Yayınlarım

Astroloji ile ilgileniyorsanız, Sosyal medyada bizleri yakından takip etmek için aşağıda belirttiğim linkleri kullanabilirsiniz. Takipçilerimizin özel konuları mevzu bahis olduğu için, biz açıktan yayın yapmayı bırakalı çok oldu. Bu sayfadan bizi yeni takip eden arkadaşlarımız da bilsinler ki, biz üyelerimize özel yayın yapma kararı aldık. Bizleri üyelerine özel ücetsiz kapalı gruplarımızdan takip etmek ve Astro Atraksiyon heyecanını bizler ile beraber canlı canlı yaşamak için, bizleri aşağıda linklerini verdiğim, “üyelerimize özel kapalı gruplarımızdan” takip etmenizi öneriyorum..ÜYELERİMİZE ÖZEL KAPALI GRUPLARIMIZ

“Astro Show” isimli Kapalı Facebook Grubumuza bu linkten ücretsiz abone olabilirsiniz. (Astroloji ile ilgili Tüm şamata ve etkinliklerimiz bu kapalı grupta olmaktadır. Grubumuz üyelerine özel kapalı bir gruptur. Yazdıklarınızı arkadaşlarınız görmez. Rahat olun, biz bizeyiz.

Gökyüzü Soruları” Kapalı Facebook Grubumuzda ise Soru astrolojisi ile ilgili bilgiler paylaşmaktayız. Bu Grubumuza da ücretsiz abone olabilirsiniz. Grubumuz üyelerine özel kapalı bir gruptur. Yazdıklarınızı arkadaşlarınız görmez. Rahat olun, biz bizeyiz.


Youtube Kanalımıza da abone olarak yayınlarımızı takip edebilirsiniz.


Instagram Sayfamıza da abone olarak yayınlarımızı takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu