Trend

Altın-Para Sistemi

Tüm para sistemleri ALTIN’ a endekslidir. PARA; devletlerin kasasındaki altın rezervine karşılık basmış olduğu bir nevi, hisse senedidir. Bir devlet altın rezervi karşılığında para basabilir. Altın rezervinden fazla para basması o devletin, karşılıksız para bastığının göstergesidir ve bu eylem uzun vadede para sistemini çökertir.. Bu eşkiyalıktır. Bu bir banka soygunudur. Doların durumu şu an bu durumdadır. karşılığı yoktur. ABD dolarının karşılığı eksi bakiyede arkadaşlar… ABD kasa boş… Altınları şeytan aldı götürdü ÇİN’e….

Biz İstanbul’u acaba hangi parti almalı, CHP mi almalı AK Parti mi almalı, diye tantana yaparken, Dünya’ da çok büyük olaylar oldu. Bunlardan en önemlisi, Amerika ile Çin arasında ticaret savaşı başladı.

Şu an Çin dünyanın en büyük ekonomik gücüdür. ABD matematiksel olarak ve astrolojik olarak çoktan bitti arkadaşım. Bunu gören illimünati bile yatırımlarını ÇİN e kaydırdı… ÇİN şu an, elindeki dolar rezervini bu gece başka bir para birimine çevirmek istese, ABD merkez bankası olarak Çinin elindeki dolar rezervinin karşılığında altın ödemesi yapamayacak durumdadır.

Dolayısıyla bunun bilincinde olan ABD, hayatını idame ettirmek için, yeni kaynaklar aramaya Akdenize açıldı. Küçük devletleri sömürmeye zaten çok önceleri başladı. Bunun örneğini yakın zamanda Venezuela’ da gördük. Şimdi ABD bizi gözüne kestirmiş görünüyor. Ancak baltayı taşa vurdu bilginiz olsun.

Türkiye nin haritası önümde, Türkiye reste rest çekmezse bende bir şey bilmiyorum…

Kasım 2019 itibarıyla nisan ayına kadar Türkiye de akıl almaz olaylar olacak. Suikastler dahil. ABD nin hiç sanmadığınız başka hain planlarıda olmalı.

Türkiye nin planları var ve ABD karşı çıkıyorsa Bu iş zor çözülür.

Gerçi bazı takipçilerimiz diyor ki; başka astrologlar ABD ÇİN savaşında ABD kazanır ve dolar değer kazanır. seneye doları olan yaşadı diyorlarmış. Neymiş efenim; ABD nin sirius yıldızı varmış felan… yahu kardeşim var, bende görüyorum da, O sirius yıldızına ABD nin güneşi T kare. Onu neremize sokacaz… O T kare güneşi bu saatten sonra Köpeğin önüne atsan yemez. Uranüs diye bir planet var Boğa burcunda ve satürün pluto kavuşumu var oğlak burcunda sen ne sirius yıldızından bahsediyorsun. Kim takar bu saatten sonra Yalova kaymakamını. (:

Transit Uranüs, ABD natal satürn üne 150° açıya ilerliyor. 10 mayıs 2020 de Venüs ikizler burcunda ABD 7. evindeki natal marsın üzerinde neptüne kare yaparak geri gitmeye başlayacak.

Bu tarz yorum yapan astrologlara Eksantrik İlimler akademisinden finansal astroloji eğitimi almasını önerin. Mundane Astroloji eğitimi de vermekteyiz. 

🙂

Heh !!!! sahi birde Türkiye yandı bitti diye yorum yapan astrologlar da varmış. ABD savaş açarsa Türkiye’ yi bitirirmiş felan. Yahu kardeşim Tarot mu bakıyorsunuz. Bu nasıl matematik….

TÜRKİYE> Natal 1. evde Pluto 12° Yengeç burcunda ABD> Natal Güneş 8. evde 13° Yengeç Burcunda

Türkiye’ nin Pluto su ABD güneşinin tam üzerinde.

ABD nin güneşi T karesi, Türkiye nin Güneş pluto trinesi var.

ABD nin Türkiye ye eli mahkum, dötü gardiyan..  (:

ABD Türkiye yi tehdit ederse ki bunu yaptı. Ok artık yaydan çıktı.. Türkiye ABD nin tehdidine REST çeker… Bu kriz büyür ve global bir krize dönüşür. Bu kriz büyük bir savaşı getirir. Bu savaşın adını sen koy…

ABD şuan ekonomik olarak uzun vadede savaşabilecek bir durumda değil. Bunu ancak hain planlar ile yürütebilir.

İllimünati bütün altınları alıp ÇİN e kaçtı arkadaşlar. ABD diye bir devlet resmi olarak var ancak, matematiksel olarak artık yok. ABD paravan bir devlet. İlk kurulduğu günden bugüne de böyleydi. ABD bastığı para ile insanları sömürdü ve topladığı altınlar ABD nin kasasına aktarılmadı. ABD merkez bankası ABD devletine ait değildir. ABD merkez bankası illiümatinin bankasıdır. ve şuan kasası boş durumda… ABD devletinin Altın rezervi anca karın doyuracak kadar. Realitede bunlar var ve gökyüzü bu gerçeği onaylıyor.

Bunu zamanında farkeden John F. Kennedy ABD başkanı olunca, bunu engellemek için, doları kendi basmak istedi ve bastı da ancak, suikast sonucu illimünati tarafından öldürüldü.

Bunlar para ile devletleri, gıda ile insanları yönetiyorlar. hala siz anlamadınız mı?

Bir devletin parasını nasıl başka birisi basar. ve siz bu devlete bu kadar nasıl güvenebilirsiniz. Sirius yıldızı varmış mış… Yahu T KARE…

Ya hani Demokrasi vardı.. Demokrasi mi nereye gittii?… Ne demokrasi si, demokrasi de bunların elinde.

Kölelere efendilerini seçme hakkı verildiği zaman daha verimli olduğunu idrak eden efendiler, (İllimünati) Demokrasi diye bir kavram icat etti. Endüstri devrimi olduğunda ve Kapitalizm bittiğinde, kölelik bitti zannedilir. Tarih böyle yazıyor diye inanıyoruz. İnsanlar bugünlerde zaten her şeye inanmak istiyor. Hayır sadece kavramlar değişti. Kölelik devam ediyor. Tarihi de bunlar dilediği gibi zaten yazıyor.

Sizin inandığınız bir çok konuyu gökyüzü onaylamıyor. Tabularımız tam bir çöplük…

Farkında olmadığımız için de acı çekmek zorundayız. Dünyada tüm toplumlar kölelik sistemi içinde çalışıyor.

Kurtuluş savaşının altında da bu kurtuluş yatıyor ve bu kurtuluş savaşı halen devam ediyor. Anlayana….

2 Kurt ve 1 kuzunun akşam yemeği menüsünde ne olacağını oylamasına demokrasi denir.

Siz bu sistemde sadece onlardan icazet almış kişileri seçebilirsiniz. Bu sistemi Türkiye de KOÇ holding yönetir. ve böylece Dünyayı İllmünatinin şirketleri yönetir. Dünyadaki Demokrasi bu şekilde işliyor.

Yakında birçoğunuz fark edeceksiniz. Umarım.!!

Hadi bu gerçekleri sindirin bakalım devamı gelecek…

Sevgiler (:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu