Trend

Hiç iyi bir şey yok mu 2021 de?

2020 yılının Temmuz ayında astroloji kampı duyurusu yapsam, şimdi hepiniz sokağa çıkma yasağı var, Bu Nasıl olur? imkansız diye beni şiddet ile kınarsınız.

🙂 Bu yüzden duyurusunu yapmıyorum.

🙂 Evin içinde sıkıldım ama bu bir gerçek

🙂 Bu yüzden ailecek yeşildek ve güneş gören bir yerde bir tatil planı yapmak en doğrusu.

🙂 Yoksa cidden kafayı yemek üzereyiz Ailecek…Temmuz + Ağustos + Eylül gidin gezin, dolaşın, rahat olun, tadını çıkarın hayatınızın ve özgürlüğünüzün, çünkü Satürn Kova burcundan retro hareket ile yeniden oğlak burcuna geri dönmüş oluyor. (yinede temkinli olun ama dışarıda. Gökyüzü çok muhteşem değil, iç güveysinden hallice…)Ancak 2020 Aralık ayı itibarıyla Satürn’ ün yeniden kova burcuna giriş yapacağını ve bu sefer 2,5 yıl boyunca geri çıkmayacağını bildirmek istiyorum. Bu sene 2020 yılında yaşadıklarımızın misli mislisini 2021 yılı ocak ayı itibarıyla yeniden yaşamaya başlayacağımızı da sakın unutmayın. Bu Astrolojik bilgiyi sizi panik yaptırmak için değil, tam tersine bilinçli bir şekilde hayatın tadını çıkarmanız ve geleceği önceden öngörerek plan yapabilmeniz için sizler ile paylaşıyorum. Farkındalık büyük zenginliktir. Tadını çıkarın, enerji depolayın 2021 yılı için. Zor ama çok zor bir 2021+2022 yılı geçireceğiz. 2021 yılında tatil yapmayı unutun. En zoru 2021 Ocak + ŞubatNeler olur 2021 de?

2021 yılının Ana konuları nedir?

☼Su sıkıntısı

☼Bereketsizlik ve kıtlık

☼Dünya çapında Ekonomik sıkıntılar

☼Hastane, ilaç ve doktor sıkıntısı

☼Depremler☼Belirsiz süreli kaos

☼Elektronik hackleme ve dolandırıcılık

☼Elektronik virüsler

☼Elektronik, dijital, teknolojik fitne

☼Teknolojik maniplasyon. (uzaylı geldi söylentileri ama yok öyle bir uzaylı)

☼Blue beam teknolojisi ile manipülasyon

☼Dünya çapında Siyasi Suiskastler

☼Büyük firmaların iflas ve batışı

☼Devletlerin Ekonomik olarak batışı.

☼Hiper Enflasyon

☼Borsa sistemlerinin çöküşü

☼Bitcoin (elektronik para) yatırımcılarının ağlaması.

☼İnternet sıkıntısı

☼Telekominakasyon sıkıntısı.

☼Teknolojik sıkıntılar.

☼Elektrik sıkıntısı

☼Siyasi sıkıntılar.

☼Sosyal Kaos

☼Medya şirketlerinin birçoğunun batışı

☼Birçok Astroloğun otorite tarafından denetlenmesi

☼Astrologlara yasal yaptırım uygulanması

☼Sert kanun uygulamaları

☼Ruhsal depresyon

☼Çaresizlik ve psikolojik sıkıntılar

☼Sessiz isyan…

Hiç iyi bir şey yok mu 2021 de?

Var tabi ki… Kapitalist sistemin bitişinin ilk sinyalleri. Ancak Kapitalist sistemin kurucuları bu sistemin kendileri yıkmak istiyor.. neden? Çünkü; tebdili mekanda ferahlık vardır. Bu kapitalizmin yıkılışından çok sanki bir bayram temizliği gibi bir şey… Üzgün değiller… Yeni bir sistem kurguladılar ve bu sistemi bizlere tanıtacaklar. Yeni sistemin adını tam olarak bilmiyorum; Şuna benzeyebilir yeni sistemin adı; Dijital Dünya düzeni. Robotik dünya da diyebiliriz. Yeni bir düzen kurabilmen için eski olanı yerle bir etmen lazım ki, insanlara önereceğin yeni sistem, her neyse insanlar hemen yeni sistemi kabul edebilsin..‼İnsan birçok yönetim sistemine inanır ve medet umar ancak şöyle bir gerçek vardır ki, Dünyayı Krallar yönetir. Krallar için İtiraz ve eleştiri dinlemek zaman kaybıdır. Kralsan bilirsin ve dilediğin şekilde yönetirsin zaten.Biz halk sadece, kabul edebiliriz, alışırız ve geçmişte olanları çabuk unuturuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu