Trend

Bizi dinleyip Altın alanların keyfi yerinde…

Anasayfamızda 11.08.2018 tarihinde paylaşılmıştır.

Kredi çekip Altın alan kişiler bile bankanın 1 senelik faizini 2 ay içinde kurtardı. Altın daha da yükselecek. 11. Ağustos yani bu gün oluşacak güneş tutulması Aslan burcunda ve Kuzey ay düğümü tarafında gerçekleşiyor, Altın piyasasını olumlu etkileyecek. Bu günden sonra artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

Şuan güneş tutulmasını izleyebilen yerler Allah size rahmet etsin.. Güneş tutulmasını izleyecek olan bölgelerde deprem ve doğal Afet tehlikesi bulunmakta. Tutulma ülkemizden izlenmediği için panik yok. Bu haberlere rağbet etmeyin. 11 Ağustos 1999 yılında bu tutulmanın aynısı olmuş ve Türkiye den de net izlenmişti. 16 Ağustos 1999 yılında Türkiye sallanmıştı. Her daim tutulmayı izleyen bölgeler tehlikededir.

9 haziran 2018 de altın ile ilgili yaptığımız paylaşımın linkini ilk yoruma ekledim.

“Şüphesiz güneş ve ay, Allâh’ın âyetlerinden iki âyettir. Herhangi bir kimsenin ölümü veya dünyaya gelmesi yüzünden tutulmazlar. Siz onların tutulduğunu gördüğünüz zaman, tutulma sona erinceye kadar namaz kılınız ve dua ediniz” (Buhârî, Küsûf, 1,3,8,13,15,17; Müslim, Kusûf, 10; Ahmed b. Hanbel, IV, 249, 253; eş-Şevkânî, Neylü’l-Evtâr, III, 326).

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu