Peşin peşin söyleyelim… Tarihe not düşün.

:)2020-23 yılları arasında olacak olanlar için zerre üzgün değilim ve siz dahi üzülmeyin. Zor bir dönem bizi bekliyor…Ancak, bu zorluk sonunda, kapitalizmin ve emperyalizmin çöküşü ile karşı karşıya kalacaksınız. Artık bitti kardeşim bitti. Bize toplumsal olarak öğretilen tüm hamsofta fikirler çöp oldu. Tüm ideolojiler çöktü.Kafasında ideolojiden başka bir şey olmayan kişileri acı bir son bekliyor. Kendisini köleleştirilmiş bu düzene ait hissedenler, yeni dünyada pek rahat edemeyecekler. Üzgün değilim ve siz de üzgün olmayın. Size moral vermek, sizin dönüşümünüze yardımcı olmak için bu yazıyı yayınlıyorum.Sistemleri ve ideolojileri yerin dibine batasacılar

🙂 Şimdi beni iyi dinleyin !!!

:)Oğlak burcu Sanayilerin ve sanayileşmenin karakterini temsil eder. Pluto bir dönüşüm ve ölüm planetidir.Pluto oğlak burcunda 2008 yılında başlayan seyirini tamamlamaya doğru ilerliyor. Pluto Son olarak satürnü kendi evi olan oğlak burcunda altına alıp çiğneyecek ve dönüştürecek ve sonra artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Canımız acıyacak ancak bu bir kader. Pluto asla manipüle edilemez. Pozitif olup, yeni dünyaya iyi tarafından bakalım;Sizlerin çoğu farkında değilsiniz ancak sanal sanayi devrimi çoktan oldu bitti. Milyonlarca Lira sermaye riske edip iş kurma devri çoktan bitti.Yeni dünya da en büyük sermaye hayaller ve inançlardır. Yeni dünya da 20 TL ye riske ederek iş kurmak mümkün.Yeni Dünyada para babaları yok, hayal babaları ve yaşam koçları var.Yeni dünyada hayallerin varsa ve bu hayallerine sen ne kadar inanıyorsan o kadar güçlü olacaksın. Yeni dünyada ticaret yapmak zor olmayacak. Standart Sistemler ve bürokrasiler yok. Düzen senin elinde. Özgürsün. Gemisini yürüten kaptan olacak. Herkes kendi dünyasının Kralı olacak. Devletler halkına hizmet etmek zorunda kalacak. Para bir amaç olmaktan çıkacak. Daha doğrusu para sistemi tamamen çökecek ki, ne parası. 2020 nisan ayından sonra söylediklerimi idrak etmeye başlayacaksınız. Bu sefer bir ekonomik kriz değil bu. Bu bir bitiş. Yokoluş. Dönüşüm. Bu dönüşümün baş mimarları kadersel 3 silahşörler olarak ta bilinen; Pluto, Neptün ve Uranüs çetesi. Bu 3 silahşörler sizin tüm inandığınız değerleri yerlerde sürükleyecek ve suratınıza atacak.

🙂 Para kolleksiyonuma sizin cebinizde hissettiğinizde huzur bulduğunuz ve amacınız haline gelmiş para birimlerinizden birer tane numune ekledim. 3500 yıllık para maceramız sonunda bitti.

:)Para bundan sonra sadece benim gibi tarihe değer veren kolleksiyonerler için değerli kabul edilecek.. Sakın Birer tane hatıra parası saklamayı unutmayın.

🙂 Torunlarınız için bu para kolleksiyonu ileride çok değerli olabilir.Yeni dünya benim için fırsatlar ile dolu olduğu gibi, sizler içinde öyle olacak. Ancak kader vizyon ile doğru orantılı işler. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Unutmayın burası halen dünya gezegeni. Bu değişmedi. İlimünati yine var. Hırsızlar yine olacak. Yine bizi köleleştirmeye çalışacak. Sınav bitmedi. Bakın altını çiziyorum para sistemi bitti. Sistem şekil değiştiriyor. Ancak bu dönüşüm birçok kişiye fırsat sunuyor.Tabi ki bu dönüşümü ben de sizler ile yaşayacağım. Hazırım. Tek sermayem hayallerim ve bilgidir. Bilgi bana yeter. Cesaretim beni her zaman doyurdu. Sizi de bundan sonra hayalleriniz ve cesaretiniz doyuracak.Diyeceksiniz ki para yoksa ne için hayallerimizi satacağız. karşılığı para değilse nedir? Elektronik para…Devletler devlet taşeronları eskiden beri para basıyordu. Artık bitti. Darphane tarih olacak. Elektronik para birimine hazır olun. Dünyadaki tüm devletler elektronik para birimine 2021 itibarıyla önce karşı çıkacak. Direnecek . ancak bu 3 lü çete (Pluto + Neptün ve Uranüs) melettire melettire size bunu kabul ettirecek.

🙂 Devletler kendi elektronik paralarını üretmek zorunda kalacaklar. Dolar molar çoktan oldu da, resmen hala direniş devam ediyor. Altın diyorum altın. Dünyadaki tek para birimi Altın ve gümüştür. Bu elektronik para ile altın arasında bir bağ kuracak şekilde yeni bir para sistemi inşaa edecekler. Bu yüzden 2020 yılından sonra altının değeri çok artacak. Daha doğrusu altının gerçek değeri ortaya çıkacak. (2023 e kadar elektronik para birimlerine pek güvenmeyin hangi para birimi rövanş kazanır bilinmez ancak devletler kendi para birimlerini üretmek zorunda kalacak)Sanal sanayi devrimi hayalleri olup Üretebilen insanlar için muhteşem fırsatlar ile dolu. Diğerleri bu sistemde yalnız sanal sanayi üreticilerinin müşterileri olabilir. Hayalleriniz ve cesaretiniz varsa yeni sanal sanayi kralları sizlerde olabilirsiniz. Yeni dünyada neler yok.Tezgahtar yok, Dükkanlar yok, AVM ler yalnız çay ve kahve içilen dev dinlenme merkezlerine dönüşecek. Televizyon yok. Mağazalar yok. Zaman yok, mekan yok. Fiziksel para yok. Dünyadaki ticaret anlayışı kökünden sarsılacak.Yeni dünyada neler var.Sınırsız İnternet var, Sanal mekanlar var. Dev gibi lojistik şirketleri var. Hatta dron ile nakliye eden Logistik şirketleri dahi var. Yeni dünyada hayallerine tuşlara tıklayarak ulaşmak var. Hayaller var. Bilgi var. Fiziksel Altın var. Elektronik altın var. Elektronik para var. Youtube var. Sanal satış mağazaları var. Hatta ve hatta Sanal sex ve Sanal evlilik platformları var.

🙂 Şimdi size bunlar hikaye gibi gelebilir. 2 sene önce size ABD batacak ve bir gece ansızın dolar molar olacak dediğimde de bana deli diyordunuz. Hatırlatırım. Zamanı gelince bu söylediklerimin ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. Az kaldı… fazla değil aylar kaldı…Bir güneş oğlak, venüs kova burcu olarak 2013 yılında yani, astroloji ile tanışmadan önce farkında olmadan sanal sanayi devrimine çok büyük katkıda bulunduğumu astroloji öğrendikten sonra 2017 yılında anladım. Kendi Tasarım ve Ar-Ge firmamı (Tam Proje’ yi) kurarak Çanakkale / Biga ilçesinde birçok sanal üreticinin sanal sanayi devrimine girişine vesile oldum. Onlar ile çalıştım, hayallerimi gerçekleştirdim ve şimdi sizler ile beraberim.Başarılı insanların başlangıç noktası 1 hayal, 1 fikir ve 1 cesarettir. Bende elde var 1 ile başladım. 1 dolar 1 lira değil. 1 hayal, 1 fikir ve 1 cesaret 2013 yılından beri benim tek sermayemdir. Yaşamında hiç bir şeyi başaramamış olan insanlar, bu sanal sanayi devrimini yani teknolojiyi olumlu yönde kullanmak yerine, Klavye Allameliği yaparak. Biz başarabilenleri eleştiri adı altında hakaret yağdırıp, azmini ve motivasyonunu düşürmeye çalışmaktalar. Bu kişiler çaresizlik ve negatif enerji yayma gayretindeler. Çünkü kendileri çaresiz. Devrimi hissediyorlar ve yapabilecekleri en anlamlı şey onlar için sadece bu kadar. Ben başaramadıysam kimse başaramasın istiyorlar, ancak kader böyle işlemiyor. Ben buraya bu negatif iyonların üzerine basa basa geldim. Onlar bana ve size sadece merdiven olabilirler. Sakın yılmayın. Motivasyonunuz sakın kaybetmeyin. Eleştiri yalnız ve yalnız talep edildiğinde yapılabilir. konunun ehli karşıdaki kişi talep ederse bunu yapabilir. Bu karşındaki kişinin hayallerine bir saygıdır. Talep edilmeden yapılan Eleştiri insanı olgunlaştırmaz. Talepsiz Eleştiri bir hakaret tarzıdır. motivasyonu düşürür. hayallerini yıkar. bu yüzden eleştiri talep ettiğiniz kişilere dikkat edin. Hayallerinizi siz talep etmeden eleştirenleri ezip geçin. Sakın acımayın. Acınacak hale düşersiniz. Negatif insanlardan uzaklara kaçın. Farkında olun. Negatif insanlar sizin hayallerinizde konu mankeni dahi olamazlar.Sanal sanayi devrimine ilk adım atan markalardan Örnek vermek gerekirse.►dekorister.com.tr mobilya üretiyor ancak mağazadan değil sanal reyonlardan internet üzerinden tüm dünyaya satış yapıyor. Ürünleri birçok markanın ürünlerinden daha kaliteli ve daha ekonomik.►sanalmobilya.com mobilya üretebiliyor ancak mağazadan değil sanal platformlardan tüm dünyaya satış yapıyor. Adı bile sanal mobilya.

🙂 Ürünleri birçok markanın ürünlerinden daha kaliteli ve daha ekonomik.►hediyesepeti.com birçok hediyelik ürünü sanal platformlarından dünyaya sunuyor.Bu tarz sanal sanayi firmalarını incelediğimizde bayi ağı olan dev gibi markalardan daha hızlı büyüyebiliyor. Daha pratik ve atik manevra yapabiliyor olduklarını görebilirsiniz. ►Son 5 yıldır dünyada Birçok kadın, evinde oturduğu yerden ürettiği bir eşyayı internetten satarak ciddi kazançlar elde edebiliyor. Hatta içlerinde atölye kuranları dahi var. araştırın. Youtube ve birçok sanal satış platformu bu anlamda birçok kadına umut vaad ediyor. Hatta bu şekilde üretim yapan birçok kadın fenomen var. Sizin bunlardan haberiniz var mı? Hatta bu kadınlar nerede ikamet edip bu üretimleri gerçekleştiriyor biliyor musunuz? Adananın taşra ilçelerinden. ►Hani istanbul du ticaret merkezi. İstanbul mu? istanbul için bu sıfatı türetenler, siz istanbul’ un kaderini belirlediniz. istanbul da dönüşmek zorunda. Sizin tüm fikirleriniz ve ideolojileriniz yıkılmak zorunda kardeşim. Uranüs 7 sene boğa burcunda uyan uyan…!!!►Birçok ünlü youtube fenomeni bile Cumhurbaşkanından daha çok para kazanıyor ama ürettiği şey sadece hayalleri. Daha birçok hayallerini üreten fenomen türeyecek. ►Dünyada Birçok kadın sadece hobilerini youtube ta yayınlayabilecek cesareti olduğu için, büyük fenomen oldu. Youtube gelirlerini bir kenara koyalım, Aldığı sponsorluk ücretlerini bir duysanız dudaklarınız uçuklar. ►Eksantrik İlimler Akademisi Astroloji ile ilgili eğitim veren bir okul ancak beton bir bina içinde değil. Zaman ve mekan gözetmiyor. Dünyanın birçok yerinden online derslerimize katılan yüzlerce öğrencimiz var. Hatta birçoğu şuan öğretmen oldu veya danışmanlık veriyor. Ünlü dev cüsseli betona yatırım yapmış markalarının bu dönüşümde parçalanmaları kesindir. Ne kadar büyük cüssen var ise manevra kabiliyetin azalır. Dev cüsseli markalar; Bu dönüşüm de parçalanmak zorundasınınız. Sizin devriniz bitti.Dönüşüm bir ölümdür ve acı verir. Sonra Acı unutulur ve geriye deneyim kalır. Hayattan kasıt ta zaten budur.Sadece Hayalleri ve casareti olanların kazandığı ve çaresizlik içinde olanların nefsine yenik düşüp, eleştiri adı altında bu kişilere hakaret ettiği yeni dünyaya hoşgeldiniz. Yeni dünyada uzun bir süre hayatatta kalmak istiyorsan. Hayallerinden başka hiç kimseye sakın inanma. Hayallerini kaybettiğin gün iflas edeceğini de sakın unutma. navigasyon olarak yıldızları kullanmanı tavsiye ederim. Yıldızlar sana asla yalan söylemez.Alt bilinçte para birimi madeni paradır. Bunu hatırlatırım. Bu yeni dünyanın yan etkileri şöyle ki; para bilincimizi zaten kredi kartları ile çoktan kaybetmiştik. şimdi iyice sıfırlanarak sınırlar zorlanacak. ve bu bizi büyük borçlara sürükleyebilir. Para bilincinizi kaybetmemek için kumbara kullanmanızı veya madeni para kolleksiyonu yapmanızı öneriyorum. Bu ritüel sizi diğerlerinden 1-0 öne geçirecektir. Bilinç altında para kağıt değildir, madendir. Bilinç altında para=Şıngır mıngır ses ve frekansı olarak tanımlanır. Bilinç altı bu iki frekans veya sese odaklı talep ve ücret belirler az-çok karar verir.. Kıtlık bilincinden çıkıp kendini zengin hissedebilir. Aslında sen zaten madeni paraya değer vermiyordun değil mi? bu yüzden büyük borçlar içindesin. zenginleşmek istiyorsan madeni para sesine kendini aç ve bilinç altını zenginleştir. Aksi halde kıtlık bilincinde sürüklenir durursun. Bu kıyağımı da unutma… Sevgiler

🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu