Trend

Sen yürüyen evrensin

Kendini küçük görmeyi bırak. Sen yürüyen evrensin. (Hz. Mevlana)

İnsan Tüm yıldızların etkilerini üzerinde taşır. İnsan kainattaki tüm zerreler ile sürekli bağlantı ve iletişim içindedir. Bu bağlantı ve iletişim manyetik etkiler ile sağlanır.

Allah manyetik etkilerin gücü ile tüm kainatı, sürekli, her saniye çekip yönetmektedir…Yani arkadaşım, burçların tümü sensin. Sen güneşsin, Sen Ay’ sın, Satürn sensin, neptün de sensin, jüpitersin, uranüssün, plutosun, merkürsün, venüs sensin, mars ta sensin. sen kainattaki tüm gezegenlerin, yıldızların, astroidlerin, kuyruklu yıldızların, Kuasarların, Nebulaların, Alkol bulutlarının varlıkları ile iç içesin. Sen hava, toprak, ateş, su elementleri ile bir bütünü oluşturuyorsun.

Sen yürüyen bir evrensin. Azıcık bunun farkında olduğunuzda, kainattaki işletim sisteminin temelini anlamaya başlarsınız. Bu sistem tek bir yaratıcı mühendis tarafından tek elden, vesileler ile yönetilir. O da ALLAH tır.

ALLAH vesile olmadan iş yapmaz. Sebep ve sonuç ilişkisi gözetir. Vesileler; bilimsel veriler ile açıklanabilir bir matematiksel tabanda işlem görür ve sonuçları doğurur.Astroloji ilmi bu matematğin insanların üzerine etkisini gayet güzel bir şekilde verir.. Yani birileri hemde kocaman profösörler çıkıp astroloji “tuh kaka” diyor ya. Onlar cidden çok cahiller. Hayır yok yani bende çok alim değilim. Ancak bu cehaleti görünce, cidden ALİM olduğunu sanıyor insan..

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu