Trend

Altın + Gümüş + Bakır finansal artışlar

Arkadaşlar Gümüş için 29.01.2022 yılında yeni bir satürn döngüsü başlayacak. Bu tarihten sonra yeni satürn döngü haritasını finansal ölçü bakımından değerlendirdiğimizde. 26.11.2051 yılına kadar en değerli metaller statüsüne yükseleceğinin önemle belirtmek istiyorum.

Gümüş için 25.11.2051 yılından sonra oluşacak yeni satürn döngü haritasında da büyük yükselişler mevcut. Özet ile Gümüşe yatırımınızı uzun vadede değerlendirebilirsiniz. Herhangi bir tehlike görünmüyor.

Tabi ki tüm değerli metaller için bazı dönemlerde gerilemeler olacaktır. Evrendeki hiç bir değer sürekli yükseliş göstermez ancak Altın + Gümüş + Bakır için 1 adım geri gidişe kısa süre sonra 3 adım yükseliş geleceğinin altını önemle çizmek isterim.

Altın + Gümüş + Bakır finansal artışları birbirleri ile doğru korelasyonda olmaktadır. Bu yüzden bu 3 değerli metali sizlere aynı anda belirterek öneriyorum.

Özet; Altın + Gümüş + Bakır için fiyata bakmaksızın uzun vadede pirim elde etmek için yatırım girişimi yapmanızda hiç bir sakınca yoktur.

Kağıt para =dolar + Euro vs. yatırımı yapmaktan uzak durmanızı, kağıt hurda değerinin bu metaller ile uzun vadede asla yarışamayacağını önemle belirtmek isterim.

Önümüzdeki 100 yıl içinde kazancınıza oturduğunuz yerden kazanç katmak için, elinizdeki yatırımın hurda değerini gram olarak hesaplamanızda fayda var.

Örnek. 100 dolar kağıt banknotun hurda değeri 28 cent tir. üzerinde 100 dolar yazmasının hiç bir anlamı artık kalmamıştır, yoktur.

Uzun vadede yatırım yapmak için Gümüş satın alımlarınızı www.nadirgold.com web sitesi üzerinden güven ile gerçekleştirebilirsiniz. Gümüş yatırımı yaparken sertifikalı ürünler tercih etmenizi öneriyorum.

Altın=Kralların

Gümüş=Lordların

Bakır=Şovalyelerin

Kağıt=Kölelerin

Parasıdır…

Yeni Kralların, Lordların ve Şovalyelerin doğup yükselişe geçeceği bir geleceğe hoşgelmek üzereyiz bilginize…

Sevgiler:)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu