon UFO görüntüleri yayınladı ve yayınlamaya devam ediyor. Bu süreçte FED sürekli olumlu açıklamalar yapacaktır. Piyasaları rahatlatmak için, Bol bol da dolar basıp, kredi dağıtacaktır. Bakalım ABD, kağıt para ile ve UFO görüntüleri ile ekonomisini kurtarabilecek mi? Bu kriz, Para, yani kağıt peçete dağıtarak ve UFO görüntüsü yayınlayarak önlenirse, matematikte çığır açmış olarak tarihin yazıldığına hep birlikte şahitlik edebiliriz. Ancak ben hiç sanmıyorum. Her zaman mantıktan yanayım.

►Özelikle 6 Haziran 2020 dolunayından sonra, Dünyanın çivisinin çıktığını gözlemleyeceğiz. Bakalım şu bizim dünya Liderleri bu ekonomik krizi ne yaparak üstesinden gelecekler merak ile bekliyorum.

►Dünya çapında Öyle büyük bir kriz ki (özelikle ABD için) virüsü boş vereceğiz.

🙂 Dışarı çıkmak, evde oturmaktan daha mantıklı gibi gelecek. Virüs gözümüzde kendiliğinden bitebilir. Virüsün Aşısını bulmak bile anlamsızlaşabilir. 🙂 UFO ları da bol konuşuruz artık medyada… Virüs te neymiş ki yawff.. 🙂 pehh!! UFO olum UFO… !!! Way Anam !!! Way Babam…!!! işte burada büyük hata yapacağız. Virüs alıp başını nereye gider sizce…?

►Altın ve Gümüş fiyatlarını haziran ayından sonra kimse tutamaz. Gözleyin, Ağustos ayında Gr. Altın; 500 tl olursa 2021 de Gr. Altın 1000 TL. Bu büyük bir Enflasyon demek. Evet Türkiye içinde zor bir dönem. Sıkın dişinizi 2022 yılının ilk yarısından sonra Dünyaya bakınca Türk olduğunuza, bu devletin sınırları içinde yaşadığınıza şükredeceksiniz. Sakın isyan etmeyin, şükredin…

►2022 yılına kadar Elinizdeki yatırımı sakın çarçur etmeyin. Uzun vadeli işlemler gerçekleştirin. Sakın Al / Sat yaparak kazanç umut etmeyin. Piyasalar hiç güvenilir değil. Böyle bir dönemde küçük yatırımcının hiç şansı yok. Büyük balıklara yem olur gider.

Aman DİKKAT‼

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu