Trend

2007 – Isparta uçak kazası

Arkadaşlar Youtube da severek takip ettiğim uçak kazalarını inceleyen Youtuber “Kerem Gök” ün videosu çıktı birden önüme.

2007 de yaşanan Isparta uçak kazasının belgeseleni yapmış ve bu uçakta bulunan 6 bilim adamımızın ölümünü şüpheli gördüğünü belirtmesi üzerine gökyüzüne sordum. 🙂 Videoyu izlediğim anda bile bas bas bağırıyor gökyüzü bu olay bir kaza değil.

Ufukta yükselen koç burcu ve yönetici mars aktörümüzü ikizler burcunda konumlanmış görmekteyiz ve gizli düşman evinde merkür koç burcunda ve mars ikizler burcunda birbirini ağırlama durumu söz konusu. Birbirini ağırlama pozisyonları kavuşum gibi yorumlanır mantığı ile incelediğimizde. ASC yöneticisi Mars 12. evde yani gizli düşman evinde konumlanmış oluyor.

Evet kesinlikle gizli bir el bu uçağı düşürmüş. 6 bilim adamımızın ölümüne sebep olmuştur. Bu uçak kazasında BAL gibi maniplasyon vardır.

Bilim adamlarımızın enerji konusunda çok başarılı çalışmalar içinde olduğunu hayatlarını incelediğimizde görmekteyiz.

Soru anında jüpiter retro pozisyonda 8. eve yani maniplasyon evine doğru gerilemekte olması adeta yahu kesinlikle komplo kurbanı olduklarını ikinci kez belirtmekte ve yetmemiş gibi gökyüzü; 4. ev üzerine kuzey ay düğümü ile şans noktasını kavuşum konumlandırarak, bu durumu sizlere bildirmemi kesinlikle istediği için paylaşıyorum.

Sizler hala, bu ülkenin dış güçler tarafından her fırsatta manipule edildiğine inanmıyorsanız o ayrı konu.

Rusyada olduğu gibi, Devletimizin Mit teşkilatının içinde bir soru astroloğu olsa daha ne olaylar çözülür kim bilir.

Bunlar benim kahvemi içerken çözdüklerim. Yayınlamak için izin aldıklarım.

Yazıp sildiklerim var, Birde sizlere açıklayamadıklarım.

Bir soru Astroloğunu hiç bir güç kandıramaz. !!!

Not: İlk yoruma Kerem Gök youtuber arkadaşımızın belgeselinin linkini bırakıyorum. Dileyen izleyebilir. Ayrıca uçağın düşme anının haritasını da yorumlara yapıştırdım. dileyen yorumlardan uçağın düşme anı haritasına ulaşabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu