Trend

Dünya Sağlık Örgütü; “yanılmışız”

Dünya Sağlık Örgütü sen kimin uşağısın! koskoca Dünya Sağlık Örgütü yanılmışık, diye ifade veriyor. Koskoca Dünya Sağlık Örgütü; “virüs çok güçlüymüş ya…yanılmışık” diye ifade veriyor.

Yahu kardeşim, bir kerede ben yanılayım, yanılmak istiyorum ama olmuyor. Koskoca dünya sağlık örgütü yanılmışmış ta mış mış…

Herkes yanılabilir ama Dünya Sağlık Örgütü senin yanılma lüksün yok…!!!!

Bu dünyada güvenilir bir tane örgüt yok mu? Ne yani kıçı kırık Astro Show sayfasında kendi çapında yazı yazıp, kıçı kırık youtube sayfasındaki 5 bin abonesine kendi imkanları ile video içerik çekmeye çalışan, kıçı kırık astrolog ilker şahin evinin teras katında, elinde kahvesi ve üstünde picamalarıyla oturduğu yerden astroloji tekniklerine göre öngörü yapıyor, doğru çıkıyor….

Koskoca Dünya sağlık örgütü yanılma lüksünü elinde tutuyor. Dünya Sağlık Örgütü sen ne işe yarıyorsun!!!

Hayır, yanılmadığım için Bir ay aslan olarak sevinmek kendim ile gurur felan duymak istiyorum. 🙂

Bu durumda bu imkansız.

Arkadaşlar bu dünyada imkansız ancak diğer boyutta beni tebrik ederseniz çok sevinicem. 🙂

tebrik edin ama sakın unutmayın beni. İsmimi altın harfler ile diğer boyutun giriş kısmına yazdırırsanız, en azından diğer boyuta gurur verici, sükseli ve asil bir giriş yapmış olurum. 🙂 Altın mı? yok yok korkmayın Altın diğer boyutta ücrete tabi değil.

Sizin ile burada beraber olmak çok güzel bir duygu inanılmaz. muhteşem… ilginizden dolayı teşekkür ederim. Sizlere hizmet vermek benim için bir yaşam amacı ve büyük bir gurur. çok teşekkürler. İyi ki varsınız.

Yine dünyaya gelsem yine size hizmet vermeyi seçerim. bu muhteşem bir gaye…

Hayat bana sizin ile güzel… Teşekkürler..

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu