Trend

Ah be Acun abi‼

Ah be Acun abi‼ keşke sana ulaşabilsem. Sen iyi bir insansın, acı çekmeni istemem. 29 mayıs 2020 doğum günün, sana yine tehlikeli bir yıllık kadersel olasılık sunuyor.

Umarım seni yakından tanıyan ve sana hemen ulaşabilecek biri çıkar ve bu mesajın görüntüsünü sana iletebilir, bu vesile ile de umarım bu mesajımı dikkate alır, tedbirli davranabilirsin.

►28.05.2020 ile 10.08.2020 tarihleri arasında hızlı araç kullanma… Riskli ve extrem deneyimlerden uzak dur. Bu tarihler arasında dikkatli olma algın azalacak.

►02.12.2020 ile 18.12.2020 tarihleri arasında hızlı araç kullanma… Riskli ve extrem deneyimlerden uzak dur. Bu tarihler arasında dikkatli olma algın azalacak.

Sevenlerini üzme…

Bu tarihlerdeki bir kaç riskli olasılıklar ile dolu dönemi güvenli bir şekilde atlatabilirsen, 2022 yılından sonra güzel bir dönem seni bekliyor.

Sana ulaşabilecek başka bir yolum olsaydı, inan bu mesajı açıktan paylaşmak istemezdim. Sana Başka türlü ulaşma şansım kalmadığı için, bu yöntemi deniyorum. Astrolojik olarak Hayati tehlikeni ön görüp, burada suspus oturamam. Umarım, bu mesajımı yanlış değerlendirmezsin. Umarım, bu riskli dönemi en güvenli şekilde atlatırsın.

Geçmişe dönük geçirdiğin tüm kazaları inceledim. Senin hayatındaki trafik kazalarını incelerken Astrolojide Kaza olasılıklarının nasıl meydana geldiğini öğrendim diyebilirim. ve her defasında nasıl bu kadar şanslı olduğunu hep sorguladım. Enteresan bir kişisin sen… Bu seferki şansın umarım bu mesaj ile olur diye umuyorum. Kaskını sakın takmayı unutma. Sakın Hız yapma. Extrem girişimlerde bulunma…

Yakından takip ettiğim birkaç ünlü natal haritalarından birisi senin natal haritan. Seni sosyal medyadan değil de, Natal haritandan takip eden tek kişi de olabilirim. 🙂 Seni seviyorum…

Allah seni kazalardan belalardan hep korusun.

Sevgiler 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu