Trend

Yunanistan’ın işi bitti…

Şimdi bu Yunanistan da çok kaşındı‼ Türkiye Yunanistan’ ı kaşıyacak mı? Gökyüzü ve Türkiye nin natal haritası müsait, Kaşınanı Türkiye itina ile kaşıyacaktır.

Türkiye – Yunanistan arasında bu gerilim başka türlü durmaz. Türkiye Yunanistanı ezer geçer…

Böyle bir gökyüzünde gücün yokken etrafa sataşmayacaksın. Bu gökyüzünde blöf ve manipulasyon işlemez. Kendinden büyüklere rest çekersen bu gökyüzü Ters teper. Rezil kepaze olursun.

Yunanistan Merkür Neptün karşıtlığı olan bir ülke. Yani hep yalan dolan. Hep manipülasyon. Kontrolsüz söylemleri ile ünlü olan bu ülkeye ibret için bir kez daha bakın…

Gökyüzü dobra ve şimdi izleyin bakalım Yunanistan’a neler oluyor.

Yunanistan çok kısa bir süre sonra ansızın Türkiye nin gemilerini karşısında görünce nasılda süt dökmüş kedi gibi olacak ve bu rezaletini tüm dünya izleyecek.

Yunanistan’ın natal haritasını ekliyorum ekte.

8. evde ay mars kavuşumunu görün ve ay merkür karesine bakın ve transit uranüsün tetiklemesini hesaplayın. Yunanistan Progress haritasında Ay 12.eve giriyor ve pluto ya doğru ilerliyor. Yunanistan 2023 ten sonra zaten yok.

Satürn kova burcuna girince o merkürün ne halde olduğunu da hesaplayın. Zaten bu Yunanistanın sözlerinin ne kadar tutarsız olduğunu da merkür neptün karşıtlığından yakalayın. Hep atmasyon hep karanbol ama şimdi baltayı taşa vurma vakti. ‼

İşte bunlar hep ecel. Bunlar hep kader… Eceli gelen cami duvarı arıyor kendine…

Ben onu bunu bilmem matematiğe bakarım. Türkiye’nin Pluto yengeç. ve Yunanistan’ ın güneş yengeç bu kavuşum yunanistanın natal haritasının en tepe noktasında.

Türkiye Yunanistan’ ı yok eder ve dönüştürür.

Yunanistan’ın işi bitti… İbret için izleyin çok ama çok yakında.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu