Trend

Mitoloji?

Şu bize uydurma veya deli saçmalığı denilen Mitoloji incelenmelidir.

Bu Kainatta yalnız değiliz. Birileri bizden çok üstün güçlere sahip. boyutlar arası yolculuk ta mümkün. 11 boyutlu bir evrendeyiz. 11 çekirdekli bir bilgisayar gibi düşünün..

Bu mitolojik canlılar Atalarımızı ziyaret etmişler. Hatta insanlar ile deneyler bile yapmışlar. Zamanında ve atalarımız onların bu üstün vasıflarından dolayı onları ilah yani tanrı sanmış. Sümer tabletlerine bakın; gökten arabaları ile inen tanrılar diye anlatılıyor. Yani bu tanrılar araç kullanmışlar.. Süper tanrı bilinci varmış bu sümerli atalarımızın. 🙂

Bunu belirteyim. Kuranı kerimde Zülkarneyn hadisesini bir incelemek lazım gelir. Sonra bu mitolojik canlılardan yani yecüc mecüc ten insanları zülkarneyn kurtarmış.. Hızır kimdir zülkarneyn kimdir bunları artık herkes bilmeli.. kim bunlar..

Thor 1-2-3 filmlerini izleyin…

Özelikle Thor elinde tuttuğu çekice dikkat edin. Bu çekice Babası tarafından kodlanmış bir frekans olduğunu göreceksiniz.. Bu frekansın gücü ile thor baya yüksek güçler elde etmiş olması ilginç.. Yani konu yine frekans konusuna geliyor..

Yani mitoloji bakın bu mitoloji önemlidir. Bu hikayeler doğru… Çünkü kuranı kerimde bir çok ayet ile de bu konular ilişkilendirilebiliyor. Ancak bizim mollalar din alimlerimiz henüz bu konuları anlayamıyor, bu ayet müteşabih diyor rafa kaldırıyor. neden anlayamıyor çünkü mitolojiyi bilmiyor..

Modern ilahiyatçılarımız zaten her şeye hurafe demeye veya caiz değil demeye çok meraklı..

Eeee bu konular benim elime kaldı maalesef.. :))

idare ediverin arkadaşlar.. 🙂

İmece usulu birbirimizi aydınlatacağız artık, yoksa bizim bu başımıza profesör olanlardan, alim kesilenlerden medet umarsak cehalet içinde ölür gideriz.

Bizi bu profesörler kılçıklarımız ile yer. Size ne fayda gelirse yine içinizdekilerden gelir..

Bir kişinin isminin başında profesör vurgusu var ise, Dur, hemen söylediklerine inanma.. araştırmacı ünvanı var ise, daha fazla bilgi edinebilirsin.. .:) benim metodum bu.. 🙂 örnek serhat ahmet tan bir araştırmacıdır.. Ertan özyiğit mesela süper bir araştırmacıdır. Daha bir sürü araştırmacı var. Onları dinlemeden hemen karar vermeyin… Başımıza ne geldiyse bu proflardan geldi belirteyim… Zaman kaybettik, aslında onlarda biliyor. ancak hayat güzel.. çok güzel.. tekliflerde süper olunca, insan satın alınabiliyor.. Medya nın büyük bir kısmı zaten ulumanitunun elinde belirteyim..

istisnalar kaideyi bozmaz, tabi ki değerli olan profesörlerimiz vardır, ancak çok az…

profösör hocasının öğrettiğini bilir. Kitapta ne yazarsa onu söyler. hatta bazen onu bile söylemez. ortam müsait değildir ve çok iyi ilmi siyaset yaparlar.. araştırmacı sorgular.. Derine inme ihtiyacı hisseder.. Okuduğuna hemen inanmaz, tarihe hemen inanmaz, söylentilerin tümünü dinler ve Öküzün altında buzağı arar… Tuh kaka neresi deniyorsa o bölgeyi eşelemesini çok sever..

Zaten bulmak için aramak lazım gelir, lakin her arayan da bulamaz.. Karmik Hak Edişin ne kadar ise o kadar.. NASİP diye bir şey var..

Sevgiler.. 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu