#ÇokGaripŞeylerOluyor

►Gökyüzü 3. dünya savaşı için hazır olun diyor…►Herşey aslında, Boykot çağrılarına rağmen, İsrail’de düzenlenen 2019 Eurovision Şarkı Yarışması ile başladı.►Madonna; herkesin önünde havarileri ile (yılan sembolü olan bir elbise giyerek) süleyman mabedinde ayin yaparak şarkı söyledi. Madonna Tek gözünü kapatarak ve Gözümüzün içine baka baka; Herkes geleceğe gelmiyor isimli şarkısını söyleyerek, İlimünatinin selamını bize iletti.►Türkiye tarihinde görülmemiş entrikalar oluşuyor. İstanbul seçimi tekrarlanmak zorunda kalıyor. ►Herşey çok güzel olacak hashtagi ile yeniden bir seçim oluyor.►Sosyal medya, halkın hiç tanımadığı bir kişiyi biranda en zirveye çıkarıyor. ►Mısır devrik başkanı Mursi mahkeme esnasında kalp krizi sonucu öldü. Mü? Öldürüldü mü? Kaçırıldı mı?►Gemiler Doğu Akdeniz sularında ortamı geriyor.►Türk bilim adamları (hacker) israil hava savunma sistemlerini hackliyor. (gizli bilgi bunu kimse bilmiyor)►Almanya Başbakanı Merkel tir tir titriyor…►Putin G-20 zirvesi toplantısında evden getirdiği kendi kupası ile içecek içiyor.

🙂 neden toplantıda kimseye güvenmiyor- zehirlenme ihtimaline karşı tedbir alıyor. ►Trump, Kuzey Kore’ye adım atan ilk ABD Başkanı oluyor.►Trump İlginç bir şekilde Türkiye’ yi de S-400 konusunda haklı bulduğunu açıklıyor.►Trump Öldü haberleri… (Koskoca ABD neden hemen çıkıp haberi yalanlamadı.) Trump Yaşıyor ama….►Sosyal medyaya eş zamanlı siber saldırı yapılıyor…►Rusyada denizaltı kazası (bu da bir siber saldırıydı.)►Medya insanları artık iyice aptal yerine koyuyor. ►Deccal diye anılan kişi aslında bir sistemdir. Deccal= Dijital sistemdir. Manyetik frekanslar aslında çok güçlü en büyük silahtır. Ve ayrıca Sosyal medya deccal sisteminin en büyük ikinci silahıdır. Bizim silahımız ney? S-400

:)►Facebook Libra isimli digital bir para çıkarıyor. Paranın Sembolü yılan sembolü olması bir tesadüf olamaz. ►Daha bir çok garip olay oluyor. hangi birini yazalım.►11 Ağustos 2019 kurban bayramı çok önemli bir tarih. 11 şeytani bir rakkamdır. Ayrıca o gün gökyüzünde ilginç açılar mevcut. Güneş 18° Aslan burcundan; Satürn+ pluto + neptün Yod açısı oluşturacak. YOD nedir? tanrının işaret parmağı demektir. Güneş Apex noktasından Satürn+ Puto ve neptüne 150 ° 2 tane açı kuracak. Üstüne venüs Yanık konumda. ►11 eylül saldırılarını hatırlatmak isterim. bunlar ritüel saldırılarını hep 11 rakkamlı günlerde yapmak istiyorlar. tarihte uzun bir süredir gerçekleşmeyen 11 ağustos kurban bayramına dikkat. bu tarihte hacda şeytan taşlayacak olan hacıların başına inşallah bir şey gelmez. Mekke Deccalin en büyük üssü olduğunu hatırlatmak isterim. Sen hala Mekke nin müslümanların olduğuna mı inanıyorsun. ►Herşey çok güzel olacak diyorlar. Ancak realist olursanız aslında dünyada Çok garip şeyler olduğunu görebilirsiniz.2020 mart ayından sonra beni çok daha iyi anlayacaksınız. ☺Satürn bizi çağırıyor. #ÇokGaripŞeylerOluyor
2020 marttan sonra, Çok büyük Dijital bir savaş kapıda. Deccal= Dijitaldir. Bu savaşı kimse engelleyemez. Adamların iklim silahı var. Bakalım bizim S-400 ler yeterli gelecek mi? Sizden daha realist olabildiğim için, lütfen beni linç etmeyin.

🙂 Sizleri samimi bir şekilde uyarmak istiyorum. Aslında düşmanınız ben değilim. Sizin düşmanınız, benim de düşmanımdır. Sizin düşmanınız aslında bu dönemde sosyal medyanın biranda zirveye çıkardığı kişilerdir. Aynı taraftayız, siz sadece şuan Neptün’ ü fazla çektiğiniz için, kandırılan taraftasınız. Bu Sene mümkünse, Hacca gitme planınızı erteleyin veya Özelikle şeytan taşlarken çok dikkatli olun.

🙂 Aksi halde Şeytan sizi taşlayabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu