Trend

Korona ve Çingeneler

Arkadaşlar merhaba,

Corona virüsü ile ilgili ocak ayında yayınladığımız videoda virüs Türkiye ye girecek demiştik. Ve girdi… Bizi tehdit edecek demiştik ve etmeye başladı.

Gaybı Yalnız Allah bilir. Biz sadece kadersel olasılıkları öngörüyoruz, hep diyorum yine belirtmek isterim..

Kadersel olasılıkları öngördük çıktı. Evet, Ancak; şuan yaşadığımız gerçeklik ile ilk yaptığımız açıklama haritalarını da yeniden incelediğimizde, virüsün öldürücü etkisinin değil de, bizi virüsün oluşturduğu kaos etkisinin daha çok sert etkileyeceği düşüncesindeyim.

İlk soru haritamızda da, 8. ev (zorluk ve virüs) göstergesi olan Ay neptüne doğru 4. evde (vatan sınırları içinde) ilerliyordu, bu kaos ve belirsizlik ile ilgili bir durum olduğunu şuan içinde bulunduğum gerçeklik ile belirtmek isterim.

2018 yılından beri 2020 mart ayının zor olacağını, 2023 e kadar çeşitli zorluklar atlatacağımızı ve hatta bu zorlukların içinde deprem riski olacağını da hatırlatıyor ve korkularımı sizler ile sürekli paylaşıyordum. Eski takipçilerimiz bilir.

Ancak bu yapay virüsün, Türkiye de ilk tespit edildiği anın ve açıklandığı anın haritasını da incelediğimde. Virüsün Türkiye de çokta zarar verici bir etkisinin olacağını artık düşünmüyorum.

Bu anlamda, içine itildiğimiz bu belirsiz neptünyen kaos, bize virüsten çok daha büyük zarar verecek düşüncesindeyim.

Bu virüsün Yıkıcı ve öldürücü etkisi Bir deprem kadar değil. Ancak bu virüsün korkusu depremden daha büyük bunu belirtmeliyim.

Türkiye’ de bu yapay virüs büyük ölüm ve yıkım gerçekleştirmeyecek. Ancak, bu korku ile bir çoğumuzun ömründen bir 20 yıl gider orası ayrı bir konu.

Elimdeki Astrolojik verilere göre Virüs ile ilgili sorun yok, aslında. Ancak ben yine de Bu panik ile bizim planladığımız Astroloji Kampımız arada kaynar diye, erteledim.

Virüs Türkiye de sadece kaos etkisi yapacak. Bu kaos giderek büyüyecek ve birkaç kişi daha tespit edilince biz yandım Allah deriz…

Bu yapay virüs tabi ki de Türklerden de can alacaktır. Tedbiri elden bırakmamalıyız. Ancak; Ciddi sorun ve kayıp çıkarmayacak.

Bizdeki virüs sadece kuru gürültü ama bu kuru gürültü baya sağlam onu belirteyim.

Ömrümüzden bir 20 yılı silip atalım bence…

Deprem olmasının oluşturacağı kaos ve yıkım ile karşılaştırdığımızda, bu kuru gürültülü kaosun içinde biraz yaşamaya razı olalım bence. Kötünün iyisi bir durumun içindeyiz. Çok şükür…

Deprem olmasın da, her türlü kaosa ben razı gelebilirim. Deprem, herkes gibi bu hayattaki en büyük korkum ve fobimdir.

Bence Allah biz Türkleri artık ne yaptıysak çok seviyor.

Tokalaşma ve öpüşme gibi örf adetlerimize birkaç aylığına ara versek çok iyi olur düşüncesindeyim.

Yapay mapay sonuçta virüs virüstür… Bağışıklık sisteminizi yüksek tutun. Bu anlam da Evinde kedi besleyen kişilerin bu virüse karşı bağışıklığının yüksek olduğunu düşünüyorum. Kişisel bir düşünce.

Evinde kedi besleyen kişinin her yeri corona zaten. 🙂 Onlara bir şey olmaz. 🙂 Evimde 2 kedi beslediğim için hiç bu kadar sevinmemiştim. 🙂 Kedilerin değerli olduğunu bu şekilde anlayacağım da hiç aklıma gelmezdi.

Corona virüsü tüm kedilerde vardır. Corona asla insana bulaşmaz, ancak bu yapay labaratuvar ürünü corona insanlara bulaşabilen bir yapay üretim virüstür. Bu corona yarasalardan veya hayvanlar ile ilişkili değildir. Bu corona tamamen labaratuvar ürünüdür.

Unutmayın, tarih tekerrür eder ve tarihte meydana gelen dünyayı sarsan veba salgınında da tek kurtulanlar Çingenelerdi.

Çingene ruhlara bir şey olmaz.

Bilim; Şu virüsün ve bundan sonraki virüslerin de aşısını çingenelerin kanında aramalıdır. Onlara tarihte hiç bir virüs zarar veremedi… Çelik gibiler maşallah…

İnsanlığın virüslere karşı gelişiminde Çingene kanı en asil ve en değerli şeydir. Heh!! sahi bir de gümüş.. 🙂 Gümüş insan sağlığında bağışıklık sistemini artırma konusunda çok değerli bir madendir.

Bu arada ne tesadüf ki Çingeneler için de gümüş çok değerlidir.

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu