Trend

BİTCOİN piyasası düşüşüş sinyallerini vermeye başladı.

Arkadaşlar merhaba aramızda BİTCOİN yatırımcıları var ise onları uyarmak için bu yazımı paylaşmak istiyorum.

Şu an BİTCOİN piyasası düşüşüş sinyallerini vermeye başladı.Finansal astroloji öğrencilerimiz ne demek istediğimi teknik olarak bilirler. Onlar ile beraber derste uygulamalı olarak BİTCOİN gündemini Sebep-Sonuç ilişkisi kurarak analiz etmiştik.

BİTCOİN ne olur?

Arkadaşlar Bitcoin’ in natal haritasında destekleyici hava planeti bulunmadığı için. Satürn kova burcuna girmesiyle Bitcoin natal haritasında 3. ev tetiklenecek ve orada Chiron astroidi + Neptün + Venüs bulunmaktadır.

2021 yılından itibaren bitcoin piyasalarında çok ciddi ve uzun vadeli bir düşüş yaşanacak. Bu anlamda şu an Bitcoin düşüşe geçmenin ilk sinyallerini vermeye başladı, çünkü Satürn 23 mart 2020 itibarıyla Kova burcuna adım atacak 1° ilerleyecek ve geri retro yaparak yeniden oğlak burcuna yani değer kazanmaya doğru yükselecek. Bu yükseliş 2020 yılının Ekim ayına kadar sürebilir ancak bu satmanız için son fırsat pozisyondur.

2020 Aralık ayından sonra BİTCOİN 2022 yılına kadar düşüşte kalacak ve değer kaybetmeye devam edecektir. Bu anlamda Ekim 2020 itibarıyla BİTCOİN Sat yapmanız için son fırsatınız olduğunu öngörüyorum. BİTCOİN progress haritası da bu yorumumu desteklemektedir.

2022 Yılı itibarıyla Jüpiter desteği sonucu yeniden yavaş yavaş yükseleceğini ve o dönemde yeniden BİTCOİN almanızı tavsiye ederim.

BİTCOİN geleceğin en yüksek kazandıran yatırım aracı olabilir. Ancak 2021 yılı için değil. Elimde Astrolojik verilerden başka bir kanıt yok. Zarar etmenizi istemem. Size bir katkım olsun istedim. Bu küçük yazı, belki sizi büyük bir zarardan kurtarabilir.

Tabi ki Seçim sizin…

Sevgiler…


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu