Trend

Risk

Astrolojik olarak konuşuyorum, Ağustos ayından sonra Mars retro yapınca, Pandemi krizimiz yeniden hortlayınca, yetkililer; sınavları keşke iptal etseydik diye pişman olacak mı? Ben asıl bunu merak ediyorum.
Tüm Sınavların iptal edilmesi gerekli. ‼ Riskli durum var. Bu sınavlarda Öğrenciler evlerine geri dönerek ailelerine virüs taşıyacak.

Şu an merkür + venüs retro zaten. Verilen tüm kararları yetkililer, Venüs retro ve merkür gölge dönemde verdi. Yetkililerin verdiği tüm kararların yeniden sorgulanması gerekli. Bu kararlar yanlış kararlardır. Bizi adam yerine koyup dinleyen yok, o da ayrı konu.


Arkadaşlar bilim kurulu, dünya sağlık örgütü felan bunların hepsi hikaye, bunların dünyadan haberi olmadığı gibi, evrensel realiteden de bihaberler.
Ben gökyüzüne bakarım arkadaş…. Sizler; şu cahil bilim kurulu üyelerinin ve dünya sağlık örgütünün ağzına bakıyorsunuz, bakalım kim haklı çıkacak…


Umarım yanılırım…
Ben böyle yazınca facebook yapay zeka bana ihtar gönderiyor, yazılarımı kaldırıyor, beni bloke ediyor, arkadaşlar sizleri belki son kez uyarıyorum. Artık rahat yazamıyoruz, biliyorsunuz. Sınavlara gönderdiğiniz çocuklarınız büyük risk altında. Dünya sağlık örgütü ve bilim kurulu üyeleri saçmalıyor… Dinlemeyin. Tedbirli olun.
Facebook yapay zeka beni bloke ederse, youtube üzerinden yazacağım, video çekeceğim, o da beni bloke ederse kendi web sitem www.astrolojibakani.com dan yazacağım.
Tedbirli olun… ‼

Bu sene öğrenci arkadaşlarımız için geleneksel rutin sınavlar yapılsa dahi o sınavlardan pek hayır beklemeyin… Girdiğiniz riske değmez. Kendi canınızı ve ailenizi koruyun. Tedbir için ne gerekiyor ise yapın.


Yetkililer, Sınavların yapılmasında Risk yok diyor, yanılıyorlar….

Bilginize sunuyorum. Hayatınızı riske atmayın…
Bu virüs İlk çıktığında da uyarmıştım, bu virüs tehlikeli, dış hatların kapatılması gerekli dedim. Ancak THY uçmaya devam etti. Tam virüs, pandemi bitti derken, yeniden hortlayan bu son pandemi durumuna bizi, vazgeçemediğimiz rutin geleneksel öğrenci sınavları sokacak. 2. dalga en tehlikelisi…


Dediydi dersiniz… Ya da beni şimdiden dinlersiniz. Karar sizin.
Sevgiler…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu