Kainat Sırları

Kainatın en kadim 3 sırrı vardır.

1.) Sır = Astronomi : Bu sır bilgi ile yön tayin edebilirsiniz. Yönünüzü tespit edebilirsiniz. Gelecek ile ilgili konuları ve gündemleri tespit edebilirsiniz. Yoksa yıldız planettir. Başka bir işe yaramaz. Allah israf etmez.. Allah ufacık bilgi ile sınırsız ilim aktarır. KÜN (OL) sözü ile tüm kainatı yaratmıştır. Ayrıca kuranı kerimde EN’ÂM-97: Karanın ve denizin zifiri karanlığında onlara bakıp yolunuzu bulabilesiniz diye yıldızları sizin için var eden Odur: Gerçek şu ki, Gökyüzünde bu mesajları kavrama yeteneği olan insanlar için alametler vardır.

2.) Sır= Musiki : Frekans ile sonuca etki edebilirsiniz. Atomu bile parçalayabilirsiniz. Zihninizi onarabilir, çok büyük güçler bile elde edebilirsiniz. Frekans ile bir olayın gidişatını değiştirebilirsiniz. Olmayacak olanı bile inşa edebilirsiniz. Allah frekans ile kainatı yaratmıştır. Yaratılışın temeli sözeldir. sözelin içerisinde Frekans vardır. Tüm gezegenler manyetik enerji, frekans yani titreşim salınımı yaparak kainatın tüm dengelerini heran değiştirirler. Allah tüm kainatı frekanslar vesilesi ile çekip çevirmektedir.
Frekans en kadim bilgidir. Atlantis medeniyeti Kristallere frekans ile güç yüklemesi yapar ve tüm dünyaya hükmederdi. Atlantis medeniyetinde yaşayan her insanın bir kristali vardı ve her insan kristalinin gücü kadar insandı..

3.) Sır= Geometri : İnsanlar ile iletişim kurarken açınızı iyi ayarlayabilirseniz çok rahat ikna edebilirsiniz. Bir kişiye cepheden yani karşıt açı ile veya kare yani 90 lık açı ile veya 45 derece açı ile konuştuğunuzda onu ikna etmeniz mümkün değildir. Bedeninizi karşınızdaki insana 60 lık veya 120 lik bir açı ile ayarlayıp konuşursanız sizin sözlerinizin tesir gücü artacaktır.

Evinizdeki eşyaların giriş kapısı ile olan olumlu açıları sizin evinizin içindeki huzurunuzu artırmaya yetecektir. Buna fenkşui denir. Gezegenlerin birbirleri ile olan açıları bize kadersel olasılıklarımızı verir, buna da Astroloji denir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu