İnsana benzeyen dinamik robotlar

Boston Dynamics insana benzeyen dinamik robot ve yazılımların tasarım ve inşasında uzmanlaşmış bir mühendislik şirketidir. Bu şirket Amerikan ordusu tarafından kullanılmak üzere, yeni teknolojiler üretmekle sorumlu ABD Savunma Bakanlığı DARPA ya robot üretiyor…Eee bize ne bundan şimdi…Teknoloji çok ilerledi kardeşim… Bize açıklamıyorlar ancak bu robotları kitle imha etmek için kullanacakları açıkça ortada. Adamlar ABD ordusuna robotu keyfine üretmiyor ya.. Bunlar mutfak Robotu değil dikkatinizi çekerim.Bize açıkladıkları teknoloji android işlemcili telefonlar felan.. ancak bu seviyeden çok daha ilerideler.Google nin satın aldığı bir yazılım şirketinin geliştirdiği yapay zeka, 4 saat içinde satranç öğrendi ve Satranç tarihi boyunca hiç yapılmamış hamleleri yaparak dünyanın en iyi satranç yazılımını 100 maç üst üste yendi.Yok öyle artık, Ben sadece kimyacıyım, ben sadece öğretmenim, veya memurum devri bitti kardeşim… Elhamdülillah müslümanım deyip cahilin önde gideni olma devri de çoktan bitti. Adamsan icraatını görelim devri başlıyor. Üzgünüm ama bunlar bitmek zorunda. Yeni dünyada sizlere yer vermemişler.

🙂 Önümüzdeki nesil üstün teknoloji ile sınanacak yapıda karması olan bir nesil. ve sanırım bunlar oynarken dünyayı yok edecekler.

:)Ocak 2024 itibarıyla Pluto Kova burcuna girecek ve şimdiden zemin hazırlıyor kendine. Teknoloji öyle bir gelişecek ki insan devre dışı bırakılacak. Çünkü artık altın çıkarmak için insana ihtiyaç kalmadı kardeşim. İnsan duygusal bir varlık ve Devletler üzerinden Yönetilmesi çok zor.Bu etkileşim bir savaş ile olacak bunu da belirteyim. Dünyanın nüfusu git gide artıyor. Prezervatifi icat ettiler olmadı, aile planlaması dediler olmadı. Biz git gide çoğalıyoruz. Dünya nüfusu çok arttı. Dünya çok yaşlandı. Kaynaklar tükenmek üzere.Adamlar ABD nin göbeğine insanların nüfusunu azaltacağız diye anıt diktiğini sizlere 1 sene önce haber vermiştik eski takipçilerimiz bilirler.Panik yapmanızı istemiyorum. Ancak Adamlar bu Robot ve doğal afet oluşturabilecek düzeyde teknolojileri ile Bizi öldürmeye gelecekler… Matematik bunu gösteriyor. Gökyüzü bu etkileşimi tasdikliyor.Yeni dünya da neler var peki.Data analistleri ile dolu bir dünyanın içine girmeye hazırlanıyoruz. Bilgi ve teknolojide yıldızlar arası yolculuk yapabilecek düzeye çıkacak insanoğlu.Hepsinden önemlisi, Bir kişinin akşam nerede ne yaptığını ve kimin ile beraber olduğunu ve ne konuştuğunu bilebilecek sistemler geliştiriyorlar.Sen Gaybı Yalnız Allah bilir diye inana dur kardeşim… Adamlar zaman makinesi inşaa ediyorlar. Önlerindeki tek engel zamanın polisi Zülkarneyn. Bu zülkarneyn öyle sandığın gibi aksakallı dede değil, bak bunu da belirteyim.

🙂 Zülkarneyn ismindeki -KARN- kelimesine dikkatinizi çekerim. Ve şuanda Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi Labaratuvarı -CERN- ile arasında bir alaka kurabiliyor olacağınızı düşünüyorum. Bunlar tesadüf değil arkadaşım. Bu kadar tesadüfleri inanmayı bırakın artık.Zülkarneyn; Zamanı kontrol eden. Adeta zamanın polisi görevini icra eden Galaktik Federasyonun ismidir. Hani şu bizim ilahi kitabımızda ismi geçen HIZIR A.S. bu federasyonun temsilcierinden sadece birisidir. Bir sürü Hızır var… Bu engeli geçebileceklerini sanmıyorum. Çünkü Bu federasyon birçok kez onların zaman makinelerini kundakladı. Hatta CERN bilim adamlarından biri bu durumu youtube üzerinde izlediğim bir belgeselde “Bize zamanın dışından müdahale edildi ve tüm sistemler çöktü.” diyerek dile bile getirdi. Arkadaşlar Adamlar zaman makinesini ulu orta inşaa ediyorlar belirteyim.Astroloji sana bana gizli ilim kardeşim. Bu adamlar bu ilimlerin Tillahını biliyor. Bunlara her şey açık. Gizli ilimleri bunlar ellerinde hazine gibi tutuluyor. Bu yüzden bu ilimler gizli, çünkü onlar gizliyor. Allah kulundan bilgi gizlemiyor. İlim ortada ancak bizim elimizden bu ilimleri almışlar ve ona tuh kaka, buna tuh kaka derken biz cahil bırakılmış bir toplumuz. Yahu dedemizin mezar taşını bile okuyamıyoruz olum, bize dedemizin mezar taşı bile gizli ilim. Astroloji ve türevleri ohooo çok çok gizli ve lüx ilimler bunlar…Biz kuranı kerimi okuyup anlayamadığı halde islamın bayrağını elinde tutan acayip bir milletiz.Aaa Acayip bir karmamız var la bizim.

:)Bakın bir bize inandırdıkları dünya var. Birde onların yaşadıkları dünya var. Birde kimsenin hesaba katmadığı Allah var.Bu saatten sonra din diyanet ile olcek iş değil gibi görünüyor kardeşim. Teknoloji diyorum bee heeeyyy !!…

🙂 Teknoloji… Tamam biz kurşuna kafa atan türkleriz, cesaretimiz takdire şayan ve destanlarımız var. Kabul ediyorum. Gurur duyuyorum. Ancak ortada gerçekler var. Matematik var arkadaşım.Adamlar bu söylediklerimi son 20 yılda geliştirdi. Biz o sırada diyanetin cuma hutbelerini dinleyip kardeşlik coşkusu içinde yaşarken onlar bunları yapmış.

🙂 Tebrik mi edersiniz artık bilmiyorum..

:)Ancak bir sır vereyim ki onlar Dünya dışı destek almadan bunları başarabilmeleri imkansızdı.Uyanın millet… Uyanın öteki dünyaya gidiyoruz

🙂 Zira yakın zamanda buralar çok karışacak.

🙂 Gülüyorum çünkü ağlayıp moralinizi bozmak istemiyorum.

:)Peki bize ne lazım. Walla bize lazım olan şu ismi bahsedilen Mehdi ya gelir, ya da bizim işimiz çok zor. Bizim elimizdeki Aselsan ile olacak iş değil bu..

🙂 he bu arada Aselsanın hisseleri yakında tavan yapacak hisse alsın borsacılar.

:)Kim ne derse desin; Astrolojik verilere göre neptünün koç burcuna girmesi. Sipritüel bir lideri işaret etmektedir. Sipritüel liderden kastım şudur ki. Kurşuna kafa atan matrix filmindeki Neo gibi bir spiritüalist bir lider. Makineler ile savaşa bilecek bir insan, bu sistemi çökeltebilecek bir lider. Kaşığı yamultabildiği gibi bu teneke yapay zekayı başka türlü yenmek mümkün değil. Neptün Koç burcuna 2025 nisan ayında giriyor. İçimizden birisi umarım insanlığı kurtaracak o filmlere konu olmuş Neo dur.

🙂 şaka yapmıyorum.

:)Walla 2025 e kadar Matrix filmindeki gibi bir NEO geldi geldi, yok gelmedi zaten bir daha da gelse de yer yüzünde bizi bulamaz.

🙂 Çünkü bizler önce iman, sonra vatan, sonra teknoloji diye inandığımız için elimiz bom boş, kalbimiz iman dolu, her cuma günü Sultan Ahmet camisinde onu bekliyor olacağız.

🙂 Hazır neptün de balık burcundayken Bu saatten sonra yapacak en güzel şey bu.

:)Bu savaşı sadece ibadet ederek engelleyebilirsek. Türkler olarak kainatta çok pis süksemiz olacak bak orası kesin.. Tüm Galaktik federasyonun gözü üzerimizde..

🙂 Galaktik federasyon da neyin nesi dediğinizi duyar gibiyim. Bak bunu 1 sene önceki bir yazımda yazmıştım. Şimdi arayıp bulmak zor iş, merak etmeyin size bir site kuruyoruz tüm yazıları arkadaşlar oraya taşıyor ve ben o yazıları yeniden şekillendirerek sizlere yeniden sunacağız. Sitemizde cirit atmak facebook sayfamızdaki gibi ücretsizdir. Bunu da belirteyim.Gökyüzüne soruyorum ve diyor ki, evet ortalık çok pis karışacak ancak korkma bir planımız var diyor.. Olacaklardan sizi haberdar etmek acık, gülüp geleceğimizi sizlere esprili bir dilde haber vermek istedim.

🙂 Benim gibi gülüş cümbüş bir Astroloğu bulamazsınız.

🙂 gerçekten bu Astrolojiyi çok seviyorum. Gerçekleri size bir şekilde iletmem gerekiyor. Görevim bu.. :)Sizlere bu şekilde gülüş cümbüş anlatmanın en doğrusu olduğunu düşünüyorum.Savaş çoktan başladı, ancak sizlerin anlayacağınız şekilde başlaması yani ilk yakın temas 2020 ve süreç uzunluğu 2023, toparlanma süreci 2026… Bu hengabenin kopacağı yer, hatay ve çevresi yani eski mezapotamya bölgesi. suriye kanadı.Heh! sahi ekonomi ne mi olacak. Sitttir et ekonomi en kolay iş. Robotlar ile duygusal iletişim kurabilir miyiz? ben o kısımda kafa yoruyorum.

:)Gökyüzüne Neo gibi bizi kurtaracak birisi gelecek mi diye gökyüzüne sordum cevap o şuan aranızda dedi…

🙂 bu soruyu bizim online horarry sınıfında çözmüştük hatırlarsanız hep beraber arkadaşlar.

🙂 tek umudumuz şu neo artık. he birde Aselsanımız ile gurur duymalıyız çünkü, elimizde başka bir koz yok şuan için.Şuan dünyadaki en güvenli yer yine Türkiye bunu da belirteyim. Dünyanın karışmasına ve asırlardır bahsedilen tarihin gözünüzün önünde cereyan etmesine hazır olun.Hani şu filimlerdeki gibi uzay gemileri ile gelip uzaylılar bizi robotları ile istila etmeyecek, plan değişti. Onlar hiç gitmediler ki, hep buradaydılar Güneşimizde 3500 yıldır bekleyen ana üst gemileri bulunmakta. ve Robot teknolojilerini bize onlar öğretip bizi bize kırdırıp nüfusu azaltıp mezapotamya yani en kıyak eski yaşam alanlarına 100 yıl süreli yerleşip diledikleri gibi altınları alıp ve karşılığında teknolojimize teknoloji katıp sonra yörüngeden ayrılacaklar.Marsa koloni kurma fikri de onların planı. ve çok defa kullanılabilir roket teknolojisi de onlara ait projelerdir.Çünkü Niburu denilen bunların gezegenleri güneş sistemimizde şuan ve mars yörüngesine çok yakın bir yerden önümüzdeki 20-30 yıl içinde geçecek ve teslimat adresi mars yörüngesi. Bu yüzden birçok kez dünyadan marsa git gel yapabilecekleri çok defa kullanılabilir roketlere ihtiyaçları olduğu için (altın taşımak için) onları şimdiden hazırlattılar bile.Unutmayın altın yumurtlayan tavuk kesilmez. Bizi ürkütmek ve ayan beyan basın açıklaması yapmalarını asla beklemeyin. Sadece bu kendilerine vaad edilen toprakları istiyorlar ve birde dünya nüfusu neden bu kadar artttı ki size prezervatif kullanmanızı söylemiştik diye biraz bize kızdılar sanırım.

🙂 Biraz sayımızı azaltmak istiyorlar

🙂 Dertleri sadece bu.

:)Kimin altınlarını taşıyacaklar? ABD nin kasası onlarındı zaten. ABD Merkez bankası da onların dı zaten. dünyadaki tüm altın madenleri onların ki zaten. Unutmayın altın bulanındır.

:)Bu altınları komutan Enki gezegenindeki darbeden kaçarken gemisi dünyamıza kaza ile düşmesi sonucu tamamen tesadüfen buldu.Dedim ya Allah vesileler ile yaratır.Bu bir tesadüf mü diye kendisi bile taş tabletlere yazarak bizlere aslında kısa bir açıklama yapmak istemiş. Bu bir nasip mi yoksa bu bir kader mi diye taş tabletten bir ulusa seslenişi var ki sormayın.

:)Kim bu niburu yani anunakiler peki? Onlar uzay madencileri. Biz onların torunlarıyız. Ancak DNA larımız biraz farklı. Bizde hayat 80-90 yıl onlarda hayati fonksiyonlar binlerce yıl sürebiliyor. Dünya planetinde altın var olduğu ve onların planetinde altın olmadığı ve onların çok ciddi bir atmosfer sorunu olduğu ve altına ihtiyaçları olduğu için onlar burada hayatın başlamasına vesile oldular. DNA mızı da işçi modunda ayarladılar.Devamını artık sonra başka bir zaman anlatırım.Anlatacak bir çok konu var, ama en ilginci birçok peygamber onların peygamberleridir. ve biz onları tanrısallaştıranlarız. Örneğin idris peygamber onların gezegeninden bir peybamberdir. Bizlere bir çok değerli bilgiyi en önemlisi yazı yazmayı öğreten de ta kendisidir. yani thot, yani hermes, yani idris. Allah kainatta bir çok planet üzerinde hayat kılmıştır. lütfen artık genişleyin. bu evrende yalnız değiliz. hazır jüpiter de yay burcundayken. Genişleyin. Mitolojideki bir çok tanrı arketipi bir şekilde bir peygamber ile ilişkili zaten başka türlü Allah’ ın 18 bin alemin sultanı oluşunu ve 124 bin peygamberin var olabilme ihtimalini daha başka nasıl açıklayabiliriz ki?Selam ve sevgiler.

🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu