Trend

Avrupa Birliği Türkiye’yi tehdit etmiş…

Akdenizden gemilerini çek, yoksa fena yaparım 🙂

yahu arkadaş koskoca Avrupa birliği geleceği benden daha iyi öngöremiyor mu? Benden daha fazla akıllı da değil mi?

Mars retro mars‼ heeyyy‼ söylesin birisi bunlara onu.

Natal haritanız da müsait değil, gökyüzü zaten hiç müsait değil. Sen feriştah olsan neye yarar. Kaderde olasılık yok be adamım. 🙂 Türkiye o Adaları ya seve-seve, ya da zorla geri alacak. Seçim sizin…

Ben matematiğe bakarım matematiğe…

vermeyince mabud, neylesin mahmut.

Olasılık yok, olasılık…

Olasılıklar Şunlar; Masada Türkiye ile güzel güzel anlaşmak zorundalar. veya 22 Eylül 2020 den sonra hata yapacaklar, 29 Ekim 2020 den sonra Bizim akdenizdeki güvenliğimizi tehdit eden operasyon ve Türkiye şeyinizi kesip elinize verecek. (hesabınızı)

Türkiye aslında onları fena köşeye sıkıştırdı.

Apırsanız da bu böyle, köpürseniz de bu böyle sonuçlanır.

Yok yani, koskoca Avrupa da Astrolog mu kalmadı? Size bunu söyleyecek kimse yok mu? Geleceği olasılık bazında kimse merak etmiyor mu arkadaş?. Koskoca gemileri siz neye göre yürütüyorsunuz. Tamamen dürtüsel mi?

Ee bunlar zır cahil o zaman. Dürtüsel yaşıyorlar yani. koskoca Avrupa birliğinin durumuna bakın. Tamamen içten fiştiklemeli, dürtüsel ve hayvani. Mars retrosunda tehdit. Ohaaa 🙂

Sonucu ben biliyorum olum. Bu garip değil mi sizce de? ben sonucu biliyorum Avrupa birliğinin dünyadan haberi yok.

Yaa kusurabakmayın ama böyle bir dünyada ben Astroloji Bakanı olmuşum az geliyor be gözüme artık ? 🙂

Dünyadaki tüm cahil cühelanın eline Avrupa birliğini teslim etmişsiniz. Bana sadece Astroloji Bakanı olduğumu söylediniz. Ben maaşıma, statüme ve mevkime zam istiyorum arkadaş. 🙂

Bunlar bizim Akdenizde, bu gökyüzü altında, o natal haritaları ile bir başarı elde etmeleri kadersel olarak mümkün değil. Altını çiziyorum tekrar. Mümkün değil.

Tehdit etmiş miş, pehhh‼

Sen onu yıldızların külahına anlat. ‼

Bunun böyle olacağını Astroloji Bakanı Dediydi dersiniz. Ben buralardayım.

Hayat aslında çok kolay da bakma sen biz zorlaştırmak için ekstra gayret ediyoruz.

Astroloji kadersel olasılıkları söyler. Nerede, ne zaman başlarsan nasıl biter, olay başladığında, aslında sonuç bellidir. Sen neyi nerede, ne zaman yapacağını seçersin ve o andaki olasılıklar artık senin kaderin olur. Bu bizim Eksantrik İlimler Akademisinde temel seviye de öğrettiğimiz bir bilgidir.

Koskoca Avrupa birliğinin dünyadan ve Evrensel kurallardan hiç haberi yoktur. Tamamen içten fiştiklemeli ve dürtüseldir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu