2020’nin en güçlü ilk tetiklemesi

Gökyüzünde oluşan zamanın kalitesine dair önemli gördüğüm bu yılın en güçlü ilk tetiklemesi ile ilgili öngörülerimdir. Dikkate almanızı tavsiye ediyorum… !!!

Bu uyarıyı eski takipçilerim ve öğrencilerim bilir; 2018 yılından beri sürekli belirtmekteyim ve şimdi o etkiyi yaşamaya doğru ilerliyoruz.

Gökyüzü 1-2-3 mart 15-16-17 mart 2020 tarihleri çok sert etkiler ile dolu arkadaşlar. İsyan ve savaş etkisi barındırıyor. 26-27-28-29 mart tarihinde ise çok yüksek bir enerji var. Bu enerji bir atom bombası niteliğinde ses çıkarabilir. Dünya genelinde tüm ülkeleri harekete geçirebilecek bu enerji, kişisel olarak özelikle 1-2-3 mart ve 15-16-17 mart tarihleri arasında etliye sütlüye pek dokunmayın diyeceğim ama üzerinize bir saldırı olursa, kendi kişisel haklarınızı ve çıkarlarınızı da korumanızı öneriyorum.

Natal haritalarınızı bilmiyorum, ancak sizleri korumak adına genel olarak ifade etmem gerekirse, Dikkat etmeniz gereken tek konu şu; eğer kişisel dünyanızda bir savaş çıkması gerekiyorsa bu tetiklenecektir, ancak sakın başlatan siz olmayın. Sakın.!!. Savunma yapın ancak sakın bu savaşı başlatan siz olmayın. O da savunma bu tarihler arasında yapılmaz. Konuyu başlatan kişinin kontrol etmesi güneş neptüne ilerlerken mümkün değil. Başlatan siz olmayın ama başlayan kötü bir etki altında kendinizi savunmaktan da geri kalmayın.

1-2-3 mart ve 15-16-17 mart arasında uzak yolculuk yapmanızı hiç ama hiç önermiyorum jüpiter bitik adeta sorun çıkarabilecek durumda, zaten olayın baş kahramanı jüpiter ve mars tetikleyici konumda ve zorlayıcı açılar altında bu etkide yer alacağı için uzak seyehatlerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Tabi ki tercih sizin, ancak yolculuklarda beklenmedik sorunlar ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. En azından dikkatli olmalısınız.

Ayrıca iş yerlerinizde ekip çalışması yürüttüğünüz alanlarda, ekip arkadaşlarınız / patron ve müdürleriniz ile aranızdaki sorunları bu belirttiğim tarihler arasında pek çözmeye çalışmayın. Bırakın dağınık kalsın, aksi halde ekibiniz dağılabilir veya oluşan karmaşa sonucu bu hızlı ve öfkeli kalkışınızdan zarar edebilirsiniz.

Okul hayatı halen devam eden öğrenci arkadaşlarımız da okulda tatsız şeyler yaşamamaları için, bu ara öğretmenleri ve okul müdürlerinin gözüne sert çarpacak hareketler sergilememelerini tavsiye ederim.

Bu yılın belkide en tehlikeli 1. etkisini sizlere belirtiyorum. Bu yazımı Dikkate almanızı, üzücü olaylar yaşamamanız için şimdiden ajandalarınıza not almanızı öneriyorum…

Ayrıca dünya genelinde sarsıcı etkiler oluşturacak bu kadersel etki, dünyanın çeşitli yerlerinde deprem meydana getirebilir. Ancak kış ayı olduğu için deprem uzmanlarının bu tarihler arasında (yağmurlu mevsimde deprem olmaz öngörüsü sebebiyle) Türkiye de deprem olasılığının düşük olduğunu belirttikleri için, deprem uzmanı olmadığım için, tam net bir delil ortaya koyamadığımı… Ancak bu senenin astrolojik olarak en sert tehlikeli pozisyonu olduğunu belirtmek istiyorum. (2022 yılında bu etkiden daha da sert olanı var. Bunun için sonra belirteceğim.)

Olay anında, Güneşin neptün ile kavuşuma yaklaşma pozisyonu sebebiyle, bu sert etkide belki de bir sel felakati / kasırga meydana gelebileceği öngörüsü yapmaya da beni itmektedir. Veya bu kadersel etki dünya çapında oluşabilecek bir savaşın ilk tetiklemesini meydana getirebilir.

Başlayacak olan her neyse, büyük bir kaosa sebep vereceği ortada, en iyisini Tabi ki Allah bilir. Dünya genelinde bu etkiler kol gezerken, sizlerin kişisel hayatlarınızda da bu etkiler mutlaka gerilimli konular oluşturacaktır. Mars ve jüpiter oğlak burcunda hangi evinize denk düşüyorsa etkiyi o evin konuları üzerinden yaşama olasılığı meydana getirecektir. Kişisel hayatlarınızda belirttiğim bu tarihler arasında Tedbir alabildiğinizce almalısınız.

Şahsen bu tarihler arasında biz kendi kişisel hayatımız ile ilgili tüm tedbirleri almaya başladık, eğer kendi kişisel haklarımıza bir saldırı veya ima edilişini dahi görürsek, kesinlikle atom bombamız var. 🙂 26-27-28 mart tarihinde olacak olanlardan biz meshul değiliz. Bunu da herkes bilsin. Çünkü biz gizli düşmanlarımızdan bir etki / tehdit bekliyoruz. Bu ara bizim hayatımızda merhamet göreceli bir kavram, adamına göre durum değişir… Bilginize…

Bugüne kadar hayatımızda oluşan hiç bir savaşı biz başlatmadık. Eceli gelen duvarımızı pisletti bizde Nefsi müdafaa hakkımızı herkes gibi kullandık.

User Rating: 4.5 ( 6 votes)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu