Trend

Bu virüsü kim yaptı?

Kulislerde konuşulan ABD, ÇİN’ in yükselişini hazmedemedi ve ÇİN! e virüs bulaştırdı iddası mantıksız.Aklımız ile bir düşünelim bakalım….Çünkü; şu an ABD’nin virüs ile başı fena halde dertte… ABD manyak değil, bunu yapan kişi tüm olasılıkları hesaplamıştır. Bu iddaya inanmak saçmalık.Peki ya, bir de şöyle düşünelim, İllimünati ABD üzerindeki yatırımlarını geri çekerek, Çin’ e yatırım yaptığını 2018 den beri herkes biliyor. Çin’ i mantık olarak korumaları gerekiyor olmalıydılar. Burada bir mantık hatası var. Çünkü Çin kaybederse ilimünati yatırımları da riske girer. Bu virüs peki Çin’ i riske sokarak zarar ettirdiyse Virüs neden Çin üzerinden yatırımları riske sokarak yayıldı. ÇİN zarar etti diye söyleniyor…!!!

Ya da virüsü o zaman kim yaptı arkadaş. illuminati 13 aileden oluşuyor ve bunların hepsi şu an ÇİN de yatırım yapmaktalar. Başka bir illimünati olmadığına göre. Şu an içinde bulunduğumuz kaosun aslı astarı nedir?

Gökyüzünün doğruladığı Senaryom şöyle ki;

►Çin böylece kendi Laboratuvarlarında hazırladığı virüsü kendi topraklarında test etti. Virüsü fabrikadan çıkış ayarları, Yani; en savunmasız, en zayıf pozisyonda kendi halkına bulaştırarak, Nüfusunda köleliğini tamamlamış, yaşlı kesimi beslemek yerine, onları öldürerek. Gereksiz ağırlıklarından kurtuldu. Ayrıca bu virüsün gelişimine mutasyona uğramasına da böylece yardımcı oldu. Kendi halkına bağışıklık kazandırarak, halkının büyük oranda kurtarmış zaten oldu. Sonra biyolojik silah olarak bu virüsü tüm dünyaya bulaştırdı ve ÇİN sürekli restleştiği ABD ye de böylece iyi bir tokat atmışta oldu. ÇİN tüm dünyaya tokat atmış oldu. Yani biz Rusya, Türkiye, Suriye o şu bu derken ÇİN oturun len yerinize der gibi çaktı tokadı cümleten hepimize…

🙂 Gökyüzü bu senaryomu doğruluyor.Çünkü şu kısımda en başından beri mantığım kabul etmedi. Sürekli sorguladım. İddaya göre ABD, ÇİN’ e saldırdı… İlimünati Çin de bir sürü yatırım yapıyor arkadaş. Konu zaten İlimünatinin yatırımlarını ABD den geri çekmesi ve ÇİN e kaydırmasıydı. Hal böyleyken İlimünati kendini riske neden atsın ki. ABD çine saldıramaz çünkü ABD yi yapan İllimünati ÇİN de… Yani Yeni ABD artık ÇİNEee ÇİN zarar etti ama kan ağlıyor…. Yok beee. Ne kan ağlaması. Kan ağlayan diğerleri ve bizleriz. ÇİN’ in ettiği zararı kağıt para… Kağıt paranın tonu kaç dolar ki… Dolar önemli değil. ÇİN altın rezervlerine henüz dokunmadı. Zarar da etmedi. Fabrikaların hepsi duruyor. Hiç biri yıkılmadı. Böylece, Yaşlı nüfusundan da kurtulmuş oldu.. Unutmayın ÇİN dünyanın en büyük nüfusuna sahip onlarda insan bitmez. İnsanın tohumu onlar için çok pahalı da değil. Bol bulunan bir ürünün ücreti fazla olmaz.Hatırlatırım; İllimünati eğer bir şey almak veya yapmak için eğer gerekiyorsa, kendi ikiz kulelerine uçak ile dalar ve suçu düşmanının üstüne atar. İnsan onlar için değersiz. Şimdi ne olacak; ÇİN yeni ABD olacak ve en başında da değimiz gibi (2018 yılından beri sürekli söylediğim iddam) ABD’yi kötü bir son mu bekliyor?ABD’nin Sirius’lu T kare güneşi şu saatten sonra 5 para etmez demiştim ama kimse dinlemedi. Hatta birkaç çok bilmiş astrolog benim ile alay bile etmişti…Ne demiştik youtube videolarımızda ABD 2020 yorumunda ABD tehlikede. ÇİN onu devirecek. ve bunu başardı. Trumpun da 2021-22 de hayatı tehlikede… Bu iddalarımı da yazın bir kenara…. Durun daha neler olacak… Trump umarım seçimi kazanamaz… Ancak Astrolojik olarak Trump seçimi Kazanacak ve bu onun sonu olacak…Biz mi ne olacağız. ÇİN’nin Türkiye ile projesi var. Türklere zarar vermeyeceklerini öngörüyorum. Anadolu toprakları herkes için çok değerli. Türkler çalışkan… Türkler Dijitali de çok seviyor. Tam da gelecekte onlara göreyiz. Ancak anamızdan emdiğimiz süt burnumuzdan gelecektir. Demek ki üst seviyede tank üretmek veya takla atan helikopter üretmekte artık pek korku vermiyor. Geleceğin dünyasında savaşlar bile artık görünmez silahlar ve çok derin stratejik usuller ile oynanmakta… Aklımızı başımıza alsak iyi olur…Yine diyorum ki, ben tesadüflere ve basında çıkan haberlere inanmayı 2015 yılında astroloji ile tanışınca bıraktım. Gökyüzü bu senaryomu doğruluyor. Daha ayrıntılı olarak sizlere “Gökyüzü Soruları” isimli kitabımda izah etmeye çalışacağım. Sevgiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu