Trend

Satürn Kova Burcunda

Satürn 23 Mart 2020 tarihi itibarıyla Kova burcuna giriş yapıyor.

Bu nedir? Nasıl etkiler? Türkçe meali:

Kova burcu: Sosyal medya, sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, vakıf ve dernekler, internet ve teknoloji, elektrik, bilim, ilim, astroloji, sosyal özgürlükler, sosyal kriz ve isyanlar, büyük depremler, doğal afetler vb. gibi konuları temsil eder.

Satürn: Otorite, baskı, kısıtlama, küçültmek ile ilgili etkide olduğu için; belirttiğim kova burcu temasında olan ve benzeri olan tüm alanlarda baskı oluşturacak ve sosyal kriz ve isyanlar meydana getirebilecek konular ortaya koyacaktır.

Ancak Satürn planeti Kova Burcun’da 2° gidemeden 18 mayıs 2020 tarihinde retro yaparak Kova Burcundan geri dönüp tekrar Oğlak Burcuna geçmeye hamle yapması, adeta “ben geldiiiimm, merhaba” etkisi gibi kısa sürecektir.

Ancak bu ben geldim mesajı sert olabilir.

Öğretmenin sınıfa girip öğrencilerin ayağa kalkması ve sonra birden sınıftan dışarı çıkması sonucunda öğrencilerin ohh be rahatladık etkisi ile muzurluk yapmaya devam etkisi gibi düşünebiliriz.

Unutmayın o öğretmen sınıfa tekrar girecek. 18 Aralık 2020’de Kova Burcu’na yeniden giriş yapacak ve 2,5 yıl sürecek Kova Burcu içerisinde seyrine başlamış olacak.

Kısa bir süreliğine çıktı dışarı sadece. Geri dönecek. Bence ses çıkarmasak ve tedbirli olsak iyi olur. çünkü bu Satürn “eli sopalı bir öğretmendir”. Tabiri caizse: Allah’ ın sopası. 🙂 Allah bu planetin enerjisi ile kısıtlar, daraltır, baskı kurar ve sorumluluk yükler üzerimize.

Geçtiğimiz 2,5 yıl Oğlak Burcu’nda ilerlerken haritanızı nasıl etkilediğini kontrol edebilirsiniz. Satürn sürekli tokat atmaz aslında ama genel etkide konuşurken Satürn tokadını konuşur astrologlar. Satürn ayrıca istikrarlı sorumluluklar ile de ilgilidir. Ben Satürn’den çok tokat yedim ama hayatımda en güzel hediyeleri de Satürn etkileri ile aldığımı çok iyi bildiğim için kızmıyorum Satürn’e…

Aslında iyidir Satürn, onun size katkısını o geçtikten sonra anlarsınız. Dayak cennetten çıkma misali bizleri dövmesini çok sevdiği için, baya geniş bir sabıka kaydı bulunmaktadır. Bu yüzden astroloji camiasında kimse pek sevmez. 🙂

Hatta belirtmek isterim ki:

Satürn için söylenmiş astroloji camiasında kalıplaşmış sözler vardır: “Satürn Tokadı” bunların en başında gelir. Hemen akabinde; “Hayaller Neptün, Gerçekler Satürn” sözü de çok duyacağınız sözlerdendir. 🙂 Allah’ tan Satürn Neptün’e kare açı kurmuyor ama daha beteri var.

Satürn Kova Burcu’na girmesi ile Boğa Burcu’nda ilerleyen Uranüs’ e kare açı kurmak için ilerleyeceğini hatırlatmak isterim.

Uranüs şu an Boğa Burcu’nda 03° de bulunmakta ve 7 sene Boğa Burcu’ndaki seyrini 2 ileri 1 geri devam ettirmek üzere yoluna devam edecek olduğunu belirtmek isterim.

Etkileri; bilgisayar ve teknoloji alanında kısıtlama, astroloji alanında kısıtlama, sosyal medya ve sosyal özgürlüklerin kısıtlanması. ekonomik sıkıntılar, Bu iş Türkiye’nin en büyük youtuberı olan “Enes Batur”un pek hoşuna gitmez. Veya tüm youtuber olan ve bunu meslek olarak yapan arkadaşlarımızın pek hoşuna gideceğini pek sanmıyorum. Şu an ilk darbeyi youtube üzerinde yayın yapan “Kült Tv” almış gibi görünüyor ki bence bu kanalın para kazanma durumu youtube tarafından engellenmemeliydi. Kült tv gibi birçok kanalın para kazanma konumunda kısıtlanma.

Şimdi benim kanalımda kısıtlanır mı diye düşünen arkadaşlar için belirtiyorum. ben zaten youtube üzerinden şimdiye kadar 320 tl kazandım ve ben youtuber değilim belirteyim. Ben youtube üzerinden para kazanmak için zaten yayın yapmıyorum. youtube benim sizler ile buluşma platformum sadece.. Youtube benim astroloji yi en özgür şekilde anlattığım alan. kendimi ifade ettiğim, enerjimi sizlere yansıtabildiğim bir bilgi paylaşımı platformu. Bu anlamda değerlendirecek olursak, youtube bana hiç para vermese de ben kendi cebimden harcayarak ve zaman ayırarak yayın yapmaya devam ederim. Ancak tabi ki birçok severek takip ettiğim kanallar pes edebilir. seviyordum onları. Örnek: Kült TV nin başına gelenler konusunda üzgün olduğumu belirtmek isterim.

Gelelim daha set etkilerine. toplumsal felaketler ve sosyal kriz meydana getirebilecek doğal olaylar. Ekonomik sarsıntılar. Neden ekonomik? Çünkü Uranüs Boğa Burcu’nda ve Satürn Uranüs’e doğru ilerliyor.

Hemen panik yok… Satürn retro yapıp geri dönecek ve 18 Aralık 2020 tarihinden itibaren tamamen Kova Burcu’nda olacak, bunu hatırlatırım. Bu demek oluyor ki; haziran ayına kadar yaşayacağımız sıkıntılar geçse de 2020 aralık ayından sonra aynı konularda sıkıntılar yeniden gündeme gelecek ve 2,5 yıl devam edecektir. Bu etkinin en sertini 2021 Aralık ayından sonra göreceğimizi belirtmek isterim. Gökyüzünde Satürn – Uranüs Karesi etkisi tam bu dönemlerde gerçekleşmeye başlıyor. Hepimizi bir şekilde etkileyecektir.

Bu anlamda canını seven ve ailesine değer veren her kim varsa çürük binalarda oturmayın. bu bir deprem etkisi oluşturabilir. 2020 Mart ayı da sıkıntılı daha önce demiştim ama arkadaşlar 2021 Aralık ayından sonraki etki daha sert ve hasar büyük olacaktır.

Daha sonra daha geniş bilgi vereceğim. Tedbir almanız için ne gerekiyorsa yapmanızı öneriyorum. daha zaman var diyerek ertelemeyin, zaman pek kalmadı. Depremden sadece sağlam zeminli evlerde oturarak korunabilirsiniz. başka türlü kimse depremin tam tarihini sizlere asla belirtemez. Depremi asla engelleyemezsiniz. Astrolojik verilere dayanarak olasılık anlamında tarih aralıkları verilebilir ama tam şu saatte olacak konusu imkansız.

Astrolojik olarak tüm bilgim ile her daim, en riskli öngörülerde dahi, her daim yanınızdayım, ancak sizde kendiniz için birşeyler yapın. Çürük binalarda oturmayın. Bu olacak çünkü. Kaçış yok. Öyle ya da böyle olacak.

2023 yılına kadar sürecek bu sert etkili dönemi en az hasar ve kayıp ile atlatmayı diliyorum.

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu