Trend

Wayfair Skandalı Gerçek mi?

Waif; ingilizcede ,ikinci el eşya, kayıp eşya, kayıp hayvan veya kayıp çocuk demek. Buradan türetilerek kurulmuş bir interaktif pazar olmalı.

Ancak ben söylentinin yanıltıcı olduğunu düşünüyorum.

Astrolojik sebepleri ile açıklamaya çalışacağım.

Şuan gökyüzünde güneş, jüpiter + pluto + satürne karşıt ilerliyor. Merkür de ileri hareket durumuna geçerek jüpiter + pluto + satürne karşıt ilerliyor. 5 ağustos 2020 ye kadar gizli işler ve ilişkiler, kötü planlar, yalan dolan haberler, fitne fesat işler, iftira, manipülasyon vs…. Kol gezer.

Birde şöyle düşünelim..

Birileri çocuk kaçırıp, satacak cesareti gösteriyor. (Tamam) Bu riski alan kişinin müşterisi internette dolaşmaz. Bu işin müşterisi en başından bellidir. Ne satıyorsun; elma armut değil, Çocuk. mantıklı olun lütfen. İnterneti yakında öyle bir karalayacaklar ki, birçok interaktif pazarlama firması tehlike altına sürüklenebilir. Bakalım nereye gidiyor hayat. Hep birlikte göreceğiz. En sonunda dediğime geleceksiniz. (Daha önce belirtmiştim dijital fitne geliyor) En sonunda interneti yasaklayacaklardır. veya buna benzer bir durum veya internet pazarlama şirketlerine çok ağır darbeler indirecekler. Dijital fitne ile mücadele dönemine hoş geldiniz.

Bu firma en başından beri bu şekilde spekülasyon haber oluşturmak için de kurulmuş olabilir. Ben yapmadılar, yapmazlar demiyorum. Bunu bahane ederek bir çok masum interaktif pazarı da kıyıma uğratacaklardır. Altını çizmek istiyorum. Unutmayın ikiz kulelere uçak ile daldıktan sonra neler oldu neler. hatırlayın.

Hayat böyle bir şey, hep diyorum yine diyeceğim. Ben gökyüzündeki yıldızlara bakarım. Şuan manipülasyon kokan bir gökyüzü var. Şuan karanlık güçler kol geziyor. hemen her şeye zıplamayın haberlere pek değer vermeyin. çünkü bu haberler bilinçli bir şekilde başka bir olayı körüklemek veya masum birilerine zarar vermek amacı ile de yayınlanıyor olabilir.

internetten her şeyi yapabilirsiniz ancak çocuk pazarlayamazsınız. Bunun müşterisi nette dolaşmaz. o parayı da güvenip kredi kartından ödeme geçmez. Böyle bir şeyi isteyen birisi, özel görüşme yapar, paranın yarısını iş başında, yarısını teslimatta ödeme yapar. 200 bin dolar yazıyor orada. peşin. olmaz böyle iş… mantıklı değil… bu işin altında başka konu var.

wayfair reklamında kutudan çıkan çocuk olması enteresan. O vakit şu olasılık geliyor akla o reklam filmini kim çekti. konuyla ilgili sorgulandı mı? wayfair ya en başından beri spekülasyon türetmek üzerine kurulu bir firma veya güzel bir karanlık planın tuzağına düştü. Bu kısım artık önemli değil. olan olmuş zaten, önemli olan bundan sonra internette dahi bu kadar özgür olamayacağımızdır. Bu vesile ile bakın ne büyük darbeler uygulayacaklar ve hiç sesinizi çıkaramayacaksınız. Gık bile diyemeyeceğiz.

Bu iş kimin işine gelir. Birde bu şekilde düşünün. Bu iş ABD başkanı Donald Trump un çok işine gelir. Seçimi kazanmak için güzel konular oluşturuyorlar. Zaten diyorum Trump seçimi kazanır ve ne olacak ise zaten ondan sonra olacak ya. Asıl bombalar o kazanırsa patlar. Trump ın yerinde olsam hayatımı ve devletin bekasını tehlikeye atmazdım. Ecel böyle bir şey işte. Eceli gelenin cami duvarı ayağına gelir.

2021 ocak + şubat + mart asıl fitne o zaman ve hiç sesimizi çıkaramayacağız.

İşte bizi böyle yönetiyorlar. Biz asla gerçekleri göremeden yönetilip ve bunu bir kader sanarak ölecek bir kavimiz.

Öyle bir satranç oyunun içindeyiz ki burada iki tarafta aynı kişi. Biz hayatımız boyunca satranç oyununa hiç dahil olmadık. Çünkü bizde ilim yok.

22.12.2020 de Jüpiter satürn ile kova burcunda kavuşum yapıyor ve önümüzdeki 150-200 yıl süresince sürekli hava gruplarında kavuşum yapacaklar. Bu şu demek, Bilim ve teknoloji çağı başlıyor. (kova çağı değil, o başka bir şey) Ancak bu kavuşumlar, ayrıca özgürlüklerin kısıtlanmasını da beraberinde getirecek.

Bu olayın şurası güzel, Jüpiter satürn kavuşumu gerçek bilginin erbabı olan kişiler sosyal kitleden çok değer görür, diğerleri yıkılmaya mahkumdur. Bundan sonra ayakta kalmak için herhangi bir bilginin uzmanı olsanız iyi olur. Laga luga devri bitti.

Sevgiler…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu