Dijital Ramazan bayramınız nasıl gidiyor arkadaşlar? :)

Bana birisi yapamazsın, dediğinde çıldırıyorum. Şimdi normalde asosyal biri gibiyim, çok gezenti değilim. Sadece düşüncede sosyalim…

Birileri dışarı çıkamazsın dediğinde, içimde sosyal bir kimlik doğuyor, kendimi dağlara bayırlara vurasım geliyor. Şuan içinde bulunduğum bu ruh hali, daha önce deneyimlediğim bir ruh hali değil. Daha önce hiç bu kadar kısıtlanmamıştım.

Kendimi zincirlere bağlı bir “AT” gibi hissediyorum. 🙂 Mesai mefhumu ile çalıştığım zamanları hatırlıyorum ve kıyas ediyorum da, müdürlerimden Mobing yediğimde bile daha özgürdüm.

En kötü öğretmen deneyimdir, önce sınav eder sonra öğretir. En kötü sınavımız bu şekilde olsun, yine de buna şükür. Beterin beteri var.

Ancak yinede ben artık sıkıldım.

Ben bu yasaklar kaldırılır kaldırılmaz 1 haziran itibarı ile firar etmeyi planlıyorum 🙂 (aramızda kalsın)….

Vaktinde firar zaferdir. 🙂 Çünkü sonra çok sıkı önlemler alınacak. tatil planınız var ise Ağustos ayına kadar yapın 2021 de tatil planlarınızı unutun. Bu sene ne yaptınız onun ile yetinmek zorunda kalacağınızı unutmayın.

Firar edeceğiz Antalya ya…. Ailecek güzel bir firar planımız var. Tünel kazıcaz… Şişşş susss…. kimse duymasın.. Heyecan dorukta… 🙂

Sürekli Astroloji eğitimi ve Aynı anda bir sürü kitap yazmak insanı belli bir noktadan sonra yoruyor. Gerçi Tatile gidince çok şey mi değişecek. Yoran şey aslında astroloji veya çalışmak değil, beni yoran şey, aynı mekan tekrarı olduğuna kesin eminim…. Benim tatilim en fazla 3 saat sürer. Yine çalışmak isterim diye, tüm araç, gereç ve malzemelerimi yanımda götüreceğim. Sadece mekan değişecek… Tebdili mekanda ferahlık var gerçekten…

Youtube kanalımız için, Sizlere bol bol Dipnotlar içeriği, yeni bölümler çekeceğim. Bir sürü kitap projemi bitirebildiğim kadar bitireceğim. Hazır olun….

Bu yüzden zihnimin en berrak olabileceği, Kendimi en rahat hissedebileceğim, bu seneki solar return haritamda bana vurgulanan yere, Antalya’ ya doğru gitmek ve oradaki kaderim ile yüzleşmek istiyorum.

Sıkıldım… çokkk sıkıldım… bu mekandan sıkıldım…

Ağustos ayı ve sonrası beni çok korkutuyor. Progress haritamda Ay pluto karem var. Unutmayın benim de bir kaderim var. Bunu nasıl kontrol edebilirim, planlar içindeyim. Uzun zamandır Progress haritamdaki Güneş Lililth 150 liğini nasıl kontrol ediyorsam, bunu da edebilirim umarım. Kaderin üstüne gelmesini bekleme… Bazen sen onun üstüne gitmelisin. Onu beklersen nereden çıkacağı hiç belli olmaz. Seni zamansız yakalar.

Kaderin en kötü enerjisini kendi istediğin alana çekebilirsiniz. Maçı kendi sahanda yapma özgürlüğün var… Ancak bilmiyorsan, kader seni deplasyonda da yakalayabilir.

Kader, Aynı bir Hocanın birden bire sınav yapması gibidir. Ama sınavın olacağı günü ve sınavın konusunu bilirsen 1-0 avantajlı olursun. Maçın olmasını bazen engelleyemezsin ama en azından idmanlı olursun.

Farkında olmak bundan başka bir şey değildir. Önce kendinin farkında olacaksın. Sen kimsin? bunu çok iyi bileceksin, Amacını genişleteceksin. Potansiyelini yöneteceksin. Yoksa bu hayat sürekli üstüne gelir.

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu