Trend

Floor Jansen

Hazır Merkür akrepte iken Floor Jansen ile tanıştırayım sizleri. 2015 yılında içine girdiğim derin Psikolojik buhran dolu karanlıktan, 4 oktavlık derin sesi ile beni çıkaran o esrarengiz kadın. Floor Jansen; Hollandalı müzisyen, söz yazarı ve vokal koçudur. Bir dramatik soprano olan Floor, dört oktavlık ses aralığına sahiptir. Finlandiyalı senfonik metal grubu Nightwish’in vokalisti olarak bilinir.Bazen size hiç tanımadığınız birileri yardım eder ve bu yardım eden kişilerin sizin natal haritanız ile direk nokta atışı bağlantıları vardır.

🙂 gerçekleri keşfetmeye başladığınızda, o kadar çok keşfetme isteği doğuyor ki içinize, size bunu kelimeler ile anlatamam. Bir kadın sesi ama öyle bir kadın sesi 4 oktav ve derin… Bu nasıl bir ses etkisi ve bunu gökyüzünde ne sağlar diye incelediğimizde, Floor Jansen natal haritasında, Merkür 24° Kova > Venüs 21° Kova, yani; 3° tölerans ile kavuşum. Bu 3° lik tölerans 3. evini çalıştırıyor demek. 3. ev iletişim ve ses yetenekleri üzerinde etkili olduğunu gösteriyor. Sesin marjinal (uranüsyen) etkisi kova burcundan geliyor… Ayrıca sesin şiddetini artıran ve derinlik ve mistik bir anlam katan bir etki daha var. Pluto24° terazi > Merkür 24°Kova > Neptün 24° Yay burcu konumu, yani; Bu tam partil üçgen etkiler, ses kalitesini nasıl güçlendiriyor görebiliyor musunuz? Partil olması yani tam tölere etmesi önemli.Sadece sesin gücü yetmez, bu kişiyi sosyal kılan ve ön plana (sahneye) çıkaran diğer bir etkide KAD aslan ve terazi burcundaki planetlerin kova burcuna yaptığı trine açılar. Yani 7. ev ile 11.ev arasındaki olumlu diyalog. Peki bu haritanın benim haritam üzerinde dönüştürücü etkiye nasıl sahip olduğunu merak ettiniz mi?Merak Etmeye devam edin o zaman

🙂 Hemde hiç tanımadan. Bana hiç temas etmeden. Sadece ses tonu ile, söylediği sözler ingilizce ve benim yarım yangalak ingilizcem ile nasıl beni çıkarabilir bu derin karanlıktan… ve beni 2 kelime ile nasıl Astroloji öğrenmeye iter… (Would you do it with me ?Var mısın benimle ?
Heal the scars and change the stars? Geçmişin izlerini silmeye ve yıldızları degistirmeye ?)


Merak inanılmaz motive edicidir…
Ben bu hayatta sadece bunun için yaşıyorum.
Merak ettiklerimi araştırmak…
Bu dünyanın başka türlü kahrı çekilmez arkadaş… !!!Tek bir şarkının iki kelimesi, bir kişiyi nasıl astroloji öğretmeye itebilir. Peki sizi buraya ne getirdi. ?Hiç merak etmiyor musunuz ?Bu tanışma bir tesadüf mü sizce?Sizi en az 5 milyon yıldır tanıdığımı nasıl söylesem…Buraya gelene kadar kaç kere öldüğümüzü…Kendimizi asırlardır nasıl aradığımızı bir bilsen….

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu