Trend

NASA açıklama yapmış. Diyor ki, Zodyakta 13. burç oluştu felan.

Benden selam söyleyin NASA ya 🙂

Neden her sene Merkür pluto karşıtlığına doğru ilerlerken aynı açıklamayı otomatik olarak yapıyor.

Ben açıklamaktan bıktım NASA Aynı şeyi temcit pilavı gibi açıklamaktan bıkmadı…

Yalanın daniskası bu bilgi…

Bu konu kısmen şu şekilde doğru. 72 yılda bir sabit yıldızlar 1° ilerler. Biz bunu kabul ediyoruz zaten, sorun yok. Ancak biz mevsimsel zodyak kullandığımız için sorun yok. Bizi ilgilendirmeyen bir durum, dikkate almayın arkadaşlar.

Sideral zodyak kullanan Vedik astrologlar zaten konuyla ilgili güncellemelerini yapıyorlar.

NASA bu güne kadar ne zaman doğru bir açıklama yapmış ki bu gün yapabilsin. NASA sen önce planet-x in konumunu açıklayıp bu kayıp gezegeni bulduğunu ve bu planet-x (Niburu gezegeninin) mars yörüngesine doğru yaklaştığını ve bu yüzden yer yüzünde Manyetik kuzeyin kayma yaptığını açıkla. Kutupların yer değiştirmesini ve küresel ısınma yalanını açıkla. NASA önce Elon Musk ile arasındaki gizli taşaron ilişkiyi açıklasın. NASA sen önce gizli ezoterik ayinlerini açıkla…

NASA dünya dışı varlıkların kurduğu ve yönettiği bir kurumdur. NASA önce insanlar ile hiç bir ilişkisinin olmadığını açıklasın.

NASA nın Açıklayabileceği bir çok konu var iken otomatik ödeme talimatı gibi her sene aynı vakitlerde, sanki bir şey bulmuşlar gibi manipülatif açıklamaları saçma oluyor artık. Yemiyoruz bunları yavan yalanlar. Bak dünya değişiyor, artık başka yalanlar bulmalısınız.

NASA sen önce insanlıktan saklı tuttuğun gizli dosyalarını açıkla… NASA sen önce logondaki yılan dilini açıkla… Ben sıkıldım artık yalan dolan dinlemekten.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu