Etki-Tepki Yasası

Yıllan Oğulları yönetiyor dünyayı uzun bir süredir. Kan Emici ittifakları, savaşları ve insan görünümlü şeytanlarıyla.

Tüm dinlerin içine sızmışlar, KABE dahi onların elinde. Sinsi planları var. İçimizde ajanları var. Kardinalleri var FETO sadece bir tanesi.

Dikkat edin; sakın sizi birileri Allah ile kandırmasın.

Şunu asla unutmayın; Şeytan Allah’ tan üstün olduğunu düşünmüyor. Hiç bir zaman böyle bir iddası da olmadı. Biz Adem oğullarının onun neslinden üstün olmadığımızı ispatlamanın peşinde sadece.

Ve maalesef şunu bilin ki, biz İlahi inancı yobazlık saydık. Ve maalesef ki ilahi inancı olan da, ilimden uzaklaştı hamsofta oldu ve inancını Allah rızası için şeytana sattı ve Şeytanı biz böyle haklı kıldık. Onu güçlendirdik…

Hamsoftalıkta çığır açtık. 🙂

Allah neden meleklerin başı olarak ilan ettiği, üstün kıldığı bir ırka, senin üstüne ademi yarattım demiştir. Buradaki hikmeti şuan anlayamayabiliriz. Akıl erdiremeyebiliriz ancak şurası kesin. Biz şeytanın sınavıyız, şeytanda bizim. Allah sebepler olmadan hiç bir şey yaratmaz.

Bizim ilmimiz ve bilgimiz olmadığı için. Bunu asla öğrenemeyeceğiz. Oysaki; Şeytan bizim genetik gelişimimizde ki unsurlardan sadece bir tanesiydi.

Gerçeği öğrenmeden bilmek istiyoruz.

Aslında tek Amaç; kainatı Allah adına kimin yöneteceğiydi. Allah, bu görevi Şeytanı terbiye etmek için bize verdi. Biz de çok görüp şeytana sattık. Örnek FETÖ. Allah için devletine ihanet eden tek milletiz. Allah için hırsızlık yaptık. Elma yiyerek başladık ezelde ve şimdilerde o çoktan Ayva oldu.

Bu yediğimiz elmalar ve ayvalar arkadaşlar, tırmalar. 🙂 girdiyse çıkacak… 🙂

Onları yakaladık ama cezalandırmadık. Gittik birde üstüne bu hainler ile oturup iş birliği yaptık. Sakın yapmadık demeyin yaptık arkadaşlar. Bal gibi yaptık. Hatta birimiz yakaladı, diğerimiz saldı, bir diğerimizde hani bana hani bana demedi mi? dedi.. Bu yüzden bunun faturasını şimdi cümleten ödeyeceğiz.

Sizin anlayacağınız dilden şöyle özetlemeliyim ki;

Patates e yine zam gelecek… Daha öncede gelmişti. Neden? Çünkü; Biz az şükrediyoruz. İşimiz hep isyan. Hep entrika. 🙂

Biz Kral olmak yerine Kral arıyoruz. İnsan bir kere tecavüze uğramak ile fahişe olmaz, ama ikinci kez tecavüze uğraması ve bu işten keyif alması insanı Fahişe yapar mı?:) 1980-1982 tarihinde nasıl tecavüze uğramıştık unutmayın.

Bu kaçıncı ölüşümüz, bu kaçıncı dirilişimiz. Deri değiştirmekte yılanları geçtik.

Ancak,

Hep aynı tas, hep aynı hamam. Atalarına sakın kızma. Atalarının ettiği, senin başına dert olmadı. Bu duruma Kader diyemezsin, sen kendin ettin, kendin buldun.

Şimdi bulma vakti yine, kemerlerinizi bağlayın. 2024 e kadar hep bulacağız, 🙂

Daha önce ettiklerimizin, ektiklerimizin şerefine.

Herkes ne ektiyse onu biçecek. Herkes elinde tuttuğuna baksın fitne var ise fitne ekmişsindir.

Matematik aslında bu kadar kolay.

Eee “ben ekmedim fitne ama elimde fitne var” diyenler o zaman siz; seçtiklerinize bakacaksınız. Oturup kalktıklarınıza bakacaksınız. Siz ekmediniz ama tarlayı sizin adınıza mutlaka bir eken vardır.

Türkiye için endişelenmeyin. Bu ülkeye hiç bir şey olmaz. Çok ekilip biçildi bu topraklar. Neptün koça girince Daha MEHDİ gelecek karpuz keseceyük. 🙂

İlahi plan bambaşka. Sizin sandığınız gibi değil. Bu yüzden Kabeyi Araplar verdi ama Mehdinin ikameti İstanbul’ u Allah bizim seçimlerimize güvenip veya bizim FETÖGEN li Demokrasimize bırakıp, ne kadar bize verir bilinmez.

O gelene kadar daha öncelerde olduğu gibi yine birbirinizi kesmeyin yeter 🙂

Evrensel yasaları Unutmayın, sakın etki tepki formülünü unutmayın; F=-F

Sevgiler 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu