Trend

Caput Algol

Arkadaşlar merhaba, sizleri boğa burcunda bulunan ve zodyaktaki en zorlu sabit yıldızlardan birisi ile tanıştırmak isterim.

Boğa Burcunda 25° de bulunan “Caput Algol”.

Bu sabit yıldız; Medikal astrolojide, boyun ve boğazla ilişkili olduğu için ve aynı zamanda mitolojide Medusa’nın kesik başını simgelediğinden, boyuna ve boğaza gelecek tehlike, başın kesilmesi, boyun zedelenmesi, Boyun felci, denizde boğulma gibi şiddet içeren temaları anlatır.

Sizleri telaşa ve paniğe sürüklemek istememem ancak uyarmak zorundayım arkadaşlar. Lütfen panik yapmayın hemen. Önce yazımı tam olarak bir okuyun. Anlamaya çalışın lütfen.

Uranüs Boğa burcuna girdi. Biliyorsunuz ki, 7 sene boğa burcunda iki ileri, bir geri ilerleyerek yolculuğuna devam edecek. Bu serüveninde uranüs bizlere öncelikle finansal alanda baskın olacak şekilde sürprizler yapacak. Öncelikle bu sürprizlere hazır olun, ancak; Uranüs Transit konumda 24° 25° 26° olduğunda Uranüsün boğa burcundaki en kötü Medikal Etkisini bazılarımız yakından hissetmeye başlayacak. Bu kişilerin aramızda mutlaka olduğuna inanıyorum.

Sizler için bu konumun tam vakitlerini hesapladım, Uranüs ileri pozisyonda tam olarak, 2024 yılı Haziran ve Temmuz ayları arasında etkisini şiddetli bir şekilde gösterecek. Durun daha bitmedi, Belirtmeliyim ki, Uranüs 29 Ağustos 2024 te “S” pozisyona geçip retro konuma geçerek geri geri etkileşim başlatacak ki, en tehlikeli olanı budur, önemle belirteyim. Bu geri etkide 2024 yılının Ağustos + Eylül + Ekim + Kasım +Aralık ayları Arasında en şiddetli bir şekilde bu derecelerde kötü etkisini hissettirecek. Sonra 2025 yılında yeniden ileri pozisyona geçecek ve Mart + Nisan + Mayıs Aylarında yeniden bu 24° + 25° + 26° den geçecek sonra tehlike artık kalmamış oluyor.

Yani bakın, çift dikiş tekrar tekrar geçecek ve bu etkiye maruz kalacak olan herkesi mutlaka ama mutlaka hiç gözden kaçırmadan etkileyecek. Hepiniz doğum haritaları ile kadersel olarak bir çok konuda işaretlenmiş gibiyiz. Öncelikle bunun farkında olmalısınız. Natal haritasında bu derecelerde etkide olmayan kişi için, zaten medikal bir sorun yok. O daha çok uranüsün finansal etkilerine konsantre olsun. Çünkü bu uranüsten herkes bir şekilde iyi ya da kötü nasibini alacaktır.

Öncelikle belirtmeliyim ki, Bu kötücül etkilere karşı ilim ve mantık kullanarak tedbir alabiliriz.

Şunu herkes bilsin ki, şunu öncelikle artık Öğrenmeniz gerek,
Allah istiyor ki, sen bil ve farkında ol. Evren sistemi içerisinde Tek sınav edici ve kural koyucu ve tekamül ettirici ve tek yardım edici ancak “O” dur. Ve yarattığı kulunu asla yalnız bırakıp gitmemiştir. Ancak insan çok boş işleri hayatında en öne koyarken, en önemli ilimlere burun kıvırmış nankörlük etmiştir. İnsan cehaletinden önce kıvanç duyan, sonrada çektiği tüm sıkıntıları cehaletinden çeken bir varlıktır.

Astroloji FALDIR diyen kişilerin de dikkatine, (sizin kafanıza taş düşsün demiyorum bak 🙂 bu etik olmaz…) bu uranüsün etkisi sizi de etkiliyor olabilir. Şimdi sen hasta olunca doktor sana ilmi ile yardım etmesi nasıl falcılık olmuyorsa, Astrolog ta sana olay olmadan önce ilmi ile yardım ediyor. Sence hangisi daha önemli. Olay olduktan sonra yardım mı? olmadan önce yardım mı?

İlk yardım bilgisi edinmek falcılık nasıl değilse, Astroloji de değildir. ne yapıyorsunuz kalp krizi geçireni siz kaderine mi terk ediyorsunuz. Siz bu kadar cahilseniz, kader sizi dövsün haşat etsin, haklıda yani, kusurabakmayın arkadaşlar. Bu hayatta bilinçlenmeyeceğiz de ölünce mi bilinçleneceğiz.

Artık şu astroloji fal mıdır? değil midir? konusunu bir çözelim. Bana bu konuda özelden mesaj atıp, ayet ile kuranı kerimden özel açıklama isteyenlere artık yardımcı olamadığımı belirtmek isterim.

Bu kötü medikal etkiden kimler zarar görebilir?

* Güneş + Ay + Merkür + Venüs + Mars + Jüpiter + Satürn’ ü yani klasik temel 7 planetinden herhangi birisi veya en kötüsü Kuzey Ay Düğümü veya Chiron Astroidi Boğa burcunda 24° veya 25° veya 26° derecede yerleşimi olan herkes kötü etkilenecek. Lilith + palas + juno ve diğer astroidlerde bir şekilde bu derecelerde yerleşmiş ise ufakta olsa bir şekilde kötü etkileyecektir.

Evet kabul ediyorum harita bir bütün olarak değerlendirilmelidir. ancak ben şuan sizin her birinizin haritasını tek tek inceleyemem. bu yüzden genel bir açıklama yapıyorum arkadaşlar.

Etkileri nelerdir? Kötü kadersel olasılıklar neler olabilir?

Boyun felci, Boyun zedelenmesi, Boyundan darbe almak, Araç kullanırken emniyet kemeri takılı olmadığı için veya takılı olduğu içinde olabilir, ani firen sonucu boyun zedelenmesine maruz kalmak. Denizde boğulmak. Boyun ile ilgili medikal olarak aklınıza ne gelirse en kötüsünü bekleyin, En düşük etkisi Boyun Fıtığı olarak karşımıza çıkacak.

Çözüm nedir?

Kader diyerek başına geleceklere şimdiden razı gelebilir, o güne kadar keyfine bakabilirsin 🙂 Olacak ile Öleceğe çare yok inancına sahip olarak yaşamakta güzel. Ancak hatırlatmak isterim ki, insan bundan 50 yıl önce ölebildiği hastalıktan ilmi kullanarak şu an ölmemektedir. Buna TIB ilmi diyoruz. O sizin inancınız artık cehalet sınıfına giriyor.

Sümer döneminde Anunakililerin (Bizim şu Niburu ahalisi) evrenin ilmini kullanıp 350 bin sene yaşadıklarını gören atalarımız onları yarı tanrı ilan ettiklerini de belirtmeliyim. Artık değişmeliyiz. Sene 2018 hatırlatırım. Size facebooktan yazıyorum taş tabletten değil….:)

Veya şunu yapabilirsiniz çözüm olarak ki şiddetle tavsiye ederim. bu yazımın çıktısını alarak veya belirttiğim tarihleri unutmayacağın şekilde bir yere not ederek, belirttiğim tarihlerde yapacağın eylemlerde dikkatli olmanızı öneriyorum.

Şimdi arkadaşlar şöyle bir gerçek ile karşı karşıyayız ki, hepinizin horoskop haritasına tek tek bakamam. Bana danışmanlık almaya gelmiş herkesin haritasında bu etkiyi görünce uyarıyorum. Ancak öğrencileriminde dikkatini çekmek ve siz konuyla ilgili takipçilerimin de konuya dikkatinizi çekmek ve kendi haritalarınızı çıkarıp kendi başınızın çaresine bakmanızı genel olarak belirtmek zorundayım. Yoksa bu takipleşmenin anlamı ne. 🙂

Horoskop haritası nasıl çıkarılır konusunda, en kolay yöntem olarak bu paylaşımın ilk yorumuna kendi hazırladığım bir video anlatım ekledim. youtube kanalımdaki bu videoyu izleyerek kendi haritanızı kolayca çıkarabilirsiniz. yapmanız gereken haritanızı çıkarmak ve boğa burcunda bu derecede bir planetin olup olmadığına bakmak. Bu kadar basit. Boğa burcunun ve planetlerin simgesini googleye sorarak görerek öğrenebilirsiniz.

Lütfen, Bu etkilere maruz kalmadığını gören kişiler kalabalık yapıp diğer kişilerin soru sormasını engellemesin. Maruz etkisi olmayanlar sessiz olabilirlerse, diğerlerine yardımcı olabilirim.

Lütfen bana özelden mesaj atmayın, yüzlerce mesaj geliyor, takipçi sayısı çok fazla ve mesajlara artık geri dönüş yapamıyorum. belirteyim..

Bizim ile illaki görüşmeniz gerekiyorsa

0543 297 5530 nolu telefondan hülya hanım ile görüşebilir, hizmetlerimiz ve eğitimlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hülya hanımı çekinmeden arayabilirsiniz. Ayrıca onu bunun için oraya diktik, onun işi sizlerin sorularına cevap vermek. Ayrıca bu hülya hanım benim sevgili eşim olur bunu da belirteyim. 🙂 Kendisi benim kahrımı 20 senedir çeken bir kadersel etkiye maruz vaziyette yaşıyor. Ancak şunu da belirtmeliyim ki, son 3 senedir (astroloji öğrendiğim günden bu güne) iki elini sıcak sudan soğuk suya sokmam bunu da belirtmek isterim. 🙂

Öğrencilerimin ve tüm takipçierim öncelikle kendi hayatları ve danışanlarının hayatları için lütfen bu konuyu önemli sırada değerlendirmenizi şiddetle belirtmek istiyorum.

Bu yazı ve diğer bir çok konuda yazdığım yazı, sürekli paylaşım yaptığım için, eski yazılarım gibi hep gerilerde kalıyor. Bu yüzden yeni takipçilerimiz eski yazılarımıza ulaşmakta zorluk çekiyor.

Merak etmeyin yakında web sitemiz ile de sizleri bilgilendiriyor olacağız. Böylece çok daha derli toplu olarak sizlerin eski yazılarımıza da ulaşabilmenizi sağlayacağız.

Sizleri hiç görmesem de, hiç bilmesem de, her birinizi seviyorum. İyi ki varsınız…

Hayatıma renk kattınız ve şimdi sıra bende.. 🙂 Sizin hayatınıza bir renk katamadan ölürsem walla gözüm açık gider 🙂

İlginiz için teşekkürler…

ve Kainat dolusu Sevgiler….. 🙂

Önemli Dip Not: Arkadaşlar Satürn kova burcuna gelincede bu boğa burcuna kare açı yapacak. ama bu konuya bir girersem çok uzayacak (bu konuya daha sonra girdim. Ayrıntılı bilgi için grubumuzda bulunan Türkiye de deprem olasılığı yazımı okuyun) bu konuda daha sonra başka bir yazıda belirteceğim, takipte kalın lütfen. Ayrıca belirtmeliyim ki, hızlı hareket eden mars ve diğer planetlerde balık burcuna gelince sürekli bu boğa burcundaki yerleşimlerinizi kare açı yaparak etkilemekte ama dediğim gibi anlat anlat bitmez. uzar da uzar. Bunlar fazla şiddetli etki sağlamayabilir. harita bir bütün olarak değerlendirilmelidir. ama uranüsten korkun arkadaşlar. Uranüs boğa burcunda tepe taklak edici özeliktedir. Tavsiyem en kısa sürede kendinize, enerjisine çekildiğiniz bir öğretmen bulun ve astoloji öğrenin. Kendi hayatınız için bu ilim gerçekten çok gereklidir. Bu ilim Allah’ ın bir Lutfudur..

En iyi astrolog kendisinin astroloğu olandır… Taşıma su ile değirmen dönmez. İlim ölülere fayda vermez. Kuranı kerim de ölülerin kitabı değildir. 🙂 Yer yüzündeki tüm ilimler nefes alabilen ve düşünebilen kişileri kapsar.

Bilmek, hemde önceden bilmek bu hayattaki en değerli konudur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu