Var Olmak…

Allah evreni sadece benim için yarattı. 🙂 Diğer insanlar diye bir şey yok. Bu evrende sadece bir Ben ve bir de Allah var.

Bu evrende sadece Allah var sanıyordum ancak yanılmışım.

Bu evrende sadece bir Ben ve bir de Allah var.

Matematiksel olarak Sen olamayacağın için dolayısıyla bizde yokuz.

Salt ego yani ben ve bir de Allah. Bu evrende başka kimse yok.

“Hadi canım ordan ne saçmalıyor bu salak!” dediğinizi duyar gibiyim. 🙂 rahat olun rahat, artık bana küfür etseniz dahi pek umursayamuyorum. :)Ancak yinede şansınızı fazla zorlamayın. 🙂

Benim Yeni yılıma hoş geldiniz. Beni bu yıl, bu şekilde saçmalarken daha çok göreceksiniz. 🙂 Gerçeklere uyanmaya hazır mısınız? Hiçbirşey sandığımız gibi değilmiş meğer.

Allah bile sandığımızdan çok öte bir şey…

Evren tam bir kaos, tam bir keşmekeş. Kader sonsuz olasılıklı bir denklem. Belki Beni matematiksel olarak anlayabilirsiniz, ancak bir çoğunuz sözlerimi idrak etmekte zorlanacaksınız. Elimden geldiğince bu keşmekeş denklemi sizlere yani kendime açıklamaya çalışıyorum.

Ben herkesim. ve maalesef Sende herkezsin… !!! Siz benim farklı hayat kombinasyonlarımsınız. Olmalısınız… Yoksa bu matematiksel denklemi başka türlü çözmemiz mümkün değil…

Bu evrende Başka boyutlar var mı? Ya dünya dışı Başka hayatlar ? dur dur sahi Reankarnasyon var mı?

Diyanetten bu konularda bir açıklama beklemeyin. Onlar henüz kuranı kerimi inceleyip abdest almanın fazileti konusunda araştırmalarını bile tam olarak tamamlayamadılar. 🙂 Nuh’ un gemisini tahtadan bir gemi olduğunu sanan bilinçlere yani yine kendime bu açıklamaları yapıyor olduğuma inanamıyorum. 🙂 Ancak bunu yapmak heyecan verici. Çünkü bu evrende bir tek ben var, oda zaten benim.

Aslında bu açıklamaları ben kendime yapıyorum. Sizler zaten yoksunuz. İtiraz ederek benim çıldırdığımı düşünenleriniz ve felsefe ile kafayı yediğimi düşünenleriniz de benim diğer kombinasyonlarımsınız. henüz Çıldırmadım ve bu yaptığım felsefe değil. bu bir matematik. Şuan içinde bulunduğumuz sonsuz olasılıklı bu keşmekeş Denklem bunu işaret ediyor.

Bu evrende bu verileri görmezden gelerek varoluş sebebimizi doğru bir şekilde kimse açıklayamaz.

Ben yaşamış veya yaşayacak tüm insanlarım. Olmalıyım, çünkü kadersel denklemlerimizi incelediğimde dönüp dolanıp temcit pilavı gibi sürekli aynı yere çıkıyorum. Ben aslında öldürdüğümde kendimi, sevdiğimde yine kendimi, beslediğimde de yine kendimi beslemişim. Öğrendiklerimi ben kendime ve Öğrettiklerimi de yine ben kendime öğretmişim. Ne yaptıysam bir tek ben için.

Bir kader diğer bir kadersel denklem ile doğrudan matematiksel ilişki içinde. Gece ve gündüz gibi sürekli bitiyor ve yeniden başlıyor bu denklem.

Kadersel denklem aynı bilgisayar yazılımı dili gibi 1 ve 0 dan ibaret arkadaşlar… Sizlere arkadaşlar derken kendimi artık bir tuhaf hissediyorum ancak ne yapayım ki. Amacım kafa karıştırıcı olmak değil. olayı anlatmaya çalışıyorum.

Bakın en basite indirgiyorum.

1=Ego ve 0 =Allah.

Bu evrende başka hiç bir değer yok. 2-3 yok 4-5 hikaye 6-7 saçmalık 8-9 önemli değil. Sadece 1=Ego ve 0 =Allah.

Kadersel denklem eşitlemeye yani sıfırlamaya çalışıyor kendini… Evrenin her köşesinde var olan bir tek ego.. ve bir tek Allah.

Farklı bedenlerde farklı kimliklerde olsak dahi ancak hepsi 1=Ego ediyor. ve bu denklem kendini eşitlemeye çalışıyor.

İşte bu yüzden Ben yaşamış veya yaşayacak tüm insanlarım. Olmalıyım. Ademim ben. Sonra Nuh’ un gemiye binmeyen oğlu Kenanım. Ben ayrıca Kenan evrenim, sonra Adolf hitlerim, sonra Onun öldürdüğü milyonlarım, ayrıca mevlanayım ve onun aşkı şemste ben olmalıyım. Hatta şuan aynı anın içinde aynı boyutta ben senim ve tabi ki de madonna’ yım 🙂 ve tabi ki de gelecekte gelecek olan nesilde tek tek benim. Geçmişte gelen peygamberlerde zaten bendim. Onlara inanan veya inanmayan herkeste yine bendim. Sevdiklerim ve sevmediklerim herşey aslında benim. yani 1=Ego her cinayetimde aslında kendimi öldürüyor, Her aşık olduğumda aslında kendime aşık oluyordum. Nefret ettiklerim de aslında yine benim hatıralarımın yansıması.

Gelmiş geçmiş ve gelecek tüm güzel ve kötü anlar benim hatıralarım ile kaplı.

1 yaşındaki halimde benim. 18 yaşındaki de fotoğraflarımdaki de benim. Ve yarın 39 yaşına gireceğim. çok beden eskittim çoook…

Reankarnasyon var mı yok mu? Sen bu saçmalık dolu soruyu bir kenara koy, asıl soru şu?

Peki neden tüm bunlar. Ben neden Tüm herkesim.

Çünkü; Tüm evren kendi içinde hesaplaşarak sancılı bir şekilde doğmaya çalışan bir yumurta, sonra doğacak tek bir bilinç, sonramı ne olacak. Tabi ki bu kadar deneyim, bu kadar tecrübe çöpe gitmeyecek, sonuç; sonsuz bir hayat…

Peki orası nasıl bir yer; orada hiçlik var, yani = 0 (sıfır)

Peki bize cennet var, huriler var, köşkler var dediydiler biz cennete gitmeyeceksek kandırıldık mı? yani şimdi, abooo!!!!….

Ah canım benim… 🙂 seni çok seviyorum… Hemde çook… Bırak artık şu egoyu… 🙂 çok zor biliyorum. 🙂 bu çok zoorrr…

cennet cennet dedikleri

birkaç köşkle birkaç huri

başkasına ver onu

bana seni gerek seni…

Sevgiler 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu