Trend

En çok sorulan sorulara tek elden cevap vermek istiyorum.

Bankada altın hesabı açmak istiyorum açmalı mıyım.? Bu seçim sizin, bankalar ben ödeyemiyorum senin altınını, Virüs var. Savaş çıktı. Yok bilmem şu siyasi lidere suikast oldu. Sitem değişti. O eskidendi. Ben battım. Dediğinde, o kısımda ne olur? Ben bilmiyorum.. Türkiye’ deki tüm Bankalar devlet güvencesinde sonuçta, Bir şekilde alırsınız, paranız bankalarının cebinde kalmaz, ancak 2023 yılına doğrumu alırsınız? 2025 mi olur, nasıl olur? partlar halinde parçalara bölünerek mi alırsınız. hemen mi alabilir siniz? Bu konu muamma… En önemlisi de, hangi fiyat üzerinden alırsınız, buda muaamma.. Sistem sıfırlanmaya doğru ilerliyor diyorum arkadaşlar nasıl hala anlayamıyorsunuz ben şaşkınım…Para dokunduğuna denir. Zilliyet hakkını elinde tutmadığın şey para değildir. Para dilediğim zaman satın almamı sağlayan şeydir. Para elimde tuttuğumda değerlenen şeydir. Bizim en büyük sorunumuz para nedir? bunu unutmuşuz. Kredi kartı ve türevleri kağıt para vs. bunların hepsi yalan dolandır. Para altına endekslidir. Bankalar rezervinde tuttuğu Altın kadar para basabilir. Rezervinin Üstünde basarsa enflasyon oluşur. Demek ki Bu başımızın belası enflasyonun sebebi de bankalar mıdır? Şunu artık anlamalısınız. Para altındır. Herkes altın için çalışır. Altın karşılığında ücret alır. Bu yüzden altın yükselir ama senin kağıt para hep aynı yerde sayar ve hatta değer kaybeder durur. Kredi kartı, hisse senedi, para ve diğer tahvil fonlarının el gezdiği bir ekonomik platformda Enflasyon sürekli meydana gelecektir. Faiz, borç sisteminin döndüğü bir yerde kağıt para sürekli değer kaybetmek zorundadır. Bankaların matematiğinde Hizmet ücret ilişkisi yok ki. Bankaların matematiğinde Borç faiz ilişkisi var. Bu matematikte sürekli KASA kazanır. Banka senin sürekli para ile oynamanı istiyor. Oyna sürekli harca ki. Borcunu ödemek için sürekli çalış. Kimin için çalışıyorsun peki, Kime bu kadar borcun.. Bankalara çalışıyoruz hepimiz. Bankalar hepimizden bir şekilde alacaklı.

►Altını nerede saklayacağım. En uygun yer banka değil mi?Bizim en büyük sorunumuz bence bu… Biz zihinde fakiriz. Cebimizdeki yokluk, bilinçaltımızdaki derin kıtlık bilincinden geliyor. Hayatımızda hiç gerçek paramız olmadı ki… Elimizde hiç gerçek para yok. Şimdi artık istesekte alamayız. Çünkü gerçek para karaborsaya düştü. Kapalı çarşı gerçekten kapalı çarşı olmuş.

🙂 millet hala bankaya para yatırmanın mantıklı olduğunu düşünüyor. Elimizdekini bankaya vermenin en doğru olduğunu düşünen bir millet, bu dünyada önemli bir yere gelebileceğini matematiksel olarak sanmıyorum. Yani siz diyorsunuz ki, ben yiyemedim, çok param var. Onu alsın banka tepe epe kullansın, Banka deyince aklınıza DEVLET gelmesin. Bankalar devlet güvencesinde olabilir. ancak Bankaların tüm hepsi FED elindedir. Dünyadaki tüm Devletler bankalara belli oranlar ile ortaktır. FED ten ben paramı istediğimde eğer ödeyemezse de canı sağolsun… Ben nasıl olsa bankaların bana verdiği tonu beş para etmeyen kağıt para ile hala makarna alabiliyorum.Devlet bile FED e güvenmeyip gayri resmi altın rezervi neden yapıyor ve bu parayı gayri resmi elinde tutup merkez bankasının kasasına neden koymuyor? gidip bunu bir araştırın bence..Bu banka sevdamız bak başımıza neler açacak göreceksiniz. Bizi öyle bir soyacaklar ki. Asrın en büyük soygununu yaşayacağız. DEVLETLER zor durumda sen zorda olmuşsun çok mu?FED=İLLİMÜNATİAltınları şeytan aldı götürdü satamadan geri getirir mi?

🙂 hiç beklemeyin giden gitmiştir. Sistem sıfırlanınca merak etmeyin Gazino yine size Borç faiz ilişkisi ile ödeme yağdıracaktır.

🙂 Bu sefer elektronik olacak ama kağıt bile yok. Yahu kağıda razıydık abi oda gitti… Bu dünyada aç kalmazsınız. Merak etmeyin. Kölelerin karnı aç olursa, çalışamaz… Hepsi bunun farkında… Bir çözümünü bulacaklardır. Aç bırakmazlar bizi yani…. Siz hayatta kalmaya çalışın, en büyük sorunumuz şuan bu. Bankaları pek düşünmeyin artık. Elinizdekini bankaya yatırmaktan da geri durmayın ki, bu kriz çabuk bitsin.. Biran önce eski kölelik düzenine geçelim ben özledim eskiyi…

🙂 sevgiler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu