Trend

Takipçi Aranıyor

Aradığımız takipçi profilimiz şu şekildedir;

Yaratıcıya kesinlikle inanan veya sadece inanmaktan artık sıkılmış ve İnanmanın ötesine geçmek isteyen, kadere inanan, veya kader sisteminin nasıl işlediğine şahit olmak isteyen.

Gökyüzünde sistemin nasıl işlediğini merak eden. Kaderin irade gücü ve dualar ve pozitif düşünceler ile edinilen farkındalık deneyimleri ile belli bir ölçekte değiştirilebileceğine inanan, yaratılmış her şeyin kadersel bir sembol içerdiğine inanan, veya inanmak isteyen.

Eş zamanlılık felsefesini benimsemiş, tesadüflere asla inanmayan. İlahi düzeni anlamak isteyen ve mistik olayları reddetmeyen, sebep sonuç ilişkisi kurabilecek temel zekaya sahip.

Newton fiziğini zihninde kaldırıp çöpe atmış. Geleceğe Dönüş, Matrix, Zaman Yolcusu, Yıldız Savaşları, Avatar filmlerini en az 5 kez izlemiş ve hala da izleyebilecek istek ve arzuda olan. Kuantum düşünce teknikleri ile ilgilenen, evren enerjisi veya kozmik enerji veya ilahi enerjiyi kullanarak insanlara şifa aktarımında aracı olan, Olmak isteyen. Metafizik canlılara inanan, Dünya dışı yaşamı görmese dahi kabul etmiş. Maddenin ötesine geçmiş veya geçmek isteyen, mana alemini keşfetmiş veya keşfetmek isteyen.

Tasavvuf, ilahi aşk, din, felsefe spiritüel tüm konulara ilgi duyan, Ölümden sonraki gizemi merak eden. Yüce Yaratıcıyı tanımanın yolunun, önce kendisini keşfetmekten geçtiğine inanan veya buna inanmak isteyen. Hayatında en az bir kere buhran, kaos görmüş, işitmiş veya yönetmiş veya yönetemeyip bir psikoloğa gitmiş, ancak psikologtan bir fayda da görememiş ve yaşadığı olayların nedenini araştıran ve sorgulayabilecek bir bilince sahip olan.

Karma, Dharma felsefesine veya Günah sevap ilişkisini benimsemiş veya benimsemek isteyen. veya bu algoritmanın doğru çalıştığına inanabilecek bir kalbe, bir ruha sahip olan. Mütevaziliği düstur edinmiş, mistik dedektif olmak isteyen ÖZGÜR RUHLAR aramaktayız.

Sakın ama sakın, lütfen sakın, lütfen ama lütfen şu kişiler sayfamızdan uzak dursun;

Bilimsel kafalı, her şeyi mantığı ile izah etmeye çalışan, NASA nın açıklamaları ile kendini avutan ve NASA ya güvenen.

Bilim adamlarının her şeyi bildiğini sanan ve üstün zekalı insanlar olduğunu zanneden ve kendisini de hislerini tamamen yitirmiş bir bilim adamı sanmak isteyen ve duyguları olmayan, zorba tutumlar sergileyen ve otu boku eleştiren, her şeye bir kulp bulan, asıl amacı ortamın huzurunu bozmaya yönelik bir uslup ile haz alacak şekilde, soru sorma edasıyla, negatif enerji saçmaktan memnuniyet duyan.

Eleştiri adı altında hakarette sınır tanımayan, isyankar tutumlu bir hayat algısı ile etrafına terör saçan, ilahi düzeni farkedememiş, pek te umrunda olmayan, neyi neden yaşadığını pek merak ta etmeyen, aklına ve bilgisine çok fazla güvenen ancak sonra bir gün, birden, aniden Natal Güneşine transit Satürn’ ün kare veya karşıt açı yapması ile delirmenin eşiğine gelince, psikiyatriste gidip antidepresan kullanmaya razı gelen, ruhunu zehirlemeye meyilli bu kişiler, arkadaşım lütfen sizler, sakın bizim sayfamızı takip etmeyin, içerik size yönelik değil.

İçeriğimiz tamamen ezoterik bilgiler barındırmaktadır.Konuştuğumuz konular, Mistik konuları reddeden zihinleri karıştırabilir. Paylaşımlarımız tamamen spiritüel içeriklidir. Mars gezegeninin Merkür gezegenine yaptığı 90 derecelik açının insanı neden agresifleştirdiğini konuşuyoruz.Biz bilimi kabul ediyoruz ancak, bilim bu konuştuklarımızı henüz kabul etmiyor. Bu yüzden bilimin ötesinde paylaşımlar yaptığımızı, gizemli ilimler ile ilgili konuştuğumuzu ve bazı ezoterik efsanelere delil aradığımızı açıkça en başından belirtelim.

Takipçilerimiz bu düşünce ve fikirleri benimsemiyorsa anasayfamız üzerinde bulunan “Takip Et” veya “Arkadaşı Ekle” kısmına tıklayarak, bizden çok rahat bir şekilde polimiğe hiç girmeden kurtulabilir.Sayfamızın takipçisi olmadığı halde, sayfa içerisinde kafasına göre atıp tutan, kendi siyasi fikrini beyan etmeye çalışan veya ima eden veya buna benzer rahatsız edici, şüpheli davranışlar gösteren herkes, tespit edildiği anda bloke edilerek engellenir.Hakkımızda daha açık bilginiz olması adına, şu temel düsturumuzuda belirtmek istiyorum. En az sizler kadar Müslümanız, bu ülkenin insanıyız. Astroloji ilmini uygularken kullandığımız temel öncelikli kaynaklar İSLAM tabanlıdır.

Allah dostlarının ve eski atalarımızın çöpe atılmış ilmini çöpten çıkarıp yeniden derleyerek sizlere sunmaktayız. Ancak ve ancak bunun yanında bizler ilim Çin’ de dahi olsa gidip alabilecek cesareti olan da kişileriz. Kimsenin Dini düşüncesi, Fikri, siyaseti, bizi ilgilendirmez. Biz bilginin peşindeyiz. Eğer bir yerde ilim kokusu var ise, bakarız ve inceleriz, edindiğimiz bilgi ve konular eğer çalışıyorsa sistem işliyorsa öğrenip uygun bir şekilde bilgilerimizin içine monte ederiz. Herkes dilediği gibi astrolojik bilgiler edinebilir.

Bizim uslup ve tekniğimiz bu yöndedir ve olacaktır. Bunu böyle yapmamız ve yapıyor olmamız bir KADERDİR. Bizim yönümüz ve yöntemimiz bu taraftadır. Önemle belirtmek istiyoruz. Hiç bir astrolog hocamızın, arkadaşımızın, işine, yöntemine pek karışan tarafta olmadık, olmayacağız. Herkes dilediği ve inandığı yönden gitmelidir, inancındayız.

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu