Trend

10 eylülden sonra mars resmen Retro…

Yahu hadi Yunanistan gece rakı, balık eğlence yapıp tabak çanak kırmaktan başka bir meziyeti yok, kabiliyeti de yok, parası zaten yok Avrupanın yüz karası, en büyük mali yükü ve Astrolojik danışmanlık alamıyor onu anladık ta. 🙂 Bu ABD ile Almanya nın Yunanistan sevgisi nereden geliyor onu anlamış değilim. Bu huysuz ve yalancı çocuğu niye koruyor. Yahu ABD dönsün kendi NATAL haritasına baksın harita bitmiş hala ecele doğru bir koşuş gözlemliyorum.

Şimdi gökyüzünde uzun bir süredir mars retro gölgesinde bunlar kaşındıkça kaşınıyor. 10 eylülden sonra mars resmen Retro..

Ne demiştik daha önce planlar şaşar, beklenmedik şekilde karşıdan atak gelir rezil kepaze olursunuz demiştik. Gökyüzünde son dönemde öyle pozisyonlar ile seçimler yaptık ve şimdi buraya geldik.

Artık sona yaklaştık, eden etti ve şimdi ettiğini bulma vakti… Yahu bildiğin bu bir iftar vakti 🙂 İftarı eden kurşun yiyen olacak. Kurşunu atan avucunu yalar.

Şuan gökyüzü kesin savaş olur diyor. Kesin gözü ile bakıyorum artık. NATO haritasını inceliyorum yeni jüpiter döngüsü de gelmiş pluto transit konumda natal jüpiter üzerinde tırmalıyor. NATO Yeni jüpiter döngüsü haritası pek verimli değil. Kayıp büyük olacak NATO için.

İlk kurşunu onlar atacak ve kazanan kurşunu yiyen olacak.

Bana Türkiye cumhuriyeti devleti herhangi bir yetkilisi gelip sorsa; biz bu yunanistanın elindeki adaları Astrolojik olarak nasıl en kolay alırız dese, ben onlara tahrik edin, meydan okuyun ama sakın ateş etmeyin derdim. Öyle de yapıyorlar. Türkiye kesinlikle işi biliyor, gökyüzünü biliyor. Tahrik var. meydan okuma var. ama ateş eden biz değiliz. Bakın ateş kim ederse mermisi elinde patlar.

İlk ateş eden yunanistan olacak. Çünkü sefalet en çok onlara yakışıyor. Alışmış kudurmuştan beterdir, meselesi onlarınki. Bu gökyüzü haksız yere hak vermez. imkansız. O adaları bizden beleşe aldılar, şimdi beleşe verecekler verirken de arkalarında NATO ya darbe vurup itibarlarını yitirecekler. Yunanistan tarihi boyunca ne kazanmış ki. ?

Bu Ara Herhangi bir savaş haberi duyduğunuzda ilk ateş eden kimmiş buna dikkat edin. Eğer biz değil isek korkmanıza gerek yok. Panik yok. Türkiye kısa yoldan adaları almaya çalışıyor durum bu arkadaşlar. Panik yok.

Türkiye natal harita sağlam herhangi bir savaş durumuna karşı donanımlı. Tek sorunumuz para sıkıntısı arkadaşlar. Ne demek istediğimi 2021+22 yıllarında anlarsınız. Aslında mevzu doğal gaz da değil başka gizli meseleler de olabilir. Devlet aklı ile ben düşünemiyorum. Siz düşünebiliyorsanız buyurun düşünün. Ancak konu doğalgazdan öte bir durum da olabilir. Ayrıca Türkiye için gizli bir güç var veya gizli bir silah haritada bu gizli güç veya silah kim onu henüz bilmiyorum ama acayip bir destek gelecek. Aslında gizli desteğe pek gerek yok, ama çok şaşıracağımız olaylar ile yüzleşeceğiz. Dostumuz kim? düşmanımız kim ? onu göreceğiz. NATO – MATO kimmiş ortaya çıkacak. Hazır olun.

Gökyüzü diyor ki; İlk kurşunu atan haksız konuma düşecek. Eğer bunlar gökyüzünü biliyorlar ise o kurşunu atmamız için bizi tahrik edeceklerdir. Aynı taktik ile. Eğer biz atmazsak ki ben kesinlikle sanmıyorum ilk kurşunu atacağımızı. Yunanistan mutlaka bir hata yapacak mutlaka yapacak o hatayı. Zamanında gökyüzünde Uranüs T kare de sürekli büyük konuştu çünkü, sürekli tehdit etti. Şimdi o sözlerinin, bu gereksiz saçma cesaretinin kurbanı olacak. Aslında o da biliyor ne mal olduğunu. Kimin ne mal olduğu ortaya çıkacak.

Haklı ve haksız ayrışacak. Kirli çamaşırlar meydana dökülecek.

Ne zaman mı? 10 Eylül 2020 sonrası zaten karışık yahu 2020 nisandan beri karışık ortalık ve sona geldik. Ben asıl harbedeyi 22 eylül 2020 den sonra bekliyorum.

22 Eylül 2020 terazi burcu ingress haritası Satürn mars merkür T kare pozisyonda açıyor kendini, yeni dönemde ve öncü burçlarda. Bu gerilim birden patlayacak ve birden sonuçlanacağını düşünüyorum ama tantanası yıllar sürebilir.

ABD nin işi 22 eylül 2020 den sonra zor. işte bu olanlar doları aşağı çeker. Savaş olursa dolar düşer çünkü herhangi bir savaş durumunda devletlerin hegemonyasında olan kağıt paralarının bir değeri kalmaz. Büyük yatırımcı altın ve gümüşe hucum eder. Borsa çöker. Borsa 2022 de cidden çöker onu ayrıca başka şekilde izah edeceğim daha sonra. Altın ve gümüşün fiyatını yukarı çeken asıl konu COVİD-19 değil, ABD nin matematiksel olarak ekonomik sorunlar içinde olmasıdır. Bu sorunların var iken, senin yunanistan ile işin ne ? Yunanistanın kıçı kırık adası seni kurtarmaz ki ABD, koş kaç Kendi canını kurtarsana diyesi geliyor insanın.

PANİK YOK. ‼Yunanistan ve arkasındaki güçler düşünsün. İlk elde siz göremeseniz bile astrolojik olarak elimiz çok dolu. Merak etmeyin. Sakin olun.

Bu gökyüzünde Haksız olan asla kazanamaz. Büyük skandal patlar ve rezil kepaze olduğu ile kalır.

Umarım bu sözlerim 2021 haziran ayından sonra Schengen vizesi alırken başıma bela olmaz. 🙂 aramızda kalsın diyeceğim ama her seferinde bu milletler arası keskin sözlerim yüzünden Facebook yapay zekası sayfamı ağırlaştırıyor. Yunanistan aslında uslu bir millet ama kader diyelim de yaranmaya çalışayım son kısımda 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu