Ezine’de Suya Düşen Kayıp Çocuklar…

03.02.2019 tarihinde anasayfamız üzerinden sorulan bir soruyu Astro Criminal olarak değerlendirmiştik. Burada bir köşede bilgi amaçlı kalmasını istiyoruz.

Ezine de araç ile Akköy köprüsü yakınlarında mormat çayına düşüp kaybolan 4 çocuğun akibetini soran takipçilerim; çocuklar ölmüş Allah rahmet eylesin. Çocukların hayat göstergeleri olan Güneş 8.evde soru anında yükselen yengeç ve aktör ay ve oda 8. evde bu yaşam fonksiyonlarının sonlandığı anlamına gelir ki Lililth 8. evde yanlış yerde aradığınızda ortada. çocukların içinde bulunduğu aracı ve cansız bedenlerini Bulmakta zorlanmanızın nedeni Ay balzamik faz durumunda çocukların bedenlerini bulunması bu yüzden zorlaşıyor.

Çocuklar suyun içinden birileri ile telefon ile iletişim kurmak istemiş ancak neptün durumu zorlaştırmış. iletişim kurmayı başaramamışlar.

Üzücü bir durum. Allah ailelerine dayanma gücü versin inşallah.

Ay oğlak burcunda çocukların bedeni güney istikametinde olabilir. Bir ihtimal de kuzey batı yönü olabilir. Bölgenin Coğrafyasını tam bilmiyorum ancak bu kadar yorum yapabilirim. Çok az bir zaman içerisinde ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Ay kova burcuna geçince kayıp durumu değişecek. Ancak bulmanız gerçekten zor ihtimalde. Ay fazı balzamik ve şans noktası 12. evde neptün 9. evde. Bu çocukların içinde bulunduğu durumun ortaya çıkıp netleştirmesini zorlaştırıyor.

Tekrar belirtiyorum. Yetkililer derenin akış yönüne göre takip edip, derenin güney istikametine doğru kıvrıldığı yerlere bakmalarında fayda var. Bir ekipte kuzey batı yönünde arama yapmalı. Araç ve çocuklar iki farklı yönde dağılmış durumda olma ihtimali yüksek. Kurtarma ekipleri Yanlış istikamette arıyor olabilirler.

Sonucun ne olduğunu googleden sorgulayabilirsiniz.

3 ceset bulundu 1 çocuğun halen cesedine ulaşılamadı…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu